Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|
aktualizacja

Eurowizja 2020. Reprezentantem Polski zostanie... zwycięzca "Szansy na sukces"! Jest nowy regulamin

83
Podziel się

Jacek Kurski twierdzi, że skoro pomysł sprawdził się przed Eurowizją Junior, to powinno udać się też na tradycyjnej Eurowizji. Czy to zapewni nam sukces?

Jacek Kurski poszukuje idealnego reprezentanta na konkurs Eurowizji
Jacek Kurski poszukuje idealnego reprezentanta na konkurs Eurowizji (East News)
bCNutJDp

Choć na Eurowizji naszym największym sukcesem wciąż pozostaje 2. miejsce zajęte przez Edytę Górniak w 1994 roku, to na Eurowizji Junior radzimy sobie świetnie. Viki Gabor powtórzyła sukces Roksany Węgiel, a Polacy drugi rok z rzędu mogli cieszyć się z pierwszego miejsca w konkursie. Czyżby młode pokolenie rodzimych artystów bardziej zachwycało Europę niż dojrzali twórcy?

Jacek Kurski doszedł do wniosku, że należy zmienić proces castingu na reprezentanta Polski w konkursie. W tym roku ma on zostać wybrany w show "Szansa na sukces", czyli w taki sam sposób, jak została wyłoniona Viki Gabor. Chętni mogą zgłaszać się do 13 stycznia, a zimowa edycja programu rozegra się od 2 do 23 lutego.

bCNutJDr

- W pierwszym etapie złożonym z trzech odcinków wystąpi po 6 lub 7 uczestników, którzy wykonają swoje interpretacje piosenek artysty pełniącego rolę gościa specjalnego. Zwycięzcę każdego odcinka wyłoni trzyosobowe jury, w którym spodziewać możemy się byłych reprezentantów Polski na Eurowizji - czytamy na stronie Eurowizji.

Przypomnijmy, że 65. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w maju w Rotterdamie. Weźmie w nim udział 41 państw.

Myślicie, że tym razem Polska może wygrać?

bCNutJDx
bCNutJDS
KOMENTARZE
(83)
Ola
7 miesięcy temu
Przede wszystkim musi być fajna chwytliwa piosenka, bo niezłych wokalistów jest sporo w naszym kraju i nie ma wielkiego znaczenia, kto będzie śpiewał.
gość
7 miesięcy temu
Pocieszcie mnie..... chce mi się płakać przez te pożary w Australii. Jak widzę zdjęcia czy filmy jak np koala płakała z bolu to serce mnie boli . Wszystkie zwierzęta moje są. To nasi braciszkowie mniejsi... Tak bym je chciałą przytulić.
Katerina
7 miesięcy temu
Cóż, zobaczymy co z tego wyniknie. Chyba lepiej by już było jako format selekcyjny wykorzystać The Voice of Poland, poziom wykonawczy był tam zdecydowanie wyższy. Koniec końców i tak się to wszystko sprowadza do piosenki.
bCNutJDT
...
7 miesięcy temu
zrobcie konkurs, ale nie dla wokalisty, tylko dla utworu. cos jak Songland.
1334567
7 miesięcy temu
Tutaj chodzi nie o wokalistę ale o piosenkę
Najnowsze komentarze (83)
zosia
7 miesięcy temu
Za moich czasów nie było takich konkursów i me talenty poszły na marne.Piekny pomysł popieram !
spust
7 miesięcy temu
albonista tylko na euro
ola
7 miesięcy temu
a moze by Joanna zaśpiewała?🙈
Wojtek
7 miesięcy temu
Rzecz w tym że wysyłamy przeważnie dobrych wokalistów - Szpak, Kasia Moś , tylko piosenki są na średnim poziomie. Trzeba zacząć od dobrej piosenki, która zainteresuje Europę.
Gość
7 miesięcy temu
Akurat to jest bardzo dobry pomysł, bo na Eurowizji jest potrzebna fajna piosenka, a w Szansie na Sukces będzie specjalnie napisana pod uczestnika piosenka, a jak widzicie takie coś przyniosło sukces
serial
7 miesięcy temu
Dla wszystkich Pudelkowiczów na poprawę humoru z serialu Przysięga emitowanego na Jedynce tu odc.144 z II serii, którego w Polsce pewnie już nie zobaczymy ; Görücüler Emir'i çileden çıkardı | Yemin 144. Bölüm: https://www.youtube.com/watch?v=0_YlXIyPtW4
gfh
7 miesięcy temu
najwazniejsza jest piosenka a kto bedzie spiewal (no moze z wyjatniek margaret) to nie ma wiekszego znaczenia!
Hans
7 miesięcy temu
Disco Polo to Wasza narodowa muzyka, nie wstydźcie się jej!, większość z Was po % tańczyła na swoim weselu przy tej muzyce.
bCNutJDL
pan
7 miesięcy temu
Gdzie alimenciarz tam wielki smród.
pan
7 miesięcy temu
Gdzie alimenciarz tam wielkie gówno.
Aaa
7 miesięcy temu
POKAZUJECIE WYBRANE KOMENTARZE!!! ALE STRONNICZOŚĆ!!! BLEEEE
Sam
7 miesięcy temu
🤣🤣🤣
Gosc
7 miesięcy temu
Może w przyszłym roku Roksana Wegiel pojedzie będzie mieć 16 lat
Ada
7 miesięcy temu
Jeśli zależy nam na wygranej, należy najpierw zribic casting na piosenkę. Niech ludzie zagłosują na piosenkę. A potem dopiero casting na reprezentanta Eurowizji ale każdy musi zaśpiewać ta sama piosenke. Losowanie jest niesprawiedliwe i ktoś może dostać kiepska piosenkę lub nie dla niego. Niech chociaż mogą wybrac
...
Następna strona
bCNutJEn