Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Eurowizja Junior 2019. Mateusz Morawiecki o zwycięstwie Viki Gabor: "Dawno nie widziałem w oczach moich dzieci takiego zachwytu"

68
Podziel się:

Podczas gdy Wiktoria Gabor wygrywała tegoroczną Eurowizję Junior, premier wraz z dziećmi obserwował jej poczynania z trybun. Wrażeniami pochwalił się później na Facebooku.

Viki Gabor mogła liczyć na gratulacje od premiera Mateusza Morawieckiego.
Viki Gabor mogła liczyć na gratulacje od premiera Mateusza Morawieckiego. (Facebook.com)
bFdVDjKd

Eurowizja Junior 2019 budzi ogromne emocje wśród polskiej publiczności. Dzięki zeszłorocznemu zwycięstwu Roksany Węgiel, która wygrała 16. edycję konkursu z piosenką Anyone I Want to Be, tegoroczne zmagania nastoletnich uczestników zorganizowano w Gliwicach. Nasz kraj reprezentowała tym razem 12-letnia Viki Gabor, która również brawurowo rozgromiła konkurencję.

Dzięki zwycięstwu Viki Gabor Polska przeszła tym samym do historii jako jedyny kraj, który zajął 1. miejsce w konkursie dwa lata z rzędu. Drugie miejsce w Eurowizji Junior 2019 zajął reprezentant Kazachstanu, z którym rywalizowaliśmy o wygraną praktycznie do samego końca. Wszystko stało się jednak jasne, gdy Polska otrzymała aż 166 punktów przeliczonych z głosów internautów.

bFdVDjKf

Co ciekawe, na miejscu pojawił się nawet Mateusz Morawiecki, który wraz z dziećmi obserwował poczynania polskiej reprezentantki z trybun. Po zwycięstwie Viki na fanpage'u premiera na Facebooku pojawiły się dwa posty, w których pozwolił on sobie na złożenie jej oficjalnych gratulacji. Nie zabrakło oczywiście kilku pamiątkowych zdjęć, na których widzimy, jak Morawiecki ściska dłoń 12-latki i żywo z nią debatuje.

Viki Gabor najlepsza w Europie! Wiktoria odniosła zwycięstwo w wielkim stylu na oczach całego świata. Serdeczne gratulacje dla naszej młodej, ale już wielkiej Artystki! - napisał Mateusz Morawiecki na Facebooku.

Premier zdobył się też na kilka miłych słów w drugim z udostępnionych postów, gdzie wykorzystał okazję do ocieplenia wizerunku. Tu także dołączył kilkanaście zdjęć z wydarzenia, jednak tym razem o bardziej prywatnym charakterze, m.in. z dziećmi.

To wspaniałe zwycięstwo Viki Gabor przejdzie do historii Junior Eurovision Song Contest, a dla mnie to także świetny czas, który mogłem spędzić z moimi kochanymi Dziećmi. Dawno nie widziałem w ich oczach takiego zachwytu jak podczas energetycznego występu Viki i jej Zespołu - skomentował.

bFdVDjKl

Myślicie, że Viki pójdzie teraz w ślady Roxie i zrobi równie błyskotliwą karierę w show biznesie? Drugiej z nich z pewnością nie brakuje pomysłów na to, jak maksymalnie wykorzystać swoje pięć minut w mediach...

bFdVDjKm
bFdVDjKG
KOMENTARZE
(68)
Karolina
2 lata temu
Gratulacje. :)
Gosc
2 lata temu
A TVP nachalnie próbuje nam wmówić, że to wszytko to tylko zasługa telewizji i Kurskiego.
Gość
2 lata temu
Młoda? Raczej dziecko a nie młoda
bFdVDjKH
Gość
2 lata temu
Jezu jaki sztuczny komentarz, takie pseudo "Family Friendly". A wiki nie jest młoda tylko jest dzieckiem 🙂
gość
2 lata temu
A Oldze Tokarczuk Morawiecki pogratulował Nobla? Widac, ze discopolowy jarmark bliższy naturze Morawieckiego
Najnowsze komentarze (68)
Georgia <3
2 lata temu
Gruzja była absolutnie najlepsza!
Georgia <3
2 lata temu
Gruzja była najlepsza!!!
szok
2 lata temu
Jedna osoba dodaje komentarze ,te które są podpisane imieniem i sobie odpowiada. Ludzi to już pogięło totalnie.
hahahaha
2 lata temu
Hahaha Dobre, jedna osoba dodaje komentarze. Przecież to widać.
Wiktor
2 lata temu
Premier wspiera młodych Polaków, także osobiście, jak widać.
Bonnie
2 lata temu
Świetny sukces! Trzeba się cieszyć czyimis sukcesami drodzy Polacy, a nie zazdrościć I wbijać szpile.
Koala
2 lata temu
A dlaczego taki atak ? Zarówno na premiera jak i na młoda artystkę? Nie bądźcie śmieszni ludzie. Zawistny naród
Mirka
2 lata temu
Cieszę się, ze w naszym kraju stawiamy na młodych artystów. Bardzo dobrze. Ja jestem zdania, ze trzeba dopingować młodzież.
bFdVDjKz
Bogna
2 lata temu
Mam nadzieję ,ze takich sukcesów będzie jeszcze więcej. Cieszę się, ze jest takie wsparcie , zwłaszcza że strony Pana Morawieckiego.
Janina
2 lata temu
Piękny sukces. To młoda osoba I warto młodych artystów wspierać. Tak jak robi to Pan Premier.
Jowita
2 lata temu
Szkoda, ze nie potraficie się cieszyć z czyjegoś sukcesu. To smutne. Ja uważam, ze Pan Premier bardzo dobrze zrobił będąc tam.
Beata
2 lata temu
Myślę, że zazdrość was zżera, ze nie mogliście stanąć na jej miejscu. A jeśli chodzi o obecność premiera to moim zdaniem bardzo miło z jego strony, ze uczestniczył w tym wydarzeniu.
Kamil
2 lata temu
Skąd w was tyle jadu? Przecież ta młoda dziewczyna odniosła sukces. Czy to zazdrość ??
Jan
2 lata temu
Pan Porawircki jest blisko narodu. . Pokazuje to na każdym kroku. Cieszę się , ze mamy takiego premiera.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdVDjLs
bFdVDjLt
bFdVDjLu
bFdVDjLv
bFdVDjLw
bFdVDjLb