Trwa ładowanie...
Przejdź na
Merlot
Merlot
|

Eurowizja 2023. Marek Sierocki zaliczył wpadkę podczas komentowania. Internauci bezlitośni: "NIE ŚPIJ!"

79
Podziel się:

Drugi półfinał Eurowizji, w którym wzięła udział Blanka, wywołał wielkie emocje u widzów. Nieco mniejszym entuzjazmem wykazała się Marek Sierocki, który wydawał się być znudzony komentowaniem konkursu i zaliczył wpadkę.

Eurowizja 2023. Marek Sierocki zaliczył wpadkę podczas komentowania. Internauci bezlitośni: "NIE ŚPIJ!"
Marek Sierocki zaliczył wpadkę podczas Eurowizji (AKPA)

MareK Sierocki przejął schedę po Arturze Orzechu już dwa lata temu. Dziennikarz komentuje tegoroczną Eurowizję w towarzystwie Aleksandra Sikory. Panowie radzą sobie przeciętnie, co widzowie zauważyli już podczas pierwszego półfinału.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Blanka o werdykcie bukmacherów: "Mam nadzieję, że dadzą mi szansę"

Marek Sierocki zaliczył wpadkę podczas Eurowizji

Wiele emocji u widzów wywołał drugi półfinał, podczas którego zaprezentowała się Blanka i awansowała do finału. Internauci zwrócili też uwagę na pomyłkę Marka Sierockiego. Prezenter pomylił państwo San Marino z miastem San Remo. Widzowie Eurowizji bardzo szybko spostrzegli pomyłkę i zadrwili z dziennikarza w komentarzach.

San Remo? Sierocki nie śpij; Reprezentanci San Remo' Brawo Marek Sierocki. Za rok reprezentacja San Escobar - krytykowali na Twitterze.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(79)
no tak
rok temu
czy ktoś tu jest nie omylny i nigdy się nie przejęzyczył?...no nie sądze ..ale fajnie jest wytykac błędy komuś ..jak zwykle !
Mary
rok temu
Ileż tu internetowych ekspertów, speców od wszystkiego :D Nie marnujecie się tutaj, komentując pudla? ;D
WIKI
rok temu
Pudel ile w tobie jadu !
całka
rok temu
Żyjemy w czasach, że nie wolno się pomylić, nie wolno się przejęzyczyć... Marek się pomylił i hejt zarówno ze strony mediów jak i internautów, wszyscy maja używanie i będą komentować przez tydzień... Ludzie ogarnijcie się ...
Hmmm
rok temu
Nie mam pretensji konkretnie do TVP, ale ten "młodszy" komentator mówiący o "reprezentantce Anglii" trochę się zbłaźnił. Wobec tego może Blanka jest reprezentantką Śląska albo reprezentantką Podkarpacia? Jeszcze jedna rzecz: "Bardzo prosimy Polonię o wsparcie!!!..... Tylko sprawdźcie sobie Państwo jakie macie numery do głosowania w swoich krajach!!!!". Mega profesjonalne podejście. Przypomnę tylko, że gdy wcześniej komentował Artur Orzech, to prosząc o głosowanie Polonię, miał przygotowane WSZYSTKIE numery w każdym kraju Europy i każdy z nich wyczytywał po dwa razy.
Najnowsze komentarze (79)
bubu
rok temu
Czas na przejscie na emeryturę .Dajcie szansę młodym. Poza tym - angielski Sierockiego to druga "bejba"
Mtty
rok temu
Po przeczytaniu nagłówka myślałem że naprawdę zasnął.w czym nie byłoby nic dziwnego biorąc po uwagę mdłe występy chałturnikow.
bas
rok temu
wy codziennie piszecie z bledami, jak dzieci
Uuuu
rok temu
Wszystko. Co go broni, usuwane
Zozi
rok temu
A opluł się?
Tofu ud do
rok temu
Etam, bez przesady, dla widzów tvp jest aż za dobry.
hvjvh,bjh,
rok temu
Nazywanie krytyków występu Blanki na Eurowizji hejterami jest czystą manipulacją, ponieważ zmuszanie ludzi do akceptacji a nawet wspierania niesprawiedliwych wyborów, układów, ręka rękę myje itp. pod pozorem patriotyzmu jest wbrew zasadom demokracji i moralności
ola
rok temu
Same profesory Miodki w tej Polsce władają polszczyzną, tylko Sierocki się myli
anniaaaa
rok temu
San Escobar :D
Kim
rok temu
Pan Marek przy każdym kraju cytował daty dołączenia do konkursu, żadnej inicjatywy i ciekawostek jak u pana Orzecha. A nawet z tymi datami się mylił! Jak mogła Armenia debiutować w 2009, jak do dziś reprezentantka z 2008 jest jedna z najlepiej wspominanych!
Edna
rok temu
Większych wpadek na samym pudlu tysiące, wiec dajcie spokój!!
viv
rok temu
Ja tam w ogóle nie słyszałam/nie rozumiałam co on mówił przez większość czasu, coś mamrotał pod nosem.
Gość
rok temu
Komentatorzy są bardzo słabi. Orzech był bardziej profesjonalny, ale też mówił w smętny sposób, taki bez życia. Olek i Marek niestety to kontynuują, mimo że jest ich dwóch i to już powinno dodawać dynamiki. Niestety nie dodało
Dziewczyna
rok temu
Wpadki się zdarzają zawsze jak jest komentowanie na żywo co pokazują wszystkie wydarzenia sportowe. I tu nie mam pretensji. Ale jak w trakcie wywiadów z reprezentantami oni sobie odpuszczają i namawiają Polonię do głosowania na Blankę albo w ogóle mówią o czym innym, albo zamiast tłumaczyć stwierdzają po wypowiedzi tylko "no tak" to nie nadają się do tej roboty. Znam angielski, nasz półfinał oglądałam u rodziców i im tłumaczyłam co się dało, ale jak żagluszali wypowiedzi swoim gadaniem to niestety nie mogłam nic zrobić. W sobotę rozważam włączenie streamingu na YT.
...
Następna strona