Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Edyta Górniak tłumaczy się ze spóźnienia na konferencję, mówi o Ninie Terentiew i wspomina... rozwód: "Moje serce krzyczało" (WIDEO)

90
Podziel się:

W rozmowie z Pudelkiem Edyta Górniak nawiązała do słów Niny Terentiew na swój temat. Wyznała też, że występy na festiwalu w Sopocie wiążą się z wieloma kluczowymi momentami z jej życia. Jakimi?

Edyta Górniak tłumaczy się ze spóźnienia na konferencję, mówi o Ninie Terentiew i wspomina... rozwód: "Moje serce krzyczało" (WIDEO)
Edyta Górniak tłumaczy się ze spóźnienia i odnosi do słów Niny Terentiew (AKPA, Pudelek Exclusive)

W środę odbyła się konferencja Polsat SuperHit Festiwal, na której nie mogło zabraknąć najbardziej rozpoznawalnych twarzy stacji.

Edyta Górniak tłumaczy się ze spóźnienia na konferencję Polsat SuperHit Festiwal

Wydarzenie swoją obecnością zaszczyciła także Edyta Górniak. Diwie, jak na prawdziwą gwiazdę przystało, nie udało się przybyć na czas. W rozmowie z Pudelkiem wyjaśniła, że nie spóźniła się celowo.

Chciałam się usprawiedliwić trochę, że ja przyleciałam prosto z Azji. Trzema samolotami. Praktycznie prosto na konferencję - tłumaczyła, dodając, że właściwie to miało jej nie być. Do przyjścia namówiła ją Nina Terentiew.

Miało mnie w ogóle nie być, bo uznałam, że wyląduję, przygotować się, odświeżyć - jak ja to zrobię? Ale pani Nina Terentiew prosiła, a jej się nie odmawia. Zdążyłam, ale troszeczkę się spóźniłam i tak wyszło trochę wejście "super special star".

Edyta Górniak komentuje słowa Niny Terentiew na swój temat

50-latka odniosła się także do słów, które podczas konferencji na jej temat wypowiedziała była dyrektor programowa Polsatu.

Było mi niezręcznie, dlatego powiedziałam, że nie ze wszystkimi słowami się utożsamiam. Ale bardzo to miłe z jej strony, usłyszeć takie ciepłe słowa - powiedziała wokalistka.

Edyta Górniak wspomina występy w Sopocie i rozwód z mężem

Następnie Edyta postanowiła porozpływać się nad festiwalem w Sopocie:

(...) Ten Sopot może przez tę aurę, która tam jest, ten las, może przez to jak duża jest widownia, może przez to jak rozłożone są siedzenia, on mi jest jakoś szalenie bliski - mówiła w swoim stylu, dodając, że wiele kluczowych momentów wiążę się z jej występami w tym mieście:

Miałam kiedyś taki występ w klatce, byłam w niebieskiej sukience, niczym ptak, który chce się wydostać z tej klatki. Moje serce już wtedy krzyczało, że chcę rozwodu, że jestem uwięziona w jakiejś nie mojej rzeczywistości. To takie bardzo symboliczne. Potem z Allanem w ciąży. Nikt nie wiedział, że jestem w trzecim miesiącu ciąży - wspominała.

Posłuchajcie, co jeszcze miała do powiedzenia Górniak.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Edyta Górniak tłumaczy się ze spóźnienia na konferencję i ze strofowania Niny Terentiew
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(90)
Ania
3 tyg. temu
Fenomen tej pani jest niewiarygodny, 2 miejsce na Eurowizji, zero przebojów a ego wyrosniete że hej..diwa no bez jaj..
Jaaa
3 tyg. temu
Więcej samoopalacza, Edzia wytrzyma🙊
Fanta
3 tyg. temu
Nie no Allanek koniecznie musi być na festiwalu muzyk nr 1 w kraju
Leonid
3 tyg. temu
Nina to I sekretarz Polsatu, Edzia uważaj
Rene
3 tyg. temu
Pani Terentiew bardzo proszę o niezapraszanie do żadnych projektów Edyty Górniak już nigdy więcej. Ona już skompromitowała się wystarczajaco dużo razy (ostatnio na preselekcjach do Eurowizji), a już przez wiele lat nie nagrała płyty. Czas skończzyć z jej gwiazdorzeniem i tolerowaniem jej zachowań i mówieniem głupot/idiotyzmów.
Najnowsze komentarze (90)
Edyta
3 tyg. temu
Oto bogobojna Edytka która kocha kosmitów i wszystkich ludzi bo tak należy (oprócz własnej matki, siostry, dalszej i bliższej rodziny, Justyny Steczkowskiej, Cleo, Dody, Rodowicz, Szpaka, Donatana, Sablewskiej, i wielu innych), Edytka wybaczająca bliźniemu wszystko i zawsze oprócz tych w nawiasie. Oj ludzie, ludzie otwórzcie oczy i nie dajcie się robić w bambuko. Sytuacja z Doda pokazała jej prawdziwą twarz. No, dowiedzieliśmy się także że jest źle wychowana.
Hun
3 tyg. temu
Wszystkim starszym paniom w mini mówi y: NIE !
JAN
3 tyg. temu
Proszę w stosunku do tej pani i jej podobnych używać określenia gwiazda bo to nadużycie i nie uprawnione.
Pat
3 tyg. temu
Jak czytam te komentarze, to niedobrze mi się robi od tego jadu. Polacy, co jest z Wami. Czujecie się lepiej, bo możecie zza komputera komuś dosunąć. Zawsze zaczynajmy ocenę od siebie. A tak naprawdę niektórych zazdrość zżera. Nie potrafią docenić naszych rodzimych artystów i choć trochę pomyśleć, ile kosztuje ich emocjonalnie ta cała kariera w kraju, w którym krytykanctwo jest ważniejsze od podziwu dla kultury i sztuki. Smutne to, bo widać, jak z niektórych wychodzi ich własna małość.
Major Plewa
3 tyg. temu
To Analek nie idzie już w generały ?
Inka
3 tyg. temu
Skomplikowana ta Edyta, trudno zrozumieć o co jej chodzi
Olo
3 tyg. temu
EdZia.... więcej...opalacza...pokryje zmarszczki
Podobne
3 tyg. temu
Zrobili ją na p.Sablewską, tylko po pobycie na "kuracji" ma ciemniejszą skórę.
niedobra mówi...
3 tyg. temu
na jakim tanku przyjechali przodkowie tej starszej ???.
Nudni
3 tyg. temu
nieciekawi ludzie piszą o nudnych nieciekawych ludziach.
Olaboga
3 tyg. temu
Masakryczna p Terentiew..Lepiej iść na emeryturę niż się pokazywać .Niech zostanie dawny obraz w pamięci! śtarośc jest brzydka.
Kinga
3 tyg. temu
To nie serce krzyczało a żołądek wył po sześciu kawach.
cekinka
3 tyg. temu
tyle jest młodych i zdolnych ludzi, ktorzy potrafią spiewac. kto ciągle zaprasza to COŚ.nie szkoda pieniędzy?????
niestety
3 tyg. temu
Ta kobieta jest nie do zniesienia, dlatego wiecznie jest sama,bo kto normalny wytrzyma z tak toksycznie zaburzoną osobą.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie