Baby
|
aktualizacja

Eurowizja 2020. Reprezentantem Polski zostanie... zwycięzca "Szansy na sukces"! Jest nowy regulamin

88 reakcji
0
0
88
Podziel się

Jacek Kurski twierdzi, że skoro pomysł sprawdził się przed Eurowizją Junior, to powinno udać się też na tradycyjnej Eurowizji. Czy to zapewni nam sukces?

Jacek Kurski poszukuje idealnego reprezentanta na konkurs Eurowizji
Jacek Kurski poszukuje idealnego reprezentanta na konkurs Eurowizji (East News)

Choć na Eurowizji naszym największym sukcesem wciąż pozostaje 2. miejsce zajęte przez Edytę Górniak w 1994 roku, to na Eurowizji Junior radzimy sobie świetnie. Viki Gabor powtórzyła sukces Roksany Węgiel, a Polacy drugi rok z rzędu mogli cieszyć się z pierwszego miejsca w konkursie. Czyżby młode pokolenie rodzimych artystów bardziej zachwycało Europę niż dojrzali twórcy?

Jacek Kurski doszedł do wniosku, że należy zmienić proces castingu na reprezentanta Polski w konkursie. W tym roku ma on zostać wybrany w show "Szansa na sukces", czyli w taki sam sposób, jak została wyłoniona Viki Gabor. Chętni mogą zgłaszać się do 13 stycznia, a zimowa edycja programu rozegra się od 2 do 23 lutego.

- W pierwszym etapie złożonym z trzech odcinków wystąpi po 6 lub 7 uczestników, którzy wykonają swoje interpretacje piosenek artysty pełniącego rolę gościa specjalnego. Zwycięzcę każdego odcinka wyłoni trzyosobowe jury, w którym spodziewać możemy się byłych reprezentantów Polski na Eurowizji - czytamy na stronie Eurowizji.

Przypomnijmy, że 65. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w maju w Rotterdamie. Weźmie w nim udział 41 państw.

88
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(88)
Mona
3 tyg. temu
Akurat ten pomysł nie jest taki głupi. Ja popieram.
Ola
3 tyg. temu
Przede wszystkim musi być fajna chwytliwa piosenka, bo niezłych wokalistów jest sporo w naszym kraju i nie ma wielkiego znaczenia, kto będzie śpiewał.
gość
3 tyg. temu
Pocieszcie mnie..... chce mi się płakać przez te pożary w Australii. Jak widzę zdjęcia czy filmy jak np koala płakała z bolu to serce mnie boli . Wszystkie zwierzęta moje są. To nasi braciszkowie mniejsi... Tak bym je chciałą przytulić.
Andretnbrg
3 tyg. temu
No i bardzo dobrze. Po co jakieś randomowe zespoły mają się tam pchać które są od paru lat po prostu okropne. Jakby dalej tak szło jak było to w końcu trafiłaby tam któraś z Godlweskich, a tak przynajmniej wiadomo, że zwycięzcą szansy na sukces naprawdę umie spiewac
Katerina
3 tyg. temu
Cóż, zobaczymy co z tego wyniknie. Chyba lepiej by już było jako format selekcyjny wykorzystać The Voice of Poland, poziom wykonawczy był tam zdecydowanie wyższy. Koniec końców i tak się to wszystko sprowadza do piosenki.
Najnowsze komentarze (88)
zosia
2 tyg. temu
Za moich czasów nie było takich konkursów i me talenty poszły na marne.Piekny pomysł popieram !
spust
2 tyg. temu
albonista tylko na euro
ola
2 tyg. temu
a moze by Joanna zaśpiewała?🙈
Wojtek
3 tyg. temu
Rzecz w tym że wysyłamy przeważnie dobrych wokalistów - Szpak, Kasia Moś , tylko piosenki są na średnim poziomie. Trzeba zacząć od dobrej piosenki, która zainteresuje Europę.
Gość
3 tyg. temu
Akurat to jest bardzo dobry pomysł, bo na Eurowizji jest potrzebna fajna piosenka, a w Szansie na Sukces będzie specjalnie napisana pod uczestnika piosenka, a jak widzicie takie coś przyniosło sukces
serial
3 tyg. temu
Dla wszystkich Pudelkowiczów na poprawę humoru z serialu Przysięga emitowanego na Jedynce tu odc.144 z II serii, którego w Polsce pewnie już nie zobaczymy ; Görücüler Emir'i çileden çıkardı | Yemin 144. Bölüm: https://www.youtube.com/watch?v=0_YlXIyPtW4
gfh
3 tyg. temu
najwazniejsza jest piosenka a kto bedzie spiewal (no moze z wyjatniek margaret) to nie ma wiekszego znaczenia!
Hans
3 tyg. temu
Disco Polo to Wasza narodowa muzyka, nie wstydźcie się jej!, większość z Was po % tańczyła na swoim weselu przy tej muzyce.
pan
3 tyg. temu
Gdzie alimenciarz tam wielki smród.
pan
3 tyg. temu
Gdzie alimenciarz tam wielkie gówno.
Aaa
3 tyg. temu
POKAZUJECIE WYBRANE KOMENTARZE!!! ALE STRONNICZOŚĆ!!! BLEEEE
Sam
3 tyg. temu
🤣🤣🤣
Gosc
3 tyg. temu
Może w przyszłym roku Roksana Wegiel pojedzie będzie mieć 16 lat
Ada
3 tyg. temu
Jeśli zależy nam na wygranej, należy najpierw zribic casting na piosenkę. Niech ludzie zagłosują na piosenkę. A potem dopiero casting na reprezentanta Eurowizji ale każdy musi zaśpiewać ta sama piosenke. Losowanie jest niesprawiedliwe i ktoś może dostać kiepska piosenkę lub nie dla niego. Niech chociaż mogą wybrac
...
Następna strona