Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Edyta Olszówka wspomina Piotra Machalicę? Zdobyła się na wzruszający gest

101
Podziel się

Choć oficjalnie Edyta Olszówka nie zabrała jeszcze głosu po śmierci Piotra Machalicy, to internauci wierzą, że zdobyła się na "ciche pożegnanie" byłego partnera.

Edyta Olszówka wspomina Piotra Machalicę? Zdobyła się na wzruszający gest
Edyta Olszówka wspomina Piotra Machalicę? Tak sądzą internauci (AKPA)
bDIupDuJ

Edyta Olszówka należy do grona osób, które w mijających latach mocno walczyły o swoją prywatność. Aktorka najwyraźniej postanowiła nie iść śladami koleżanek z branży i nie eksponować swojego życia w mediach społecznościowych, przez co o jej dalszych losach dowiadujemy się raczej przy okazji kolejnych projektów zawodowych.

Sporą częścią medialnej przeszłości Edyty Olszówki jest też jej trwający dekadę związek z Piotrem Machalicą. Aktorski duet swego czasu należał do grona najpopularniejszych par polskiego show biznesu, a obojgu nie brakowało temperamentu. Z tego powodu sporo mówiło się o kulisach ich relacji, a później także o głośnym rozstaniu.

bDIupDuL
Zobacz także: Edyta Olszówka: "Media robią z czyjegoś życia jarmark"

Niestety kilka dni temu media obiegła informacja o śmierci Piotra Machalicy. Choć internauci najwyraźniej oczekiwali komentarza ze strony aktorki, to sama zainteresowana konsekwentnie milczy. Z tego powodu fani szukają też jakichkolwiek nawiązań czy wzmianek, które mogłyby dotyczyć jej byłego partnera.

bDIupDuR

Kilka dni temu na koncie Olszówki na Facebooku pojawił się post, który zdaje się pasować do tej smutnej sytuacji. Aktorka udostępniła na swojej tablicy link do smutnej piosenki Light in the Darkness, co dla wielu stało się swoistym komentarzem do ostatnich wydarzeń. Nieco więcej na ten temat napisał także Super Express.

Jak udało się nam dowiedzieć, aktorka bardzo przeżyła odejście Piotra. (...) Gwiazda stratę przyjaciela przeżywa w milczeniu i przynajmniej na razie nie chce publicznie się wypowiadać - czytamy.

Myślicie, że dobrze odczytano jej intencje?

bDIupDuS
bDIupDuT
bDIupDvm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(101)
Basik 2015
2 miesiące temu
szerokoustny ten Machalica
Jula
2 miesiące temu
Jego jakos´nigdy nie lubilam,zaden wybitny aktor,pisza o glosie-mdly,Z ojcem problemy, z z ona, z Olszöwka....z soba teza?Tylko Olszöwki mi zal
Jula
2 miesiące temu
Wygladali na szczesliwych i zakochanych.
bDIupDvn
Sara
2 miesiące temu
Widać że była Miłością jego życia...
Lux
2 miesiące temu
Najwieksza tragedią dla Pani OPlszówki jest , to że w związku z tym Panem była ponoć aż 10 lat.
Tegonamtrzeba
2 miesiące temu
Może nadszedł już czas, najwyższy czas, aby mówić o szlachetnych ludziach
Ceeeeeeee
2 miesiące temu
Media dosyć rozwaliły jej życie. Na pewno nie da wam kolejnej pozywki w postaci komentarza . Tytuł znowu oszukanczy - nie ma żadnego gestu !
Dorcia
2 miesiące temu
SWEGO czasu EDyta bardzo pomogla mu finansowo a on ja potem olal i zostawil.NIgdy go nie lubilam.Wydaje mi sie ,ze byl zlym czlowiekiem,takim cwaniakem.Obecna zona to podobno bizneswoman.
Klaudia
2 miesiące temu
Słyszałam że ona miała duże załamanie nerwowe dlatego jej tak długo nie było ja jej kibicuje fajna babka pozytywna.
Anonim
2 miesiące temu
Co za czasy że wyznacznikiem smutku, pamięci o kimś, szacunku czy po prostu uczuć muszą być publiczne wpisy czy wywiady. "do tej pory nie zabrała publicznie głosu", "nie skomentowała" Itp kurcze, nie wystarczy że smutek przeżywa tak, jak tego potrzebuje czyli prywatnie?!
iva
2 miesiące temu
pani Edyto ma pani klasę i pudlowym doradcom nie ulega Pani Brawo!!!
Iga
2 miesiące temu
Napisz jaki był w łozku czy sapał ale nic nie zapisał teraz będą sądy
Jaco
2 miesiące temu
No i co to kogo
bDIupDvf
Mila
2 miesiące temu
Pani Edyta kwitla przy Panu Piotrze. Bardzo pasowali do siebie,
...
Następna strona
bDIupDvH