Trwa ładowanie...
Kokosimo
Kokosimo
|

Emma Stone wojuje z PSZCZOŁĄ w Cannes, prezentując serię grymasów

56
Podziel się:
56
Podziel się:

Podczas premiery filmu "Eddington" odbywającej się w ramach Festiwalu Filmowego w Cannes Emma Stone przeżyła nieoczekiwane chwile grozy. Okazuje się, że laureatka dwóch Oscarów nie może opędzić się nie tylko przed żądnymi współpracy z nią reżyserami...

1
 / 6
Emma Stone wojuje z PSZCZOŁĄ w Cannes, prezentując serię grymasów
Emma Stone kontra pszczoła
Emma Stone kontra pszczoła (FORUM)
0
0

Festiwal Filmowy w Cannes to nie tylko okazja do walki o Złotą Palmę, ale także święto mody i miejsce, gdzie gwiazdy prezentują swoje najnowsze kreacje. W tym roku, podczas 78. edycji festiwalu, na czerwonym dywanie pojawili się m.in. Emma Stone, Austin Butler oraz Pedro Pascal, promując swój najnowszy projekt. Jednak to nie ich stroje przyciągnęły uwagę mediów, lecz niecodzienna sytuacja z udziałem aktorki.

Wystrojona w elegancką białą suknię Louis Vuitton Emma Stone jakby nigdy nic pozowała do zdjęć na premierze swojego nowego filmu "Eddington". Wszystko przebiegało zgodnie z planem, aż do momentu, gdy aktorkę znienacka zaatakowała... pszczoła. 36-letnia gwiazda, choć początkowo spokojna, szybko zaczęła prezentować wachlarz emocji, próbując uniknąć owada.

Towarzyszący jej na czerwonym dywanie Pedro Pascal i Austin Butler nie kryli zaskoczenia, gdy Stone rzuciła z trwogą wypisaną na twarzy: "Czy to pszczoła?". Owad nie dawał za wygraną, a sytuacja stała się jeszcze bardziej komiczna, gdy Stone zaczęła wykrzykiwać: "To pszczoła!". Butler wykazał się szarmanckością i usiłował odgonić intruza, niestety z marnym skutkiem.

W pewnym momencie Stone wyrwała się z uścisku Pascala, próbując uniknąć uciążliwego owada. Po kilku minutach walki z pszczołą, gwiazdy kontynuowały sesję zdjęciową, a pszczoła stała się nieoczekiwaną atrakcją festiwalu. Fotografie laureatki dwóch Oscarów w mig obiegły sieć i posłużyły za inspirację do stworzenia serii zabawnych memów.

Zobaczcie zdjęcia.

2
 / 6
Emma Stone kontra pszczoła
3
 / 6
Emma Stone kontra pszczoła
4
 / 6
Emma Stone kontra pszczoła
5
 / 6
Emma Stone kontra pszczoła

Napastliwy owad wyraźnie napędził aktorce stracha.

6
 / 6
Emma Stone kontra pszczoła
KOMENTARZE
(56)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
True
4 miesiące temu
O świeżutkie templatki do memów 😅😎
Bartłomiej C.
4 miesiące temu
Mam nadzieję że się pszczoła nie wystraszyła
Ariadna
4 miesiące temu
Nic śmiesznego. Ja tez robię takie miny na widok pszczoły
Emerytka
4 miesiące temu
Polska cała na Justynę!
Oń z Janowa
4 miesiące temu
Doda była?
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
Zenuś
4 miesiące temu
Zdjęcie numer 5 i 6 świetne ujęcie pszczoły 🐝
Rita
4 miesiące temu
Pierwsze foto mistrz 😂😂😂😂
Janina
4 miesiące temu
Świetne ujęcia!
Wiedźma
4 miesiące temu
Bardzo ważny i wartościowy artykuł 😂
Kasia
4 miesiące temu
Woman vs bee 😁
NAJNOWSZE KOMENTARZE (56)
mały
4 miesiące temu
Czyżby miód w uszach miała ?
anna
4 miesiące temu
ona sie chciala do pedro poprzytulac po prostu
amber
4 miesiące temu
My Dog Stepped On A Bee
emeryt
4 miesiące temu
Na pierwszym zdjeciu widać duże znawstwo przed ułatwieniem ataku " pszczoły".
Zenek
4 miesiące temu
myślanowałek żech że leci dwójka tak po zdjęciach a na ostatnim już po
kątem/oka
4 miesiące temu
........... fantastyczne ujęcia ... brawa ..
ppppp
4 miesiące temu
Może jest uczulona i się boi?
gość
4 miesiące temu
Obrzydliwa rola w Biednych Istotach, nie obejrzę z nią żadnego filmu
Pozdr
4 miesiące temu
Słodkie perfumy. Ja też takie lubię,czego latem żałuję. Haha
Oń z Janowa
4 miesiące temu
Doda była?
Gość
4 miesiące temu
No i czar prysł.Dalej uważacie że piękna?
Maja
4 miesiące temu
Pszczola jej szepnela: bee different. No to Emma posluchala.
Anna86
4 miesiące temu
Pszczoły są urocze ^_^
Logika
4 miesiące temu
Załozyła obrus razem z serwetką, to się pszczole niech nie dziwi
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Catherine Zeta-Jones odsłania długie nogi w ultrakrótkiej mini z prześwitami

Catherine Zeta-Jones miała ostatnio okazję gościć w programie Setha Meyersa. Na tę okazję aktorka wybrała ultrakrótką mini, w której wyeksponowała swoje nogi. Petarda?
9.

Rozchełstana Hailey Bieber mknie do klubu bez stanika. Żona Justina była o krok od wpadki

Celebrytka uchodzi za ikonę mody, ale w porównaniu do wielu koleżanek z branży, nie widujemy jej często w mocno odkrywających stylizacjach. Ale nawet to czasami nie jest w stanie uchronić od wpadki. Hailey Bieber wybrała się ostatnio do klubu na Manhattanie w mocno rozpiętej koszuli i omal nie pokazała światu więcej niż zamierzała.
8.

"Miłość na bogato", cichy ślub, ciągłe rozstania i powroty. W związku Koterskiego i Leszczak nie brakowało burzliwych momentów

Marcela Leszczak potwierdziła, że to koniec jej relacji z Michałem Koterskim. Niektórzy mogą jednak czuć, że mają deja vu, bo podobna sytuacja miała miejsce już kilkukrotnie. Zobaczcie, jak wyglądał ich burzliwy związek.
7.

TYLKO NA PUDELKU: Marta Nawrocka w czarnej kreacji i welonie w Watykanie. Projektantka Agaty Dudy chwali, ale wskazuje na "duży błąd"

W piątkowy poranek para prezydencka kontynuowała swoją wizytę w Watykanie. Tym razem Marta Nawrocka postawiła na czarny komplet, a na jej głowie pojawił się koronkowy welon. Mamy komentarz stylistki.
6.

Luka i jego mama zadebiutowali na wybiegu. Edyta Jankiewicz zachwyciła w czarnej kreacji

Luka i jego mama, Edyta Jankiewicz, pojawili się w czwartek na pokazie jednej z marek kosmetycznych, gdzie mieli okazję sprawdzić się w roli modeli. Zobaczcie, jak wypadli.
5.

Modna Monika Olejnik w okularach w stokrotki spaceruje za ręke z partnerem. Pochwaliła się torebką znanego projektanta za 2,5 tysiąca złotych

Dziennikarka słynie ze swojego zamiłowania do mody i drogich dodatków. Paparazzi przyłapali Monikę Olejnik na spacerze z Tomaszem Ziółkowskim, a uwagę przyciągały jej ozdbione stokrotkami okulary. Gwiazda postawiła też na oryginalną torebką od znanego projektanta.
4.

Grażyna Torbicka w ODWAŻNYM WYDANIU posyła uśmiechy na wybiegu i ściance eventu marki kosmetycznej

W czwartek miał miejsce event jednej z marek kosmetycznych, na której gościło wiele kojarzonych postaci. Przed fotoreporterami stanęła m.in. Grażyna Torbicka, która postawiła tego wieczoru na dość odważną stylizację.
3.

Lady Gaga relaksuje się na luksusowym jachcie w towarzystwie narzeczonego i przyjaciół

Lady Gaga postanowiła skorzystać z krótkiej przerwy między koncertami i zatrzymała się w Miami. Paparazzi zauważyli ją podczas rejsu luksusowym jachtem. Towarzyszyła jej grupa przyjaciół i narzeczony.
2.

Singielka Marcela Leszczak przechadza się po czerwonym dywanie w PRZEŚWITUJĄCEJ kreacji

Marcela Leszczak dołączyła do pokaźnej reprezentacji celebrytek, które wpadły na imprezę jednej z marek kosmetycznych. Modelka nie tylko potwierdziła rozstanie z Michałem Koterskim, ale również przykuła uwagę fotoreporterów w odważnej kreacji.
1.

Katarzyna Zillmann wymienia czułości z ukochaną. Panie pojawiły się razem na Elle Style Awards. Słodziaki?

Katarzyna Zillmann znów zabrała ukochaną na ściankę. Tym razem olimpijka wraz z Julią Walczak zawitały na evencie Elle Style Awards. Nie obyło się bez czułości.