Trwa ładowanie...
Przejdź na
Sima
|
aktualizacja

Edyta Górniak rozpływa się nad byłym partnerem: "To był NAJNORMALNIEJSZY związek"

157
Podziel się:

Z okazji 50. urodzin Edyta Górniak wróciła wspomnieniami do czasu, gdy spotykała się z adwokatem Piotrem Schrammem. Okazuje się, że wciąż ciepło myśli o swoim byłym partnerze.

Edyta Górniak rozpływa się nad byłym partnerem: "To był NAJNORMALNIEJSZY związek"
Edyta Górniak rozpływa się nad byłym partnerem: "To był NAJNORMALNIEJSZY związek" (East News)

Edyta Górniak kończy dziś 50 lat. Jubilatka, o której ostatnio jest głośno w związku z oryginalnymi poglądami na temat kondycji świata i ludzi, rozmawiała z Mateuszem Szymkowiakiem z "Pytania na Śniadanie". Podczas urodzinowej pogawędki pojawił się wątek byłych partnerów 50-latki.

Lista ekspartnerów Górniak jest spora. Wokalistka spotykała się między innymi z Dariuszem Kordkiem, Piotrem Gembarowskim, Piotrem Kraśko oraz z Robertem Kozyrą. Po rozpadzie małżeństwa z Dariuszem Krupą piosenkarka przez cztery lata była związana z adwokatem, Piotrem Schrammem. I mimo że ich drogi rozeszły się, a Edyta była później w nowych relacjach, to właśnie związek z Piotrem uznaje dziś za najlepszy, jaki udało się jej stworzyć.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Konflikt Smaszcz i Janachowskiej oraz Anna Wendzikowska zaprasza na kakao

Górniak niejednokrotnie wychwalała adwokata za jego klasę i podejście do relacji. W rozmowie z Szymkowiakiem ponownie wróciła do okresu między 2010 a 2014 rokiem, gdy była dziewczyną Schramma.

Najbardziej lubiłam dzielić czas swojego życia z Piotrem Schrammem. Byliśmy cztery lata w relacji i to był chyba najnormalniejszy, najspokojniejszy związek, miał największą głębię i sens - powiedziała.

Górniak docenia, że jej ekschłopak nie starał się jej zmieniać. Fakt, że Schramm wspierał ją w "walkach", Edi uznaje za jeden z najważniejszych powodów, dla których tamta relacja była tak udana.

Piotr był taką osobą, która nigdy nie chciała niczego zmieniać we mnie. Wspierał mnie w tym rozwoju, w różnych walkach w taki sposób, żeby się nie narzucać. To była chyba jedyna taka szlachetna relacja - podsumowała.

Przypomnijmy, że Piotr Schramm był jedną z nielicznych osób, które dopingowały Edytę, gdy ta podczas pandemii głosiła hasła antyszczepionkowe i zaczynała rozpowszechniać swoje tezy na temat przemian, jakim podlega świat. Sam Schramm nie ukrywał w tym czasie, że jest mu po drodze z teoriami głoszonymi przez piosenkarkę.

Wracając do urodzinowego wywiadu - w rozmowie z redaktorem "PnŚ" Górniak nie chciała poruszać tematu małżeństwa z Dariuszem Krupą. Stwierdziła jedynie, że rozwód nie jest tematem odpowiednim na urodzinowe wspominki.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(157)
winter is com...
rok temu
Jestem lekko 30+, ale już czuję głęboko, że nie ma na co czekać... Ten świat co nam może zaoferować? Żyjemy bo żyjemy, nawet nie wiemy po co, szukamy sensu, a największą tragedią jest to, że może go nie ma. Idzie zima, przychodzą czarne myśli... Też tak macie? Poczucie niespełnionego życia? że ono nie idzie zgodnie z Waszym założonym planem, marzeniami i pragnieniami. Jeśli idzie w innym kierunku, to już wegetujemy, a nie żyjemy... Po co to wszystko? Dlaczego zasady tej gry takie są? ;(
Aga
rok temu
Pasowali do siebie
Dobre
rok temu
Dwoje narcyzów i normalny związek 😂😂😂
Ciekawe
rok temu
Tylu facetów miała i wszystkie związki poszły się pudrować. Ciekawe dlaczego? 🤪
Eryk
rok temu
Kościół to jest najbogatsza firma na świecie handlujaca towarem którego nikt nigdy nie widział
Najnowsze komentarze (157)
Elżbieta
rok temu
"Gdy się miało szczęście,które się nie trafia Czyjeś ciało i ziemię całą A zostanie tylko fotografia To,to jest tak bardzo mało"
Red
rok temu
Zaśpiewała mu hymn polski potem jeszcze kołysankę i chłop uciekł od kobiety która żyje 4000 tysiące lat jak pomyślał że mu ciągle będzie śpiewała 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
mira
rok temu
to dlaczego się rozstali? podobno z jej inicjatywy - zbyt nudno było? mnie się wydawało, ze zbyt duża przepaść intelektualna między nimi
bratanek
rok temu
nieźle się trzyma jak na 4050 lat; a jaka pamięć? zapewne zaraz zobaczymy "dietę edyty" na długowieczność;
D. Bill
rok temu
Niech Edwarda mówi co chce, ale ten facet do dziś budzi się nocami zlany potem. Trauma to trauma...
Bea
rok temu
Stracić takiego faceta to trzeba stracić rozum
Gosc
rok temu
Pani Edyto, dlaczego się nie udało utrzymać tego związku? To taki fajny mężczyzna.
Kori
rok temu
Powinni do siebie wrócić
1qazxsw2
rok temu
Chłopak, dziewczyna po 40 tce? Dziwnie to brzmi. Chłopaka można mieć w podstawówce, ewentualnie szkole średniej, a nie jak się jest już dorosłym. No Chyba, że ma się kogoś duuuuużo młodszego od siebie.
rezmt
rok temu
Edyta kochała tylko jednego faceta, Piotra Kraśkę, ale zerwał zaręczyny z nią pod wpływem kolegów z PO, dlatego jej inne związki nie wypalają
eeeee
rok temu
Trza się było trzymać
Magda
rok temu
fajny facet. Szkoda, że się rozstali, byli piękna parą. Nie mniej to, w jaki sposób dziś się o sobie wyrażają stanowi o ich wielkiej klasie, kulturze i szacunku do drugiego człowieka.
🧐🧐🧐🧐🧐
rok temu
Dobrali sie w korcu maku. Ten sam poziom intelektualny.
iza
rok temu
Schramm nic nie wie o jej teoriach, sam prowadził swój fanpade i dużo pisał o szczepieniach, o tym że są ryzykowne, w fazie testów, że nie zrobią cudu itd. Podsuwał różne materiały, artykuły, ale nie ściągał tego z Edyty a jej wynurzeń o zmianie świata to nawet nie zna. Skończcie pieprzyć.
...
Następna strona