Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ignacy Węgrzyn
Ignacy Węgrzyn
|
aktualizacja

Filip z "Top Model" reaguje na słowa Mariusza Przybylskiego o zmienionej sylwetce: "PRZYKRE. Od programu SCHUDŁEM jeszcze bardziej"

101
Podziel się:

Filip z "Top Model" wyznał ostatnio, że odmówiono mu udziału w pokazie Mariusza Przybylskiego, który był jedną z nagród w programie. Do jego wyznania odniósł się sam projektant, jednak jego słowa tylko dodały oliwy do ognia. Model nie daje za wygraną i ponownie zabiera głos.

Filip z "Top Model" reaguje na słowa Mariusza Przybylskiego o zmienionej sylwetce: "PRZYKRE. Od programu SCHUDŁEM jeszcze bardziej"
Uczestnik "Top Model" odpowiada na komentarz Mariusza Przybylskiego (AKPA, Instagram)

Kilka dni temu w internecie zawrzało po gorzkim wyznaniu Filipa Krogulskiego, który był uczestnikiem dwunastej edycji "Top Model". Aspirujący model w jednym z odcinków show wygrał udział w listopadowym pokazie mody Mariusza Przybylskiego. Ostatecznie jego wyjście na wybieg zostało jednak odwołane, a rzekomym powodem miała być zbyt wysportowana sylwetka. Warto podkreślić, że projektant podczas kręcenia programu wręczył Krogulskiemu nagrodę, chociaż już wtedy miał zastrzeżenia do jego budowy.

Rozumiem, że projektant może kogoś chcieć lub nie i luz, taka branża, ale w tym przypadku sytuacja, przynajmniej dla mnie, jest mocno średnia i nie rozumiem, dlaczego zostałem w takim razie wybrany jako wygrany w tym zadaniu i ściągnięty tam - żalił się na Instagramie Filip.

Komentarz Mariusza Przybylskiego po zarzutach uczestnika "Top Model"

Po zarzutach uczestnika "Top Model" skontaktowaliśmy się z Mariuszem Przybylskim. Projektant w rozmowie z redakcją Pudelka podkreślił, że jego decyzja o niedopuszczeniu Krogulskiego do pokazu podyktowana była wyłącznie zmianami, które zaszły w jego sylwetce.

Program był nagrywany w lipcu. Pokaz odbył się pod koniec listopada. Chodzi tu tylko i wyłącznie o budowę i rozmiar uczestnika. Sylwetka Filipa od lipca się zmieniła i na przymiarkach ubrania były na niego stanowczo za małe - tłumaczył wówczas Przybylski.

Chcieliśmy z Filipem załatwić to grzecznie i kulturalnie i skontaktowaliśmy się w tym temacie z redakcją programu, aby wyjaśnić sytuację, ale jak widać z Filipem nie dało się tego w normalny sposób załatwić - dodał projektant.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: TYLKO U NAS! Krupa o rozwodzie z mężem. Dlaczego jeszcze go nie sfinalizowali?

Uczestnik "Top Model" odpowiada na komentarz Mariusza Przybylskiego

Filip Krogulski nie daje jednak za wygraną. Model postanowił ponownie zabrać głos. W relacjach na InstaStoreis podkreślił, że doskonale wie, jak wygląda branża, a projektant ma prawo powiedzieć "nie", jednak chce się obronić przed, jak twierdzi, "nieprawdziwą narracją" projektanta. Na jednym ze stories Krogulski dość dosadnie odniósł się do zarzutu zmian w swojej sylwetce, przez którą ubrania miały być na niego "za małe" i ujawnił swoje aktualne wymiary klatki piersiowej, talii i bioder (99/78/99) zestawione z tymi, kiedy kręcono show (102/78/100).

W programie została przedstawiona moja historia schudnięcia 20 kg i ciężkiej pacy, którą w to włożyłem, dlatego czuję, że powinienem się obronić. Mało tego, od programu schudłem jeszcze bardziej celem "wpasowania" się nieco bardziej w rynek. Przykre są również słowa pana Przybylskiego, że nie dało załatwić się ze mną tego w normalny sposób i sugerowanie nieprofesjonalizmu z mojej strony. Nie wiem, co mogłem więcej zrobić, skoro kulturalne zachowanie od początku do końca nie było wystarczające... - wyznał.

Projektant ma prawo powiedzieć "nie" pięć sekund przed wyjściem modela na wybieg. Jeden projektant będzie poszukiwał bardzo chudych modeli, inny wysportowanych, jeszcze inny plus size... Tak wygląda ta branża. Zostałem wytypowany jako wygrany przez pana Przybylskiego w programie i pojawiłem się tam, gdzie miałem być. Ja o tym zapomnę, są inne zlecenia, inne plany, a to była tylko taka ciekawostka dla was, bo pytaliście o to - gorzko podsumował.

Co o tym myślicie?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(101)
Gość
6 miesięcy temu
Powtórzę to co napisałam wcześniej: cały Przybylski. Nieprzyjemny i arogancki.
Renata
6 miesięcy temu
Może chciał od chłopaka czegoś więcej , ten odmówił i dlatego nie poszedł w pokazie …
Iwona
6 miesięcy temu
A najlepsze jest to, że podczas pokazu modele prezentujący kolekcję wyglądali w tych szmatkach jak po dużo starszych braciach… Za luźne, nieforemne, okropne.
Inka
6 miesięcy temu
Sytuacja wyglądała inaczej. Jestem stylistką i pracowałam przy tym pokazie. Na moje pan projektant podwalał się do chłopaka, a że ten nie reagował na jego zaloty i nie odczytywał sygnałów został po prostu zdyskwalifikowany. Po złości. Tyle w temacie. Myślę, że dla dobra Filipa lepiej żeby już się nie wypowiadał w tej kwestii, i tak zachował się z ogromną kulturą.
MissRed
6 miesięcy temu
Bądź Przybylskim - wytypuj SAMODZIELNIE uczestnika do pokazu, odmów mu wzięcia udziału, bo gabaryty tegoż nie odpowiadają... Widziały gały co brały, szczególnie, że narzekał w programie na modela zanim wybrał go jako zwycięzcę nagrody. Myślę, że w tej historii jest drugie dno i pan projektant się obraził, że ktoś mu odmówił towarzystwa w pościelach. Wygląda na zawziętego i takiego, co się będzie mścił. Filip sobie poradzi i bez tego miernoty.
Najnowsze komentarze (101)
Mike
6 miesięcy temu
Pan Przybylski lata temu na afterze w restauracji oskarżył mnie publicznie o próbę kradzieży torby, która okazała się moja. Słaby gość.
fashion
6 miesięcy temu
Przybylski żaden z niego projektant , gbur który uważa się za wielkiego wizjonera a na rynku nic nie znaczy jak większość polskich projektanów
z branży
6 miesięcy temu
mp to kmi0t i zł0dz€j
Prawda
6 miesięcy temu
Odszkodowanie mu się należy za dojazd, zmarnowany czas. Jak tak można kogoś potraktować? To nieludzkie
Aga przeciwni...
6 miesięcy temu
PANIE PRZYBYLSKI WSTYD
Henio
6 miesięcy temu
Chlopak wygral ta nagrode w programie wiec powinien Ja dostac, czego pan projektant nie rozumie????????? O co kaman???
Filip
6 miesięcy temu
Ten uczestnik wygląda jak syn tego Przybylskiego.
Olok
6 miesięcy temu
Nic mnie tak nie wkurza w dzisiejszym świecie jak teksty ludzi którzy coś zawalili że z tamtymi nie da się załatwić i robię z uczciwych febili
Niestety
6 miesięcy temu
To zostaje fame MMA.
Gość
6 miesięcy temu
Amelia się nie zmieliła od lipca do listopada już to widać na reklamie orbit ! Tego projektant nie widział ? Jest większa ! Projektant ma problem do Filipa :) Ale że Amelia jest dużo większa nikt o tym nie mówi ! Może jest w ciąży ?
Gość
6 miesięcy temu
Coś kręci ten Przybylski...to chyba kulturalnie i grzecznie należało się kontaktować z samym zainteresowanym albo z jego agentem,a nie z redakcją programu?...a nie że się chłopak dowiaduje w środku nocy, że z pokazu, na który został zaproszony nici.co ma redakcja programu do tego?
Renia
6 miesięcy temu
To reklamodawcy się ucieszą że pan projektant ma taką "pozytywną" promocje ogólnokrajową
ECT
6 miesięcy temu
pan projektant ma straszny wytrzeszcz
Kim
6 miesięcy temu
Pamiętam jak Pan projektant był pulpecikiem, od kiedy schudł zrobił się wyniosły i arogancki- tyle co zauważyć można z tv
...
Następna strona