Trwa ładowanie...
Przejdź na
Venus
Venus
|

Edyta Górniak WBIŁA SZPILĘ Robertowi Kozyrze przy okazji jego 55. urodzin. "Czas mu nie sprzyja"

168
Podziel się:

Ponad dwie dekady temu Edytę Górniak i Roberta Kozyrę łączyło płomienne uczucie. Dziś niegdysiejsi zakochani nie mają o sobie najlepszego zdania. Przy okazji 55. urodzin dziennikarza, piosenkarka podzieliła się wyjątkowo gorzką refleksją na jego temat.

Edyta Górniak WBIŁA SZPILĘ Robertowi Kozyrze przy okazji jego 55. urodzin. "Czas mu nie sprzyja"
Edyta Górniak wbiła szpilę Robertowi Kozyrze (AKPA)

Kiedy Edyta Górniak była u szczyty kariery, jej sercem zawładnął znany z ciętego języka i ostrych wypowiedzi dziennikarz muzyczny Robert Kozyra. Pod koniec lat 90. słynna para pozowała nawet wspólnie do okładki magazynu "Viva!" i odsłoniła na jego łamach kulisy swojego płomiennego związku. Górniak po raz pierwszy usłyszała z ust Kozyry wyznanie miłości, odsłuchując wiadomości zostawionej na poczcie głosowej.

Ty byłaś w Londynie, ja w Warszawie. Nie widzieliśmy się przez trzy tygodnie. Nie mogłem już dłużej wytrzymać. Kiedy nagrywałem tę najważniejszą wiadomość w moim życiu, w radiu leciała piosenka Madonny "Frozen" - wspominał w 1998 roku Kozyra.

To przedziwne, gdy odsłuchiwałam sekretarkę, w MTV pokazywano właśnie teledysk Madonny "Frozen" - wtrąciła piosenkarka, a wspomniany utwór stał się swoistym symbolem miłości Edyty i Roberta.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Edyta Górniak o walce z uzależnieniem i botoksie. Zwróciła się do hejterów!

Gdy słynna para się rozstała, ich relacje uległy znacznemu pogorszeniu. Robert Kozyra nie szczędził byłej ukochanej gorzkich słów, kiedy w 2012 roku zmiażdżył jej ostatni na ten moment wydany album, który określił jako "męczący". Edyta Górniak odbiła wtedy piłeczkę, twierdząc, że przypominanie o sobie w ten sposób jest "żenujące". Minęła ponad dekada, a diwa została ponownie zapytana o Roberta. Nawiązując do miłosnej historii z piosenką Madonny w tle, reporter "Plotka" zapytał 50-latkę o to, jaki utwór zadedykowałaby dziennikarzowi z okazji 55. urodzin.

Żaden. Robert Kozyra odegrał w życiach artystów bardzo gorzką rolę. Mówię tutaj za wielu artystów. Nie wiedziałam, że ma już 55 lat, ale można by się spodziewać, że w takim momencie życia dojrzeje i pokaże łagodniejszą twarz. Tymczasem niedawno zaatakował Julię Wieniawę w sposób bardzo agresywny, więc czas mu nie sprzyja, żeby uszanować drugiego człowieka - wyznała gorzko.

Życzę mu oczywiście jak najlepiej, bo każdemu życzę jak najlepiej: rozwoju, łagodności, dobroci, szczęścia wewnętrznego. Jeżeli ktoś atakuje, to znaczy, że nie znalazł tego szczęścia. Szczęśliwi ludzie nie mają potrzeby atakować. Natomiast nie celebrowałabym jego urodzin specjalnie, bo nie zapisał się w ważny pozytywnie sposób w moim życiu. Raczej odwrotnie - skwitowała Edyta Górniak.

Zasłużona szpileczka?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(168)
Gość
9 miesięcy temu
Robert Kozyra jest z zawodu krytykiem muzycznym a zatem jak najbardziej ma prawo krytykować słabe poczynania muzyków i nie oznacza to, że jest nieszczęśliwy.
Magdziakowa
9 miesięcy temu
Dobrze ze jej sprzyja.
Poeta
9 miesięcy temu
Życie Edzi to ostatnio wbijanie szpili!
Niki
9 miesięcy temu
Po.prostu nie miał tylu operacji i botox co Ty Edytko!
Sęk vel senk
9 miesięcy temu
Mam to w.....
Najnowsze komentarze (168)
SIA
9 miesięcy temu
Tez nie.ial na kogo poleciec zal tego ...
Mic NYC
9 miesięcy temu
napisało jęczące beztalecie jednej piosenki i do tego nie swojej... Powinna sama spojrzeć w lustro, taka 60 nastolatka+ o wygladzie rumuna z rynku...
Mjm
9 miesięcy temu
Edzia a masz lustro w domu
wrwr
9 miesięcy temu
Jak będzie miał 4.000 lat to spoważnieje.
Gosc
9 miesięcy temu
Jej tez nie sprzyja. Z roku na rok coraz głupsza i coraz bardziej plastikowa. Widać nadal ma do niego żal, że z nią zerwał. Na szczęście się opamiętał na czas
Taa
9 miesięcy temu
Właśnie ze wyglada hot. W przeciwieństwie do ciebie Edzia.
Bjn n
9 miesięcy temu
Ona ma dużo do powiedzenia zawsze. Ostatnia płyta i to marna 11 lat temu. Twórz kobito. Swego czasu zajęłaś się krytyką Kory, a do pięt Korze nie dorastasz. Nie ta liga. Ileż można ciągnąć karierę na eurowizji. Ciagle covery i marne koncerciki w tvp
Kulka
9 miesięcy temu
Pamiętam jak ona atakowała młodą Dodę, zazdrośnica. A odnośnie związków to chyba z nią coś jest nie tak skoro z tyloma jej nie wychodziło. Wszyscy źli jej się trafiali dla takie wspaniałej, dobrodusznej Edytki. Farsa.
pip
9 miesięcy temu
Edyta nagraj coś czego da się posłuchac
sis
9 miesięcy temu
Ona życzy wszystkim jak najlepiej....rozwoju (bo Edzia już jest taka wyedukowana i świadoma.....), łagodności (gdyż sama jej nie ma wystarczy jedna mała i słuszna krytyka w jej kierunku a pokazuje pazury), dobroci...hmmm i tego wewnętrznego szczęścia co byście mnie nie zaczepiali niegodziwcy, cała ona
Ola
9 miesięcy temu
Edytko zmarnowałaś karierę, choć masz najlepszy głos. Daj Kozyrze spokój. On wie co mówi, choć nie ma 4000 lat.
Ewa
9 miesięcy temu
Czas sprzyja Jemu, a Edzia nabotoksowana, ze oczu nie widać
Polak
9 miesięcy temu
Przyłapała go w łóżku z mężczyzną i nie powinna oczekiwać od niego komplementów, sama brzydko się starzeje, botoks jej nie służy, jak swego czasu stwierdziła Dorota Zawadzka.
Ula
9 miesięcy temu
To jej czas nie służy. Ma głos o ogromnej skali i żadnych nowych piosenek. Śpiewa starocie i covery. Zmarnowała karierę muzyczną. Sama nienaturalnie nabotoksowana jest cieniem pięknej dziewczyny, którą była. Syn niewykształcony na siłę chce robić karierę muzyczną na plecach swojej mamy. Nieudany. Odczep się Edzia od Kozyry, bo to ty nie potrafisz sensownie skomentować rzeczywistości. No ale masz 4000 lat.
...
Następna strona