Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Eurowizja Junior 2019. Mateusz Morawiecki o zwycięstwie Viki Gabor: "Dawno nie widziałem w oczach moich dzieci takiego zachwytu"

68
Podziel się

Podczas gdy Wiktoria Gabor wygrywała tegoroczną Eurowizję Junior, premier wraz z dziećmi obserwował jej poczynania z trybun. Wrażeniami pochwalił się później na Facebooku.

Viki Gabor mogła liczyć na gratulacje od premiera Mateusza Morawieckiego.
Viki Gabor mogła liczyć na gratulacje od premiera Mateusza Morawieckiego. (Facebook.com)
bDgzuDFN

Eurowizja Junior 2019 budzi ogromne emocje wśród polskiej publiczności. Dzięki zeszłorocznemu zwycięstwu Roksany Węgiel, która wygrała 16. edycję konkursu z piosenką Anyone I Want to Be, tegoroczne zmagania nastoletnich uczestników zorganizowano w Gliwicach. Nasz kraj reprezentowała tym razem 12-letnia Viki Gabor, która również brawurowo rozgromiła konkurencję.

Dzięki zwycięstwu Viki Gabor Polska przeszła tym samym do historii jako jedyny kraj, który zajął 1. miejsce w konkursie dwa lata z rzędu. Drugie miejsce w Eurowizji Junior 2019 zajął reprezentant Kazachstanu, z którym rywalizowaliśmy o wygraną praktycznie do samego końca. Wszystko stało się jednak jasne, gdy Polska otrzymała aż 166 punktów przeliczonych z głosów internautów.

bDgzuDFP

Co ciekawe, na miejscu pojawił się nawet Mateusz Morawiecki, który wraz z dziećmi obserwował poczynania polskiej reprezentantki z trybun. Po zwycięstwie Viki na fanpage'u premiera na Facebooku pojawiły się dwa posty, w których pozwolił on sobie na złożenie jej oficjalnych gratulacji. Nie zabrakło oczywiście kilku pamiątkowych zdjęć, na których widzimy, jak Morawiecki ściska dłoń 12-latki i żywo z nią debatuje.

Viki Gabor najlepsza w Europie! Wiktoria odniosła zwycięstwo w wielkim stylu na oczach całego świata. Serdeczne gratulacje dla naszej młodej, ale już wielkiej Artystki! - napisał Mateusz Morawiecki na Facebooku.

Premier zdobył się też na kilka miłych słów w drugim z udostępnionych postów, gdzie wykorzystał okazję do ocieplenia wizerunku. Tu także dołączył kilkanaście zdjęć z wydarzenia, jednak tym razem o bardziej prywatnym charakterze, m.in. z dziećmi.

To wspaniałe zwycięstwo Viki Gabor przejdzie do historii Junior Eurovision Song Contest, a dla mnie to także świetny czas, który mogłem spędzić z moimi kochanymi Dziećmi. Dawno nie widziałem w ich oczach takiego zachwytu jak podczas energetycznego występu Viki i jej Zespołu - skomentował.

bDgzuDFV

Myślicie, że Viki pójdzie teraz w ślady Roxie i zrobi równie błyskotliwą karierę w show biznesie? Drugiej z nich z pewnością nie brakuje pomysłów na to, jak maksymalnie wykorzystać swoje pięć minut w mediach...

bDgzuDFW
bDgzuDGq
KOMENTARZE
(68)
Karolina
11 miesięcy temu
Gratulacje. :)
Gosc
11 miesięcy temu
A TVP nachalnie próbuje nam wmówić, że to wszytko to tylko zasługa telewizji i Kurskiego.
Gość
11 miesięcy temu
Młoda? Raczej dziecko a nie młoda
bDgzuDGr
Gość
11 miesięcy temu
Jezu jaki sztuczny komentarz, takie pseudo "Family Friendly". A wiki nie jest młoda tylko jest dzieckiem 🙂
gość
11 miesięcy temu
A Oldze Tokarczuk Morawiecki pogratulował Nobla? Widac, ze discopolowy jarmark bliższy naturze Morawieckiego
Najnowsze komentarze (68)
Georgia <3
11 miesięcy temu
Gruzja była absolutnie najlepsza!
Georgia <3
11 miesięcy temu
Gruzja była najlepsza!!!
szok
11 miesięcy temu
Jedna osoba dodaje komentarze ,te które są podpisane imieniem i sobie odpowiada. Ludzi to już pogięło totalnie.
hahahaha
11 miesięcy temu
Hahaha Dobre, jedna osoba dodaje komentarze. Przecież to widać.
Wiktor
11 miesięcy temu
Premier wspiera młodych Polaków, także osobiście, jak widać.
Bonnie
11 miesięcy temu
Świetny sukces! Trzeba się cieszyć czyimis sukcesami drodzy Polacy, a nie zazdrościć I wbijać szpile.
Koala
11 miesięcy temu
A dlaczego taki atak ? Zarówno na premiera jak i na młoda artystkę? Nie bądźcie śmieszni ludzie. Zawistny naród
Mirka
11 miesięcy temu
Cieszę się, ze w naszym kraju stawiamy na młodych artystów. Bardzo dobrze. Ja jestem zdania, ze trzeba dopingować młodzież.
bDgzuDGj
Bogna
11 miesięcy temu
Mam nadzieję ,ze takich sukcesów będzie jeszcze więcej. Cieszę się, ze jest takie wsparcie , zwłaszcza że strony Pana Morawieckiego.
Janina
11 miesięcy temu
Piękny sukces. To młoda osoba I warto młodych artystów wspierać. Tak jak robi to Pan Premier.
Jowita
11 miesięcy temu
Szkoda, ze nie potraficie się cieszyć z czyjegoś sukcesu. To smutne. Ja uważam, ze Pan Premier bardzo dobrze zrobił będąc tam.
Beata
11 miesięcy temu
Myślę, że zazdrość was zżera, ze nie mogliście stanąć na jej miejscu. A jeśli chodzi o obecność premiera to moim zdaniem bardzo miło z jego strony, ze uczestniczył w tym wydarzeniu.
Kamil
11 miesięcy temu
Skąd w was tyle jadu? Przecież ta młoda dziewczyna odniosła sukces. Czy to zazdrość ??
Jan
11 miesięcy temu
Pan Porawircki jest blisko narodu. . Pokazuje to na każdym kroku. Cieszę się , ze mamy takiego premiera.
...
Następna strona
bDgzuDGL