Ewa Chodakowska... "RŻY JAK KOŃ"!

200
Podziel się

"Kto lubi konie?! Ręka w górę". Ma do siebie dystans?

Ewa Chodakowska... "RŻY JAK KOŃ"!

Ewa Chodakowska jest znana z angażowania swoich fanek do wykonywania ostrych treningów. Trenerka jest bardzo aktywna w sieci, gdzie codziennie publikuje motywujące posty. Tym razem opublikowała wyjątkowo dziwne, nawet jak na nią, wideo. Na nagraniu widzimy i słyszymy jej… końskie rżenie. Wydaje się, że jest to odpowiedź na żarty Internautów, którzy często wyśmiewają jej podobieństwo do konia.

Ma do siebie dystans?

KOMENTARZE
(200)
gość
6 lat temu
20 sekundowa reklama do 7 sekundowego filmiku... serio?
gość
6 lat temu
Gdyby was obrażali i porównywalni do konia?! Pokazała gdzie ich ma:)
gość
6 lat temu
nawet Podobne
KOŃ
6 lat temu
I tak jej nie lubie.
słabe to...
6 lat temu
Nie ma wyjścia. Musi tak rżeć, że niby ma dystans, a tak naprawdę jest beznadziejna i dużo brzydsza niż konie.
Najnowsze komentarze (200)
Błe...
2 lata temu
To nie ma znaczenia czy ma do siebie dystans czy tez nie, - zwyczajnie ma twarz konia i to nie jest żaden hejt! tylko fakt! Oczywiście najłatwiej wytłumaczyć celebrytce że to plujący nienawiścią "hejterzy" a nie konstruktywna krytyka!
anana
5 lata temu
CHAMSKIE SĄ TAKIE PORÓWNANIA..poniżej pasa.. OSOBY KTÓRE TAK OBRAŻAJĄ INNYCH LUDZI, POWINNI MOŻE ZOBACZYĆ W LUSTRZE CZY SĄ TACY ZAJEBIŚCI, MAŁO, POWINNI SIĘ ZASTANOWIĆ JAK P******Y MAJĄ CHARAKTER. Ewcia jest jedyna w swoim rodzaju, ma oryginalną urodę, jest sympatyczną, fajną babką, zgrabną, sexy...najważniejsze, że w głowie nie ma pustek.
gość
5 lata temu
Gdyby miala dystans do siebie i byla psychicznie silna to nie marnowala by czasu na nagrywanie tego typu spotow udowodniajac tym,ze jednak boli gdy sie jej wciaz nie glaska.Zenada.
baska
6 lat temu
Ewa jest wspaniała ,jak mowicie o niej zle to przemawia przez was poprostu zazdrosc oszołomy.
gość
6 lat temu
P******i jestescie
gość
6 lat temu
Jezu, nawet zarżeć nie umie, jest naprawdę żenująca i drętwa. Tego już się nie pozbędzie, taka po prostu jest choćby nie wiem co robiła - Pani Ch. z "kołkiem w d...."
gość
6 lat temu
zle komentarze pisza tluste baby :))))
gość
6 lat temu
No to teraz już mamy pewność " Kobieta - Koń".
gość
6 lat temu
bo jest koniowata i chuda jak badyl nic w niej ładnego nie ma
Rafał
6 lat temu
Straszna z niej klacz.
gość
6 lat temu
Ja uważam że jest bardzo ładna a u was jak zwykle zazdroś bierze górę. A gdyby była brzydka nawet podobna do małpy czy konia to co nie moze już robic kariery.Zastanówcie się i wspierajcie ją zamiast dołowac,to jest wasz rodak
pp
6 lat temu
Podobne , ona po prostu źenada.
gość
6 lat temu
no denni ludzie jestescie niesamowicie, wyglada jak wyglada niejednemu sie podoba kwestia gustu, spojrzta na siebie !!!!!!!! zenujacy to jestescie Wy i zawistni ... wstyd
ww
6 lat temu
. Wydaje się, że jest to odpowiedź na żarty Internautów, którzy często wyśmiewają jej podobieństwo do konia. skoro to jest odpowiedz na zarty internautów to dlaczego ten klip jest żałosny redaktorku?
...
Następna strona