Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|

Edyta Górniak zapytana o to, czy w Polsce DZIAŁA ILLUMINATI. Padła jasna odpowiedź: "Jestem nieprzekupna, jestem nieuległa"

136
Podziel się:

Edyta Górniak uchodzi za osobę niezwykle uduchowioną, a jej wypowiedzi potrafią zaskoczyć. Tym razem została zapytana o to, czy w Polsce działa zakon iluminatów. Padł też wątek znanych osób, które mogłyby być w jego szeregach.

Edyta Górniak zapytana o to, czy w Polsce DZIAŁA ILLUMINATI. Padła jasna odpowiedź: "Jestem nieprzekupna, jestem nieuległa"
Edyta Górniak zapytana o to, czy w Polsce działa illuminati. Padła konkretna odpowiedź (AKPA, Getty Images)

W ostatnich latach Edyta Górniak mocno skupiła się na poszukiwaniu alternatywnych metod przeżywania własnej duchowości. O jej kolejnych wyznaniach było naprawdę głośno, a głoszone przez nią tezy były przyjmowane ze sporym zaskoczeniem. Wystarczy wspomnieć o jej udziale w XIX Zlocie Wolnych Ludzi, gdzie przekonywała, że wśród nas są reptilianie, hybrydy i bioroboty.

Naprawdę, ja pracuje w show-biznesie. Wiecie, ile tam jest reptyli? Słowo daję. Nie każdy, kto wygląda jak człowiek, ma duszę. Ma tylko kombinezon biologiczny i te same potrzeby fizyczne, biologiczne, ale nie ma połączenia z pierwotną świadomością, ze źródłem i zapomniał lub nigdy nie poczuł tej świętej energii wszelkiego stworzenia - padło.

Edyta Górniak zapytana o illuminati. Padła konkretna odpowiedź

Po serii wstrząsających wyznań na temat otaczającego nas świata Edi postanowiła odnieść się do kolejnej kwestii. W rozmowie z Pomponikiem wywiązała się rozmowa o sektach, a konkretnie o tym, czy jakieś podejrzane organizacje próbowały zwerbować Edytę w swoje szeregi. Ta zapewnia, że jest nieugięta.

No było parę propozycji. Ale też chciałam zauważyć, że najłatwiej jest zwerbować osoby nie te wpływowe, ale takie samotne, nieszczęśliwe, które nie mają kontaktu z rodzicami. Bo najłatwiej się zbliżyć do takiej osoby. Bardzo trudny temat. Ja jestem nieuległa i niesprzedajna.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Teorie spiskowe

Wtedy padł inny wątek, który jest chyba jedną z najsłynniejszych teorii spiskowych. Chodzi oczywiście o zakon iluminatów, do którego już od lat przypisuje się przeróżne osoby publiczne, które miałyby wprowadzać "nowy porządek świata". Okazuje się, że iluminaci ponoć świetnie mają się także w Polsce. Tak przynajmniej twierdzi Górniak.

Działa - odpowiedziała na pytanie o iluminatów u nas w kraju. Nie będę o tym mówić. Najważniejsze jest to - i wszyscy to wiedzą - że jestem nieprzekupna, jestem nieuległa, jestem bardzo pokorna, ale bardzo honorowa. Dla mnie najwyższą wartością jest czystość. Jestem poza wszystkim, poza podziałami wszystkimi, które chciano mi wmówić, jeśli chodzi nawet o środowisko LGBT czy religie, kościoły, ja jestem poza tym. To są podziały, które stworzono sztucznie po to, aby nastawiać ludzi przeciwko sobie. Ja jestem za jednością.

Wtedy padło pytanie o to, czy Edyta wie, czy i którzy artyści mogą należeć do Zakonu Iluminatów. Najpierw migała się od odpowiedzi, potem ucięła temat.

Nie wiem - odpowiedziała z wymowną miną.

Wcześniej padło jeszcze pytanie o początek występu Edyty na PGE Narodowym, gdzie miało się pojawić UFO, oczywiście w formie wizualizacji. Górniak nie chciała jednak i tego komentować, zostawiając internautom dowolność interpretacji.

Nie będę tłumaczyć. Niech sobie każdy zinterpretuje tak, jak potrafi - skwitowała. Wszystko, co robię, ma sens i nie jest przypadkowe. Mam nadzieję, że faktycznie było to widać w wizualizacjach, że statek macierzysty wylądował na stadionie.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(136)
Anna
2 miesiące temu
Niedługo wszytsko to wyjdzie na jaw. Cały biznes to syf jak ich mało.
ależ
2 miesiące temu
Istnieją, na całym świecie, dbają o to by tylko sami swoi, ich sługusy robili kariery, to nie teoria spiskowa tylko fakty
wwwww
2 miesiące temu
Często pokazują zakryte jedno oko To znak przynależności
Hmmm
2 miesiące temu
Ludzie są super. Najlepiej Winicjusz iluminatów, kosmitów, czy bioroboty za szajs który sobie sami gotują. Ludzie przeciw ludziom od wieków, ciągle wojny, konflikty każdy chce się czuć lepiej kosztem innej osoby. Psychopaci i narcyzi przy władzy i to oni a nie epatyczni liderzy są uznawani za trwadych i nadających się jedynie do władzy. Ludzkość nic się od wieków nie zmienia. Technologia idzie do przodu, nasza natura niestety nie ewoluuje.
you tube
2 miesiące temu
filmik na You tube " Angelina Jolie uczestniczyła w rytuałach okultystycznych " Jolie nagrana z ukrycia opowiada tam jak się robi karierę
Najnowsze komentarze (136)
🍀🍀🍀🍀🍀🍀
2 miesiące temu
Bo tak jest i wiedzą że wygrają. Wszyscy już o tym mówią nawet Artyści za granicą. Są filmiki które to udowadniają co się dzieje, filmy, które ludzie traktują jak rozrywkę a tak naprawde nie raz pokazują co się dzieje Problem jest tylko jeden. Ludzie. Ludzie w nic nie wierzą, są tak zamknięci że nawet jak by zaczęli o tym mówić w wiadomościach, uznali by to za żart. Więc widzą że ludzie mimo znaków to popierają więc robią swoje.
Hmm
2 miesiące temu
Smiechy smiechami ale nie jest dziwne że; Były minister zdrowia należy do zakonu maltańskiego? Co roku spotykają się ważni ludzie ze świata w tzw. grupie bildberg?
Papa
2 miesiące temu
Nie trzeba daleko szukać. Na Roztanczonym PGE Wiśniewski miał bluzę z illuminati.
Ica
2 miesiące temu
Możecie się śmiać i w ogóle ale w jednym ma rację i ją popieram: "jestem za jednością"!
Kocur
2 miesiące temu
Edycie odbiło i to dobrze
Ninue
2 miesiące temu
Hahahaha
Zalosne
2 miesiące temu
Wielka edzie nieugięta i nieprzekupna ale kasa na koncie musi się zgadzać iwiec ciągnie za linią partii
kaśka
2 miesiące temu
Oderwana od rzeczywistości , niespełniona w zakresie kariery jak i życia prywatnego, która bredzi........
gość
2 miesiące temu
Ona już dawno odleciała tak jak jej syn żenada.
Ktos
2 miesiące temu
Mowi prawdę. Niektórzy wygladaja jak ludzie a zachowuja sie jak gady
Anna
2 miesiące temu
dobrze mówi, mnie też chciano zwerbować
CzrnaDziura
2 miesiące temu
Ona czeka na statek macierzysty, który zabierze ją w gwiezdne przestrzenie. Bo jest naznaczona i wybrana przez obce istoty jako ta jedyna Niepokalana, czysta od 4.tys lat kapłanka świetlistej energii……
marynia
2 miesiące temu
echhhh, Edzia żadne lingwistyczne esy floresy nie przykryją braków w edukacji
Yyy
2 miesiące temu
A jej syn chce być Muzułmanem?
...
Następna strona