Trwa ładowanie...
Przejdź na
Emzy
|

Eurowizja 2021. TVP podała, kiedy ogłosi decyzję w sprawie tegorocznego reprezentanta!

138
Podziel się

Na profilu TVP pojawił się wpis, z którego dowiadujemy się, że poszukiwania kandydata do występu na Eurowizji 2021 zakończyły się. "Nareszcie możemy Wam zdradzić kandydata" - czytamy.

Eurowizja 2021. TVP podała, kiedy ogłosi decyzję w sprawie tegorocznego reprezentanta!
Eurowizja 2021. TVP podało datę ogłoszenia polskiego reprezentanta (AKPA)
bDYcomJh

Od kilku dni TVP umiejętnie podsyca zainteresowanie Konkursem Piosenki Eurowizji. W zeszłym roku Polskę miała reprezentować Alicja Szemplińska, ale wydarzenie zostało odwołane z powodu pandemii koronawirusa.

Nie jest jednak przesądzone, czy to Szemplińska wystąpi w zaplanowanym na maj konkursie w Rotterdamie. Na giełdzie nazwisk pojawiali się przeróżni artyści, w tym... Maryla Rodowicz.

bDYcomJj
Zobacz także: Alicja Szemplińska: " Jest mi bardzo przykro, że Eurowizja została odwołana"

W niedzielę na oficjalny profilu TVP pojawił się wpis, z którego można wnioskować, że podjęto już decyzję w sprawie polskiego reprezentanta.

bDYcomJp

Halo Europo! Nareszcie możemy Wam zdradzić polską piosenkę na Eurovision Song Contest 2021. Ogłoszenie już w najbliższy piątek w "Pytaniu na śniadanie" w TVP 2. Już się nie możemy się doczekać, a Wy? - czytamy.

Kogo obstawiacie?

bDYcomJq
bDYcomJr
bDYcomJK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(138)
Obiektywny
2 miesiące temu
Raczej już nigdy nie wygramy Eurowizji, a tą Dziecięcą wygraliśmy 2 razy tylko dlatego bo Polacy mogli głosować na Polskę. Poza tym głosowały głównie dzieci (głosowanie internetowe), a te nie mają jeszcze w sobie aż tyle nienawiści, więc najpierw wygrała Roksana Węgiel, a potem Viki Gabor. W przypadku dorosłej Eurowizji nie można głosować na swój kraj, a w dodatku Polska pod rządami PiSu jest tak znienawidzona przez Europę jak nigdy wcześniej.
pomidor
2 miesiące temu
będę bardzo rozczarowany, jeśli nie będzie to - duet - Ogórek i Jakimowicz. swego czasu dali popis swych taneczno-dźwiękonaśladowczych ruchów w tv
Bp
2 miesiące temu
Stawiam na Zenka albo ten co karierę w Chinach zrobił 😂to poziom prezesa Kurskiego
bDYcomJL
PRZYPOMNIENIE
2 miesiące temu
Michał Szpak od widzów z całej Europy dostał 2 miejsce. Od jury ostatnie. Wygrana to kwestia pieniędzy i polityki 😉 Gdyby nie głosy jury to byśmy wygrali. Powinni głosować tylko widzowie
gosciówa
2 miesiące temu
Stawiam na nową żonę Kurskiego.Odnowiona moralnie , pobłogosławiona , przekaże przesłanie zepsutej Europie od powstałych z kolan Polaków.Będzie hit.
Najnowsze komentarze (138)
Zovha
2 miesiące temu
Nieważne kto pojedzie i tak zaśpiewa jakiś badziew i będzie, jak zwykle, w czołówce od końca
bicz boży
2 miesiące temu
A już myślałem,że Zenek będzie na Eurowizji śpiewał życiorys swojego wodza.!!!!
Antoni
2 miesiące temu
Niech Kurski zwróci kasę z funduszu wynagrodzeń do budżetu państwa. Przecież w ciągu siedmiu dni dwóch dziennikarzy zeszło
end
2 miesiące temu
To wyłącznie główny oborowy chlewni z Woronicza dokonuje wyboru. I wybrał jak zwykle ostatnie miejsce. Osobistość do reprezentowania naszego kraju znana jest z JEDNEJ piosenki. Kondolencje już można przesyłać ale czy warto sobie w ogóle d....ę zawracać takimi niszowymi sprawami. Od dawna postuluję, żeby wycofać nasz kraj z tego festiwalu kiczu i tandety. Tam nas reprezentują wyłącznie wybrańcy zarządzającego kurwizją. Jaki jest efekt? od pięciu lat nikt nie słyszał o reprezentancie Polski... Czekam aż namaszczą Zenka .....
ciekawski
2 miesiące temu
co to jest TVP??
jamar
2 miesiące temu
A może Ostry cień mgły?
jamar
2 miesiące temu
A może Ostry cień mgły???
jjj
2 miesiące temu
Holecka byłaby bardziej wiarygodna. Miałaby większą szansę wygrania.
bDYcomJD
LMN
2 miesiące temu
Myslałem ze TVP wysle Zenka, czuje rozczarowanie
emeryt
2 miesiące temu
Nareszcie możemy zdradzić nazwisko,to jest Jarek Kaczyński najlepszy wokalista na świecie,to będzie najlepszy hit wszech czasów,tego jeszcze w historii Eurowizji nie bylo
Mmm
2 miesiące temu
Kurski niech Zenka wyśle!!!
Wnioski
2 miesiące temu
Raczej nigdy nie wygramy Eurowizji, a tą Dziecięcą wygraliśmy 2 razy tylko dlatego bo Polacy mogli głosować na Polskę. Poza tym głosowały głównie dzieci (głosowanie internetowe), a te nie mają jeszcze w sobie aż tyle nienawiści, więc najpierw wygrała Roksana Węgiel, a potem Viki Gabor. W przypadku dorosłej Eurowizji nie można głosować na swój kraj, a w dodatku Polska pod rządami PiSu jest tak znienawidzona przez Europę jak nigdy wcześniej.
Dom
2 miesiące temu
Powinna pojechać Alicja Szemplińska, ponieważ konkurs został przeniesiony!!!
&&&&&
2 miesiące temu
TVP nic dla mnie nie znaczy. Od lat pogardzam tym co jest tam robione i w jakim stylu
...
Następna strona
bDYcomKf