Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
Witek
|

Ekspertka od mowy ciała opisuje zachowanie względem siebie księżnej Kate i księcia Williama: "Najbardziej wzruszający moment..."

123
Podziel się:

Specjalistka wzięła na warsztat to, jak podczas Trooping the Colour zachowywali się Kate Middleton i książę William. Oto co zauważyła.

Ekspertka od mowy ciała opisuje zachowanie względem siebie księżnej Kate i księcia Williama: "Najbardziej wzruszający moment..."
Oto co wywnioskowała z zachowania Kate i Williama. Ekspertka zabrała głos (Getty Images)

Tegoroczne wydarzenie Trooping the Colour odbiło się w mediach jeszcze większym echem niż zwykle. Wszystko za sprawą obecności Kate Middleton. Zmagająca się z nowotworem księżna pojawiła się bowiem publicznie po raz pierwszy od niemal pół roku.

Każdy ruch księżnej Kate był w związku z tym tego dnia bacznie obserwowany. Rozpisano się zarówno o jej stylizacji, wyglądzie fizycznym, jak i zachowaniu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz o rodzinie królewskiej. Podziwia Meghan Markle i księżną Kate?

Oto jak zachowywali się względem siebie Kate i William. Specjalistka ujawnia

Brytyjskie media wzięły także na warsztat interakcje między Middleton a jej mężem. Specjalistka ds. komunikacji Judi James w rozmowie z "Daily Mail" opowiedziała, co dostrzegła na najnowszych zdjęciach i nagraniach z udziałem rodziców George'a, Charlotte i Louisa.

Najbardziej wzruszający wzajemny moment nadszedł od Williama i Kate, kiedy ich spojrzenia w końcu się spotkały. Zmarszczki wokół oczu Williama i napięte mięśnie wokół ust ukazały jego wewnętrzną dumę i ulgę, że jego piękna żona znów stoi obok niego. Kate z kolei wyraźnie się rozluźniła i odpowiedziała szerokim, pełnym miłości uśmiechem, ukazując dołeczki w policzkach - wskazuje ekspertka, zachwycając się siłą i profesjonalizmem księżnej:

Mowa ciała Kate podczas tego pierwszego kroku w powrocie była mistrzowskim wykładem na temat tego, na czym polega bycie członkiem rodziny królewskiej. Miała już pewien wzór od zmarłej królowej, który obejmował stoicyzm i spokój, bez odrobiny użalania się nad sobą i dramatyzmu.

Dalej James nawiązuje do zachowania Middleton względem pociech:

Podejście Kate do opinii publicznej wydaje się być podobne do podejścia, które musiała stosować wobec własnych dzieci: pełne pewności, determinacji i wsparcia. Gdyby ktoś miał wątpliwości, to wystąpienie pokazało, że jest prawowitą spadkobierczynią tytułu królowej - podsumowuje.

Też to dostrzegliście?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(123)
UKfan
miesiąc temu
cieszmy się zdrowiem, nie ma nic cenniejszego, to banalna prawda
Piękni l
miesiąc temu
Cudownie wszyscy razem wyglądają, widać miłość
lola
miesiąc temu
od dwóch lat choruję na nowotwor mam 12 chemii za sobą niektorzy widząc mnie ze znajomych dziwią się że tak ładnie wyglądam schudlam 18 kilogramów i tylko ja wiem ile mnie kosztuje codziennie żeby dobrze wyglądac
MatkaNatura
miesiąc temu
Eksperci od siedmiu boleści. Teraz będą analizować każde mrugnięcie powieką.
Haha
miesiąc temu
Dawajcie foliarze swoje teorie spiskowe , no już
Najnowsze komentarze (123)
Polka
4 tyg. temu
Niech będzie zdrowa dla swojej rodziny
8989888
miesiąc temu
Cała czwórka to wygląda tak pięknie jakby je stworzyła sztuczna inteligencja! Tylko Kate około 15 lat młodsza, no i zawsze te same królicze zęby u Wiliama.
Kazia
miesiąc temu
Razem i każdy z osobna są naprawdę wspaniali i z wielkim taktem, kultura i godnością wykonują swoje zadania.
mlodziej o 10...
miesiąc temu
ta choroba wygladzila jej twarz.
Jusia
miesiąc temu
A ja tam się cieszę 😁 czekałam na ten moment, odkąd zaczęły się spekulacje, że coś jej się stało. Pasuje do RF i miło się na to patrzy. W nosie mam czy miała parcia na koronę czy nie, każda rodzina ma jakieś swoje grzeszki 🤷🏻‍♀️ Zdrowia dla wszystkich!
Mija
miesiąc temu
Myślę i mam nadzieję sądząc po wspaniałym wyglądzie księżnej,że leczenie odnosi skutek i że chemia, która miała nie była z tych agresywnych (włosy) i
M123
miesiąc temu
Dosc!!!!!! nie obchodzi mnie ta masonska zaklamana rodzinka! Ilez mozna . Oni graja - rozumiecie???
widać
miesiąc temu
Osóbka odgrywająca rolę Kate jest o dobrych kilkanaście lat od niej młodsza.
eff
miesiąc temu
Pieknie oboje wygladają i czule na siebie patrzą.. zdrowia!!!!!!
Sandra
miesiąc temu
Śliczna jest ta księżna oby jak najszybciej wyzdrowiala i żyła bardzo długo.
Aga
miesiąc temu
Kate wygląda zjawiskowo. Jakaś taka siła od niej bije...
Jancia
miesiąc temu
Ja tutaj widzę dwoje sobie obcych ludzi. Nie kupuję tych sztucznych uśmiechów ,coś się wypaliło ,ech życie..
TakaJa
miesiąc temu
W środkowym zdjęciu, na którym patrzą na siebie, jest mnóstwo pozytywnej energii, spokoju, miłości - wszystkim tego życzę ❤️
Livia
miesiąc temu
Piękna kobieta
...
Następna strona