Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Ewa Minge zdjęciem w bikini walczy z kultem ciała: "Cały dzień pstrykamy swoje poślady. Po co się ścigać w kontekście jakości d*py?"

274
Podziel się

Zgadzacie się z jej słowami?

Ewa Minge zdjęciem w bikini walczy z kultem ciała: "Cały dzień pstrykamy swoje poślady. Po co się ścigać w kontekście jakości d*py?"
Ewa Minge (Instagram, East News)
bDTjujLp

Ewa Minge należy do wąskiego grona polskich projektantów, którym udało się osiągnąć sukces również poza granicami naszego kraju. Oprócz spektakularnej kariery w świecie mody Minge znana jest również z zaangażowania w działalność charytatywną. Od 2015 roku prowadzi własną fundację Black Butterflies, która wspiera osoby walczące z nowotworem.

Nie jest tajemnicą, że Ewa aktywnie działa w mediach społecznościowych. Projektantka chętnie komentuje w sieci najważniejsze bieżące wydarzenia oraz kolejne poczynania gwiazd polskiego show biznesu. Minge często publicznie zabiera również głos na temat problemów współczesnych kobiet i promuje na swoim profilu samoakceptację.

bDTjujLr

Ostatnio na Instagramie Minge pojawiły się rozważania na temat wszechobecnego w dzisiejszym świecie kultu ciała. Już na początku obszernego wpisu projektantka zaznaczyła jednak, że nie kieruje nią zazdrość i na dowód dołączyła do posta fotografie prezentujące atuty jej własnej sylwetki.

(...) Aby nie zostać posadzoną o zazdrość, która mnie zżera na widok dobrego ciała, wrzucam zdjęcia moje... 52 lata kobieta. Od zawsze moje ciało mogło być moim atrybutem, a jednak najchętniej nosze przyduże ciuchy, wyciągnięte bluzy i szerokie spodnie. Moje ciało jest niezłe, nie stanowi jednak o moim życiu i choć czasem wrzucę fotę jego walorów, to głównie z powodu wakacji czy innego wydarzenia, gdzie ono akurat się znajduje - rozpoczeła swój wywód Minge.

bDTjujLx

W dalszej części wpisu Ewa poddała dogłębnej analizie treści, które w dzisiejszych czasach możemy oglądać na Instagramie. Jej zdaniem użytkownicy platformy są zdecydowanie zbyt skupieni na swoich ciałach i dotyczy to również dojrzałych kobiet.

Wiem, że Instagram to społeczność, która komunikuje się przy pomocy obrazu, ale czy w naszym życiowym lustrze tylko wygina się d*pa???? Więcej nic? Żadnych walorów pracy mózgu? Żadnego kota? Placka z jabłkami? Żadnego innego człowieka ? Nic??? Stoimy cały dzień przed lustrem i pstrykamy swoje poślady ??? Najsmutniejsza dla mnie kategoria, to panie w dojrzałym wieku, które koniecznie chcą udowodnić, że niczym nie różnimy się od nastolatek i bach na dowód fota! Różnimy się, jędrnością skóry, gęstością ciała i kilkoma innymi walorami na korzyść tych młodszych. Mamy jednak przewagę z powodu doświadczenia, wiedzy i osiągniętych szczytów, dzięki którym wiemy, co jest ważne i wartościowe, bo doświadczyłyśmy. Wiedza zawsze była najmocniejszą walutą. Więc po co się ścigać w kontekście jakości d*py? Na żywo wygra ta o połowę młodsza, jeżeli komuś takie zawody są potrzebne.

Na zakończenie swoich rozważań Minge podzieliła się ze swoimi obserwatorkami życiową poradą.

Rozumiem, że obrazki ciała mają przemówić do części męskiej, wiec uprzedzę panie, że z mojego sporego z racji wieku doświadczenia, świat męski dzieli się na tych, którzy tylko do „trzydziestki” i tych, dla których wiek nie ma znaczenia. Nie polecam starać się o względy koneserów wiecznej młodości, bo ta przemija. Nie ganię panów i nie neguje takich wyborów, to kwestia wszak indywidualna. Coraz częściej wręcz rozumiem, bo my kobiety dojrzałe, łatwe w obsłudze nie jesteśmy - podsumowała projektantka.

bDTjujLy

Zgadzacie się z jej przemyśleniami?

bDTjujLz
bDTjujLS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(274)
Dora
rok temu
Ze słowami sie zgadzam, ale te zdjęcia wskazują na hipokryzje!
Mój nick
rok temu
Ale brzuch wciągnięty na maksa...
Ewa
rok temu
Mówi to osoba która nie akceptowała swojej twarzy przez co wyglada jak upior
bDTjujLT
Grazie
rok temu
Brzuch tak wciągnięty, ze ledwo oddycha... ale ma byc body positive
...
rok temu
Kobieta z obsesją na punkcie wyglądu poucza, że nie należy skupiać się na wyglądzie?! Serio?
Najnowsze komentarze (274)
Good
rok temu
Sxkieletor i jeszcze przerobiony przez komputer
Fotograf
rok temu
Masakra
D aro
rok temu
Mówi to kobieta która miała z milion operacji plastycznych uhaha
Madzia
rok temu
Kult plastiku, botoksu i sztucznosci. Ona jest uzalezniona od fikcji. Ta pani jest juz do znudzenia sztuczna
Ania
rok temu
Po prostu już Cię lubię kobieto :) Samo sedno sprawy ! Bravo i pełna zgoda :)
Lolek
rok temu
Kolejna hipokrytka, japa naciągnięta, na brzuchu lifting, cyckiz plastiku i jeszcze ten Photoshop. Ale "złote mysli" trzeba napisać.
olo
rok temu
Pani kochana przestałaby, sie pani ośmieszac !!! Co innego pani pisze a co innego robi !!W pani wieku takie ---prawie nagie !!!-- zdjecia, tylko panią osmieszaja !!! Do kogo pani je adresuje i po co az tyle ??? Musi pani sobie zdać sprawe, ze pani, nikogo nie obchodzi, ani nikt pania nie jest zainteresowany-- chociazby pani chodziła nago !! więc nie potrzebnie sie pani trudzi !!! Cos pani komus chce udowodnic ????????? to niech te zdjęcia, dostanie adresat---- a nie nas kobieto meczysz soba !!!
Xyz
rok temu
Ryj tragedia
bDTjujLL
asia
rok temu
Sama kiedyś wstawiła sobie silikony.
Gość
rok temu
Też pani płacą najniżą krajową za zdjęcia jak pani swoim pracownikom
Czasy
rok temu
Te powykręcane ciało, koślawe nożyska jak po chorobie ta twarz, makabra. Co ona pokazuje czym się chwali, że ma ciało wspaniałe nawet fotoszop nie pomógł ta kobieta jest odrażająca po całości. Wygląd, zachowanie, przechwałki, zmyślanie to zdrowo nie wygląda.
Baba
rok temu
Wyglada super , figury to może jej pozazdrościć nie jedna spasiona dwudziestolatka !!!
kocica
rok temu
te zdjecia sa poprawiane w photoshopie. Nie mam nic do Ewy Minge, jej zycie i z twarza i z reszta ciala moze robic co chce.
filomen
rok temu
OKROPNIE BRZDKA CO WY POKAZUJECIE
...
Następna strona
bDTjujMn