Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Esmeralda Godlewska obrusza się na Martynę Kondratowicz z "Hotelu Paradise": "ZROBIŁA Z SIEBIE DZI*KĘ"

92
Podziel się

Esmeralda Godlewska nieoczekiwanie postanowiła uderzyć w Martynę Kondratowicz, która jej zdaniem sili się na feminizm w celu "pozbycia się łatki łatwej dziewczyny". "Wystarczyło przyznać, że tak, podobał mi się, więc poszłam z nim do łóżka. A nie robić z siebie świętą ofiarę..." - gani ją celebrytka.

Esmeralda Godlewska obrusza się na Martynę Kondratowicz z "Hotelu Paradise": "ZROBIŁA Z SIEBIE DZI*KĘ"
Esmeralda Godlewska uderza w Martynę Kondratowicz z "Hotelu Paradise" (East News)
bEsuYlGZ

Esmeralda Godlewska bez wątpienia ma za sobą kilka wyjątkowo intensywnych miesięcy. Celebrytka niedawno wyznała, że pracuje nad książką, w której miałaby ujawnić niechlubne kulisy polskiego show biznesu i zdradziła nawet kilka nazwisk osób, które według jej informacji mają "dubajską" przeszłość.

W ciągu ostatnich miesięcy Esmeralda Godlewska władowała się też w kilka medialnych konfliktów, których kulisy zdobiły potem czołówki portali plotkarskich. Tak jest i teraz, a nieustraszona celebrytka postanowiła zaczepić kolejną "koleżankę" z obrzeży show biznesu. Tym razem padło na Martynę Kondratowicz, byłą uczestniczkę "Hotelu Paradise" oraz twarz stymulatorów łechtaczki.

bEsuYlHb
Zobacz także: Martyna Kondratowicz broni reklamowania wibratorów: "To jak reklamowanie szczoteczki do zębów"

W dość nieoczekiwanej konfrontacji Godlewska wzięła pod lupę niedawną wypowiedź Kondratowicz dla Pudelka, w której ta stwierdziła, że "reklamowanie wibratorów to praktycznie jak reklamowanie szczoteczki do zębów". Z nieznanych przyczyn Esmeralda postanowiła to skomentować w dość ostry sposób, a w serii Instastories zarzuciła Martynie, że ta... "zrobiła z siebie dzi*kę".

bEsuYlHh

W programie zrobiła z siebie dzi*kę, została odrzucona przez Adama, co musiało bardzo zaboleć. Ale teraz kreuje się na postać silnej, wolnej, niezależnej kobiety, feministki - bo przecież to takie modne, przez to zostanie zapomniana łatka łatwej dziewczyna, która schodzi dzięki temu na drugi plan. Sprytny ruch - wypaliła znikąd Esmeralda, dając jaskrawy przykład slut-shamingu.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że mowa o wydarzeniach z pierwszego sezonu "Hotelu Paradise", a więc tego, który miał swoją emisję... wiosną 2020 roku. Wygląda więc na to, że miała te przemyślenia z tyłu głowy już od miesięcy. Na tym jednak nie poprzestała i chwilę później uznała też za stosowne, aby przypomnieć wszystkim, że w programach typu reality show są kamery i ekipa.

Z ciekawości obejrzałam wywiad, w którym zapiera się, że Adam kompletnie nie był w jej typie oraz w życiu prywatnym na niego by kompletnie nie zwróciła uwagi. Myślicie, że w programie oni są sami? Nie, otóż nie. Jest tam cała masa ludzi, w tym kamerzyści, którzy są z nimi 24 godziny, nie licząc oczywiście wbudowanych kamer. Reżyser, scenograf i cała masa innych ludzi, oprócz uczestników - wyliczała.

Na koniec Godlewska zarzuciła Martynie "zakłamanie" i robienie z siebie ofiary w oczach widzów.

bEsuYlHi

Nie rozumiem tego zakłamania. Wystarczyło przyznać, że tak, podobał mi się, więc poszłam z nim do łóżka. A nie robić z siebie świętą ofiarę... - zakończyła osobliwą odezwę.

Też Was dziwi ten nagły przypływ szczerości z jej strony?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEsuYlHj
bEsuYlHk
bEsuYlHC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(92)
Kasia
2 miesiące temu
No i wszystko się wylało.. Ciekawa jestem dlaczego jeszcze o tym nie napisaliscie? Jak ktoś jeszcze nie wie co sie stało mozna sobie wpisac w google Kawalenicka bloggspot
Jaann
2 miesiące temu
Esmeralda strażniczka moralności. To jakby powiedziec o Marinie skromna i z klasą
ssg
2 miesiące temu
Przyganiał kocioł garnkowi
bEsuYlHD
Normalna
2 miesiące temu
Martyna nie jest łatwa, po prostu lubi sex i co w tym zlego? Sex częścią życia człowieka więc po co się wzbraniać jak się ma ochotę?? Nie rozumiem dlaczego ludzie tak to piętnują.
Zgred
2 miesiące temu
Co te kobiety robią że swoimi ustami. Toż to obrzydliwy koszmar.
Najnowsze komentarze (92)
płemieł
2 miesiące temu
Martynka fajna - to drugie zabiera tylko tlen normalnym!
tola
2 miesiące temu
Bo Esmeralda tak jest , nie lubi zakłamania. Brawo tak dalej.
eRDe
2 miesiące temu
Patocelebrytka uczy cnotliwości sexpozytywną . to mnie przerasta . paa
nikos
2 miesiące temu
Znalazla sie ostoja moralnosci
Cznota
2 miesiące temu
Te glononjady więcej przyjęły jak jedna spółdzielnia mleczarska wyprodukowała
Przepraszam
2 miesiące temu
O czym ją czytam?
Aga
2 miesiące temu
Hm a ja jej nie znam nie oglądam tych badziewi programowych
Obiektywnie
2 miesiące temu
Wiecie co przykre jesy że kobieta kobiecie jest w stanie takie rzeczy powiedzieć, tym bardziej co jak co ale Godlewska nie jest specjalistką od kultury więc nie powinna w taki sposób nikogo oceniać. Mam wrażenie że stereotyp "łatwiej dziewczyny" podtrzymują po części również kobiety hejtujace inne za to że prześpia się z kim chcą. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi A skoro jej się podobał to nie widzę powodu dlaczego miałaby być nazywana za to "latwa".
bEsuYlHv
Lol
2 miesiące temu
Esmeralda już zmartwychwstała?
Gus
2 miesiące temu
A kto to jest..???
Red
2 miesiące temu
Oj tam, fajna jest i tyle... Tak wojowniczka "Xena" ale Herkulesa jej brak, to czasami świruje ale pozytywnie, bo nikomu krzywdy zbytnio nie robi
xxxxx
2 miesiące temu
Najnormalniejsza z sióstr Godlewskich
facepalm
2 miesiące temu
Współcześni idole - kiedyś siedzieliby w psychiatryku do końca życia
Czytelnik
2 miesiące temu
slut-shaming i wszystko jasne
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEsuYlIo
bEsuYlIp
bEsuYlIq
bEsuYlIr
bEsuYlIs
bEsuYlHX