Trwa ładowanie...
Przejdź na

Fit Lovers: "Nie uważamy się za kogoś lepszego, bo pojawiamy się w telewizji"

94
Podziel się

Po ostatnich wybrykach Mateusza nie wróżymy im jednak długiej kariery w mediach...

bDSFpEmZ

Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz prowadzą "fit-kanał" na YouTubie, na którym głównie pokazują swoje życie oraz relacjonują spotkania z innymi influencerami. Popularność w mediach społecznościowych otworzyła parze drzwi do kariery w telewizji. Niestety po ostatnich wybrykach Mateusza w Ameryka Express śmiemy twierdzić, że jest blisko podzielenia losu Renaty Kaczoruk. Przypomnijmy:Internauci oburzeni zachowaniem Mateusza z Fit Lovers: "Agresor, świr! Jak nie ma kamer, to MOCNIEJ LEJESZ?"

Mimo to Pamela i Mateusz zapewniają, że telewizyjna kariera nie zmieniła ich podejścia do dotychczasowej "pracy".

Oglądaj Ameryka Express na WP Pilot - Kliknij tutaj

bDSFpEnC
KOMENTARZE
(94)
gość 22
3 lata temu
Właśnie oglądałam powtórkę ostatniego pdcinka Ameryka Express, niestety pan ma problem i to poważny z agresją i przemocą.
gość
3 lata temu
Mnie tam się oni nigdy nie podobali, sztuczność bije na kilometr, no i nie wierzę, żeby naszprycowany sterydami zawodnik fitness rzeczywiście był dobrą wizytówką „zdrowego stylu życia”, ale oczywiście ja się nie znam i hejtuję...
gość
3 lata temu
Chyba żałują udziału w Ameryka express bo nieco nadszarpnęła ich wizerunkiem zgranej i kochającej się pary... z Mateusza wyszedł agresor!
bDSFpEnD
gość
3 lata temu
Pamela i Janusz😁😂😂😂 serioo????
gość
3 lata temu
KTO TOOOO???
Najnowsze komentarze (94)
gość
2 lata temu
Ta Pamela jaki ma nos hahahah cały ekran zasłania jak stanie profilem . Chyba dużo kłamie 🤪
Damian.
2 lata temu
Ona ma Krzywe zęby . Masakra
gość
2 lata temu
Pamela ma jakiś szczękościsk mówi przez zęby
gość
3 lata temu
kto to?
gość
3 lata temu
Pełen kompleksów łysiejący p***c na nóżkach wykałaczkach, których zapomniał trenować.
gość
3 lata temu
córka Gesler, miała dowyglądac, jakby, jej nie wyszedł taniec !!! w programie !! Ale aby dowyglądać, trzeba wyglądac !!! I nie wyszło, ani, jedno, ani drugie !!! Tak samo ten zadufany mały człowiek !!!!!
gość
3 lata temu
Buc i p*****k,popisy !!! Nie ma na co popatrzeć !! a on sie stawia, jak wsza na grzebieniu !!! Tak, zakochany w sobie, jak brzydka córka Gesler--- Mówiła, co nie wytańczę to ! Samozachwyt ma krótkie nogi !!! Nawet w Paryżu, nie zrobią z owsa ryżu !!!!!!!!!!!
gość
3 lata temu
para zjebowwww
bDSFpEnv
gość
3 lata temu
Ogladalam wczoraj Ameryka express i uwazam ze z ta pamela jest cos nie tak.. siadla na niego, nogi do gory podnosila, ten konski smiech „hihi haha” ona jest normalna? Jeszcze jak sie odezwie to masakra.. ze tacy ludzie staja sie slawni, dokad ten swiat zmierza?
gość
3 lata temu
Uwierzcie, nikt was nigdy nie posądzi o bycie lepszymi. Raczej ekshibicjonistami i żądnymi rozgłosu. Problem z you tuberami jest taki, że uwierzyli, że są kimś. Tym czasem ich content jest najczęściej żenujący. No a w programie TVN pokazali ostatnio co tam w nich naprawdę siedzi. Dla mnie to ich "słodkie pierdu pierdu" osobowości to jeden wielki FEJK.
gość
3 lata temu
2 pustaki
gośćm,iko
3 lata temu
Jego intelekt jest na poziomie 12-15 latka i do takiej grupy adresowany jest ich IG. Nie może mieć starszej ,inteligentniejszej widowni, bo po prostu nie potrafiłby nic nagrać na poziomie ludzi w przedziale 20-30lat! Oczy wyrażają wszystko,t****a i brak rozumu.
gośćmiko
3 lata temu
Oni nie pokazują j, jak było naprawdę tylko pokrętnie się tłumaczą. TYLKO WINNI SIĘ TŁUMACZĄ!
gość
3 lata temu
Prostakiem i karierowicze
...
Następna strona
bDSFpEnX