Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Elliot Page dokonał coming outu jako osoba transpłciowa. Żona: "Jestem z niego bardzo dumna!"

105
Podziel się:

"Istnienie Elliota jest darem samo w sobie" - napisała Emma Portner na Instagramie i wyznała mężowi miłość. Poprosiła też o wsparcie dla innych osób transpłciowych.

Elliot Page dokonał coming outu jako osoba transpłciowa. Żona: "Jestem z niego bardzo dumna!"
Żona wspiera Elliota Page'a (Getty Images)
bEDowYtN

We wtorek Elliot Page dokonał coming outu jako osoba transpłciowa. Informację przekazał na swoim oficjalnym profilu na Instagramie.

Dwa lata temu aktor znany m.in. z The Umbrella Academy poślubił tancerkę i choreografkę, Emmę Portner. Uczucie między nimi narodziło się rok wcześniej. Elliota od pierwszej chwili urzekł talent taneczny Portner.

bEDowYtP

Pomyślałem, cholera, ta dziewczyna jest taka utalentowana i taka fajna. Od razu wiedziałem, że oboje jesteśmy kreatywnymi duszami - powiedział w wywiadzie dla New York Timesa.

Zobacz także: "W sprawie LGBT jesteście po złej stronie historii". Radosław Sikorski komentuje wypowiedź Georgette Mosbacher dla WP

Emma skomentowała coming out partnera w swoim najnowszym poście na Instagramie.

bEDowYtV

Jestem bardzo dumna z Elliota Page'a. Osoby trans, queer i niebinarne są darem dla tego świata. Proszę również o cierpliwość i uszanowanie naszej prywatności, ale i dołączenie do mnie w żarliwym wspieraniu życia osób trans każdego dnia. Istnienie Elliota jest darem samo w sobie. Świeć swoim słodkim blaskiem, E. Tak bardzo cię kochamnapisała.

W komentarzach internauci wyrażają podziw i sympatię dla Elliota oraz Emmy.

"Wysyłam wiele miłości i wsparcia", "Szacunek dla was obojga", "Prawdziwi artyści i wojownicy. Świat jest lepszy dzięki wam", "Kocham was oboje", "To niesamowite, Elliot jest inspiracją" - piszą.

bEDowYtW
bEDowYtX
bEDowYuq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(105)
Nvrtg
10 miesięcy temu
Ale że co??? Że jak???
Una
10 miesięcy temu
A mnie to nie bulwersuje ani nie dziwi ani nie niepokoi Jeśli ona jest szczęśliwa jako on to spoko. Jest film "Dziewczyna z portretu", który opowiada historię małżeństwa, gdzie on czuje się kobietą. Ubiera się w fatałaszki żony i po wielu trudnych chwilach decyduje się na operację zmiany płci. A ponieważ w tych czasach nikt o tym nie mówił to taka operacja była swoistym eksperymentem. Zrozumiałam, że człowiek, który dobrze czuje się w swojej skórze ngdy nie narazi swojego zdrowia i życia na taką zmianę. To musi być bardzo silny impuls, kiedy ludzie ryzykują w ten sposób. Główny bohater filmu właśnie umiera po takiej operacji. Podobnie z gejami czy lesbijkami. Jestem hetero. Uwielbiam kobiety, ale nikt za żadne skarby nie zmusiłby mnie do uprawiania miłości z nimi. Kocham facetów. Mniej się dziwmy, bardziej ufajmy, bądźmy otwarci i pozwólmy żyć innym jak chcą tego sami. Świat zmienia się i czy tego chcemy czy nie pewne rzeczy są nie do zatrzymania.
Ola
10 miesięcy temu
Niech mi ktoś wytłumaczy (zupełnie serio pytam) jak to jest że skoro mówi o sobie że jest facetem i lubi kobiety to dlaczego mówi że jest homo?
bEDowYur
Ona
10 miesięcy temu
Wszystko zmierza do totalnego ogłupienia nas! Mamy wierzyć w to, że to co było kiedyś normalne już takie nie jest! A to co jest dziwne i nie zrozumiałe brać za rzeczywistość i normalność! Nic z tego! Nie uda Wam się to!
Gregg
10 miesięcy temu
Tak.2 lata temu była homoseksualną kobietą,teraz jest niebinarnym(co to w ogóle jest?)transseksualistą...A ja rano jestem psem,w południe kotem,a wieczorem jeżem...Tak.Piszę z Tworków..
Najnowsze komentarze (105)
666
10 miesięcy temu
spoko, niech każdy żyje jak chce i jak czuje
agres Margot
10 miesięcy temu
już niedługo odrzucenie zalotów homoseksualisty będzie przestępstwem, karanym więzieniem i przymusową "terapią" LPG+
K.
10 miesięcy temu
Ale ze ona jest mężczyzna? Byłam świecie przekonana, że to kobieta
Napoleon
10 miesięcy temu
A ja czuję się cesarzem i chcę wojny!
Wit
10 miesięcy temu
Najpierw była dziewczyną, potem lesbijką, teraz jest facetem. Ta jej "żona" ma prawdziwy rollercoaster. Chyba każdy dzień zaczyna od pytania: to dzisiaj kim jesteś kochanie ?
Naturalnie
10 miesięcy temu
"To, co kiedyś było abnormalnością, dziś już codziennością" Tak, tak właśnie jest i od zawsze było. Społeczeństwo się zmienia i dostosowuje do teraźniejszej wiedzy, którą posiadamy o życiu i człowieku. Niegdyś osoby czarnoskóre były okazami w zoo, czy powinniśmy wrócić do "dawnej normalności"? Niegdyś kobiety były JEDYNIE humanoidem zajmującym się ogniskiem domowym, czy powinniśmy tam wracać? Niegdyś mężczyźni musieli być humanoidami, które miały walczyć jak inny mu nakaże i zostawić swoje życie w imię kogoś innego, czy powinniśmy tam wracać? Niegdyś dzieci bezapelacyjnie doświadczały cierpień fizycznych i psychicznych, walczyły w wojnach, czy powinniśmy je wystawiać także i w obecnych konfliktach? I inne przykłady, gdzie "kiedyś" brzmi absurdalnie teraz, a wtedy było rzeczywistością. Rozwijajmy się, bo tak każe nam NATURA - natura, na którą powołuje sie wielu, którzy nie pojmują konceptu trans. Natura wymaga rozwoju, ewolucji. Tworzy nas ludźmi, byśmy wykorzystywali swoją ludzkość - tak jak tworzy inne zwierzęta, by zwierzętowały do śmierci. W IMIĘ NATURY, na którą się powołujecie, żyjcie w zgodzie z teraźniejszością i obecnym konceptem człowieka. Natura to przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, ale GŁÓWNIE dwa pozostałe. Przeszłość jest właściwie nieistotna.
Lucyfer
10 miesięcy temu
Teraz to już całkiem zgłupiałem ! Nie wiem kto kim jest i jak mam dalej żyć ?
Sybil
10 miesięcy temu
Sfera seksualna to najbardziej intymna dziedzina życia. Czy naprawdę muszą o tym rozprawiać publicznie? Mnie nie interesuje kto komu coś tam liże, czy też coś wkłada w jakiś otwór oraz kto jest "wtyczką" a kto "gniazdkiem".
bEDowYuj
gość
10 miesięcy temu
Po komentarzach na pudlu (nie tylko pod tym postem) widać, że mamy oświecone, nowoczesne, inteligentne i tolerancyjne społeczeństwo.... po prostu "śmietanka".....
psychiatra
10 miesięcy temu
zapraszamy do Tworek, Napoleon i Kleopatra juz tam są
Pine
10 miesięcy temu
Degeneraci. Co za szopka.
Gregg
10 miesięcy temu
Tak.2 lata temu była homoseksualną kobietą,teraz jest niebinarnym(co to w ogóle jest?)transseksualistą...A ja rano jestem psem,w południe kotem,a wieczorem jeżem...Tak.Piszę z Tworków..
BANDZIORka
10 miesięcy temu
No co wy, ludzie, nie popieracie LGBT? No to unia was zmusi, wstręt to popychania pan pana będzie karany , najlepiej już dziś kupcie sobie jakieś tęczowe wdzianko, następny krok to pary międzygatunkowe, wszakże dyskryminacja zwierząt to brak tolerancji, rety, do czego ten świat zmierza... Dobrze że chociaż się to nie rozmnoży i nie przekaże genów...na razie.
Medalikarz
10 miesięcy temu
Za każdym razem jak czytam takie herezje,to czuję coraz większą odrazę. Nie jestem homofobem-fobia to strach przed czymś,a ja się ich nie boję. Czuję wstręt po prostu. Sami do tego doprowadzili.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDowYvc
bEDowYvd
bEDowYve
bEDowYvf
bEDowYvg
bEDowYuL