Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Eurowizja 2022. Elżbieta Zapendowska komplementuje Krystiana Ochmana po półfinale, ale MA INNEGO FAWORYTA...

117
Podziel się:

Półfinał Eurowizji 2022 już za nami, a Krystian Ochman zbiera masę pochwał od fanów, dziennikarzy i ekspertów. Miłych słów nie szczędzi mu też Elżbieta Zapendowska, jednak nie kryje, że ktoś urzekł ją bardziej... "Jak będzie w finale? To zagadka" - duma.

Eurowizja 2022. Elżbieta Zapendowska komplementuje Krystiana Ochmana po półfinale, ale MA INNEGO FAWORYTA...
Elżbieta Zapendowska chwali Krystiana Ochmana. Ma jednak innego faworyta (AKPA, YouTube.com)

Krystian Ochman robi prawdziwą furorę wśród dziennikarzy i fanów Eurowizji. W czwartek miejsce miał drugi półfinał tegorocznego konkursu, w którym nasz reprezentant po raz pierwszy zaprezentował się przed publicznością z piosenką "River". Przewidywania okazały się słuszne, a Polak wraz z dziewiątką potencjalnych konkurentów awansował do wielkiego finału.

Jeszcze przed występem Krystiana Ochmana na Eurowizji mówiło się, że w tym roku polska propozycja wyjątkowo przekonuje dziennikarzy i jurorów. Po pierwszej próbie zwycięzca "The Voice of Poland" został zasypany oklaskami i komplementami, a po awansie do finału dziennikarze i znani znajomi wokalisty nie kryli radości z werdyktu. W rozmowie z nami popisy kolegi z branży skomentował Michał Szpak.

Zobacz także: Wyciek rozmów Cichopek i Kurzajewskiego i kontrowersyjna premiera „365 dni: Ten dzień”

Teraz do sprawy awansu Ochmana odnoszą się polscy eksperci, którzy także nie kryją zachwytu nad jego talentem. W rozmowie z portalem WP Teleshow głos zabrała dziennikarka Polskiego Radia Maria Szabłowska, która zapewnia, że Krystian jest najlepszym polskim reprezentantem od wielu lat. Miała okazję poznać go osobiście i zrobił na niej spore wrażenie.

On jest naszym najlepszym kandydatem od lat. Poznałam go na festiwalu w Opolu. Pojawił się tam jako objawienie. Robi świetne wrażenie. Ma charyzmę i pozytywną pewność siebie. Zna swoją wartość. Śpiewa bardzo dobrze, świetnie się prezentuje - wymienia.

O zdanie na temat oficjalnego debiutu Ochmana przed eurowizyjną publiką została także zapytana Elżbieta Zapendowska. Choć ekspertka nie ukrywa, że nasz reprezentant pokazał się z dobrej strony, ale ktoś inny zrobił na niej jednak większe wrażenie. Zwraca też uwagę, że tegoroczny poziom jest niestety dość niski pod względem piosenek konkursowych.

Ochman się wyróżniał. Co prawda najbardziej podobała mi się wspaniała Szwedka, ale Ochman ma bardzo ciekawy wokal z klasycznym brzmieniem. Jego piosenka też jest charakterystyczna. Generalnie poziom był jednak dość niski, za dużo było piosenek-dziwolągów. Ochman musiał wejść do finału. Jak tam będzie? To zagadka - twierdzi Ela.

Wspomniana Szwedka z wypowiedzi Zapendowskiej to oczywiście Cornelia Jakobs, która, zgodnie z przewidywaniami bukmacherów, może być jedną z naszych głównych konkurentek w walce o wygraną. Przypominamy, że wielki finał tegorocznej Eurowizji odbędzie się już w sobotę. Na jaki wynik liczycie?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(117)
Nnn
1 tyg. temu
Mnie Szwecja też ujęła. Artystka ma hipnotyzujący głos. I okazuje się , że można ujrzeć bez rozbierania się i bez robienia z siebie błazna. Dotyczy to zarówno Ochmana , jak i Szwedki
Kiełbasa
1 tyg. temu
Ech my Polacy.... Fajny kandydat, kibicujmy mu. Niech da z siebie wszystko i wygra!
Gos
1 tyg. temu
Szwedka ma fajną piosenkę, ale i tak obiektywnie wolę Ochmana
miki
1 tyg. temu
Prasa włoska porównuje Ochmana do Bocciellego
Lola
1 tyg. temu
Serio Szwedka ten plagiat Podobny do Shallow Lady Gagi?
Najnowsze komentarze (117)
alesz...
5 dni temu
... Pani Ela wie co mówi... tu zbyt wielu podpinaczy było typu Agucośtamrola a szpak niech orła nie komentuje...
Aneta
6 dni temu
I tak niestety wygra ukraina
ATEMI
6 dni temu
Nie wymagajmy od p. Zapendowskiej zbyt wiele. Jest ekspertem od emisji ale nie może się znać na wszystkim.
Cora
6 dni temu
Nie od dziś wiadomo, że Eurowizja jest upolityczniona. Krystian wg mnie śpiewa ze wszystkich najlepiej i powinien wygrać za co bardzo mocno trzyman kciuki. Natomiast biorąc pod uwagę obecną sytuację wygra Ukraina.
murena
6 dni temu
Chwała Ukrainie
pozytywnie
6 dni temu
Oj tam oj tam Pani Elu, lubię jak Pani się droczy, ale ja życzę Krystianowi wygranej. To taki czas. 😊
Ola
6 dni temu
Jeszcze tak niedawno, mowila, ze piosenka River jest nijaka, a teraz mówi co innego.
195
6 dni temu
Szwedka.
Mamuska
6 dni temu
Że mnie tam żaden ekspert ale Ochmana mogę słuchać bez przerwy i trzymam za niego mocno kciuki.
Nina
6 dni temu
Uważam, że Pani Maria Szabłowska nie powinna się wypowiadać w tym temacie. ( Dzięki m.in. jej "fachowości" jury w dziecięcej Eurowizji max ilość punktów dało rywalce Sary. Sara przegrał 6 punktami - to tak na marginesie ). Pani Maria jest tylko dziennikarką. Pani Zapendowska to jest pedagog i fachowiec i to jej opinia jest ważna.
Ewa
6 dni temu
Opinie tej pani są nic nie znaczącymi dla świata objawami jej frustracji i licznych manii. Nic nie znaczą!
Gość
6 dni temu
To wstyd brać udział w tak żałosnym festiwalu o najniższym poziomie.Ale jacy artyści taki festiwal !
Ona
6 dni temu
Straciłam szacunek do pani Elżbiety po chamskich wypowiedziach na temat Górniak. Tak mówić publicznie o drugim człowieku, naprawdę smutne.
adam
6 dni temu
szwajcar i brytyjczyk wokalnie najlepsi
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie