Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Fani wytykają roztargnionej Małgorzacie Rozenek błąd ortograficzny. "Przecież podróże KSZTAŁCĄ"

248
Podziel się:

Małgorzata Rozenek popełniła "edukacyjny" post na Instagramie. Pisząc z przejęciem o cywilizacji Majów, Gonia zaliczyła wpadkę, która nie uszła uwadze jej wnikliwych obserwatorów.

Fani wytykają roztargnionej Małgorzacie Rozenek błąd ortograficzny. "Przecież podróże KSZTAŁCĄ"
Fani wytykają Małgorzacie Rozenek błąd ortograficzny (Instagram)
bESIVxNh

Małgorzata Rozenek skrzętnie relacjonuje wakacje w Meksyku, a jej instagramowa aktywność jest szeroko komentowana w sieci. Ostatnio burzę wywołały pióropusze, które Perfekcyjna zakładała pozując do zdjęć, a obecnie emocje budzi błąd ortograficzny we wpisie Małgoni... Celebrytka postanowiła podzielić się refleksjami po zwiedzaniu świątyni Majów i stwierdziła, że "podróże krztałcą".

Nie śpimy! Zwiedzamy! Nie mogliśmy odpuścić sobie wizyty w pozostałościach miasta Majów. Nieduży obszar, świetnie opisanych budowli. Dający do myślenia. Nas głownie zajmował problem: Jak wielkie i rozwinięte cywilizacje znikają lub tracą na znaczeniu. Co jest przyczyną? Może warto potraktować to jako przestrogę? Będziemy dalej zgłębiać temat - przecież podróże krztałcą. Prawda? - czytamy w opisie zdjęcia.

bESIVxNj
Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan: "Nasza rola jest taka, żebyśmy budzili emocje"

Oczywiście czujni fani szybko wytknęli Rozenek błąd.

Kształcą pani Gosiu - napisała jedna z internautek.

bESIVxNp

Krztałcą, krztałcą - dodała ironicznie kolejna.

Gonia nie była obrażona tylko dość rozsądnie stwierdziła:

No widzisz. Jest co kształcić.

Doceniacie dystans Rozenek?

bESIVxNq
bESIVxNr
bESIVxNK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(248)
Pati
10 miesięcy temu
Oj tam oj tam. Ja napisalam pszenica przez RZ 😂😂 każdemu może się pomylić.
Haha
10 miesięcy temu
Pani prawnik w końcu
Czeskibłąd
10 miesięcy temu
Ja kiedyś nie wiem dlaczego ale zamiast Himalaje napisałam Chimalaje. Uśmiałam się i nie uwierzyłam, że to ja tak napisałam.
bESIVxNL
Just
10 miesięcy temu
Polacy w ogóle nie znają ortografii. Piszą "dla tego zamiast dlatego", " "terz zamiast też" kończąc na słynnym już "w każdym bądź razie"
twój Nick
10 miesięcy temu
Świetna riposta Małgosiu, wielbię jak zawsze.
Najnowsze komentarze (248)
Lolita
10 miesięcy temu
Trzeba mieć ogromne kompleksy i z zazdrości więdnąć, żeby pisać w kółko komentarze na temat Małgorzaty i jej ukochanego.
do babci Dody
10 miesięcy temu
z ponad 1500 komentarzy zostalo 260. Oj boli boli ze sa strasznie klikalni i nie musza placic za wykupione komentarze typu ach i ech. Hey ustępniakowe blazny dositorby - No one likes you!
royal family
10 miesięcy temu
Majdanowie nie muszą się zbytnio wysilać, są klikalni jak rodzina królewska w UK.
dr Rozenek
10 miesięcy temu
doktorat zrobiła z prawa, a nie z ortografii
beka z Dody
10 miesięcy temu
Ciekawe czy babcia Doda czytając prześmiewcze komentarze o sobie, których tu zawsze pełno czuje wstyd i obciach? Obstawiam, że tak.
Daria
10 miesięcy temu
Jeśli nie darzę kogoś sympatią lub jest mi obojętny, to omijam post o takiej osobie. Nie rozumiem narzekania ''ludzi'' na ilość artykułów o Pani Małgorzacie albo zdań typu ''znowu ona”. Im bardziej narzekacie i wylewacie jad, tym więcej Pani Małgorzaty dostaniecie, a ona więcej zarobi: tak, tak... 3 tys. zł za jeden wasz komentarz. Zarobi na waszym bezradnym hejcie wynikającym z oszalałej nienawiści. Ona świadomie budzi w was tę nienawiść, bo wie, że to się świetnie klika. Prowadzi was za sobą na smyczy nienawiści. Chodząc do sklepu po przysłowiowe bułki, często widzę babinki pokroju tych, które tu hejtują Panią Rozenek. Często zaniedbane, biednie ubrane, otyłe, kiepska trwała lub łysienie, na szczęście dzięki maskom mniej niż zawsze drażnicie mój nosek swoimi tanimi perfumami. Śmieszy mnie to wasze pocieszanie się, że na jakimś specjalnie spreparowanym pod hejt zdjęciu Pani Małgorzata nie wygląda tak perfekcyjnie jak w realu, a jeszcze bardziej bawi mnie wasza pudelkowa ekstaza, że udało wam się 1000-krotnie zalajkować swój własny kłamliwy bełkot, że ''ma co najmniej 55 lat i brak wykształcenia, a Radek to jej sługus za kieszonkowe''. Kasujcie teraz, nerwowo pukając się w czoło, prawdę o sobie, bo co innego wam zostało. :P
pokrycie
10 miesięcy temu
jak w gąszczach leży usmarkana babcia Doda to tak
hopa!
10 miesięcy temu
Dodzina tak jak Żyła nie może znieść krzywdy doświadczonej od byłego i smęci jaka to biedna zdradzona.
bESIVxND
peria
10 miesięcy temu
A dlaczego nie ma artykułu o filmiku z ig gdzie jest nagi Doda z kiełbasą w kroku?
Pawulon
10 miesięcy temu
Dodon kwalifikuje sie juz do kremacji.
tera
10 miesięcy temu
Te dziury na nogach Dody, to po syfiliźmie czy innym wenerze
prawy
10 miesięcy temu
Trzy celebrytki postanowiły wyjechać do Mongolii. Tak się naradzają i postanowiły spytać starego nositorbę o radę. Stary nositorba mówi: jedźcie. Ja tam byłem, torby nosiłem i wam powiem. Na Annę będą mówić Annaun. Na Julię będą mówić Juliaun. A na Dodę będą mówić Dodaun. Anna i Julia w śmiech. Zawstydzona Doda pyta cicho - A mogę jechać ze swoim zespołem?
Joasia
10 miesięcy temu
Moj stylista spal z Dodonem i twierdzi że Dodon zarazil go klykcinami przyodbytniczymi
do Grazi
10 miesięcy temu
Ludzie proste, przecież dr Gosia poprawnie napisała ,,kształcą'', proponuję zagłębić się w ortografię języka polskiego, a nie bełkot toczyć.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESIVxOw
bESIVxOx
bESIVxOy
bESIVxOz
bESIVxOA
bESIVxOf