Czwartek 04.10.2018 11:30

Internauci oburzeni zachowaniem Mateusza z Fit Lovers: "Agresor, świr! Jak nie ma kamer, to MOCNIEJ LEJESZ?"

Fit Lovers Pamela Stefanowicz Mateusz Janusz Ameryka Express

Internauci oburzeni zachowaniem Mateusza z Fit Lovers: "Agresor, świr! Jak nie ma kamer, to MOCNIEJ LEJESZ?"

Do tej pory program Azja Express, pod zmienioną nazwą Ameryka Express nie dostarczał widzom szczególnie dużo emocji. Uczestnicy byli raczej zgrani i pojawiało się sporo głosów, że to najsympatyczniejszy zestaw celebrytów ze wszystkich edycji. Do czasu.

W środę wieczorem wyemitowano odcinek, w którym doszło do niepokojącej sytuacji pomiędzy Pamelą Stefanowicz a Mateuszem Januszem z duetu Fit Lovers, którzy od początku kreowali się na "power couple", a ich dewizą było "Roztaczać pozytywną energię". Podkreślali też, jak udaną i partnerską mają relację. Na tym sielankowym wizerunku powstała jednak poważna rysa.

Zagęszczenie atmosfery między Pamelą i Mateuszem dało się odczuć po tym, jak Mateusz niechcący uderzył się w głowę klapą od bagażnika. Zaczął siarczyście przeklinać i miał pretensje do Pameli o to, że się zaśmiała. Potem tłumaczył, że "nic nie pamięta, bo wszystko za szybko się zadziało". Następnie, pod pomnikiem Bolivara, Mężczyzna był poirytowany tym, że Pamela bała się gadów. Kulminacja wybuchu złości nastąpiła u niego w autobusie.

Pamela ubrana w spódniczkę poszła najpierw pytać pasażerów o drogę. Mateusz przyznał, że w przeszłości był o nią chorobliwie zazdrosny. Gdy dziewczyna podeszła do niego i przysiadła mu na kolanach, ten upierał się, żeby wstała. W pewnym momencie zaczął spychać dziewczynę nogą (!) na sąsiednie siedzenia, po czym popchnął ją, krzycząc: "Pamela, nie świeć du*ą!". Kobieta straciła równowagę i w przypływie emocji chciała nawet opuścić program. Potem zapadła chwila milczenia, w trakcie której Fit Loversi dawali sobie jakieś sygnały migowe, po czym nagle przybili "piątkę" i zgodnie stwierdzili, że to producenci programu chcą ich "złamać".

Sytuacja wywołała oburzenie internautów, którzy są zdania, że Mateusz przekroczył granicę dobrego smaku i wychowania. Pod naszą relacją z odcinka pojawiło się mnóstwo komentarzy na ten temat, których nie mogliśmy zignorować.

"Fit Loversi... osoba, która była w toksycznym związku od razu w tej krótkiej scenie zobaczy co jest grane. Nie jest dobrze", "Toż to tylko kwestia czasu, kiedy gościu w dredach spuści łomot tej blondi", "Agresja bije od niego na kilometr", "Ten cały Fitlovers dziś w autobusie pokazał, jaki to z niego "lovers"", "Tylko ja zauważyłam, że Pamelka za zamkniętymi drzwiami musi mieć z nim prze*ebane? Świr", "Odstaw sterydy kolego. A Ty młoda uciekaj póki czas", "Fit lover jaki agresor!" - pisaliście.

Podobna burza rozpętała się na instagramowym profilu Fit Loversów.

"Po dzisiejszym odcinku panu el wariato zalecam El Psychiatro", "Psychiatra wskazany... szok", "Mało brakowało i by w łeb zarobiła", "Pokazał prawdziwą twarz, która w "cudownym" wymyślonym świecie instagramowym jest ukryta...", "Pamela, chyba musisz mieć ciężko w tym związku...", "Mateusz widać, że jesteś agresywny i zaborczy", "Jak nie ma kamer to mocniej lejesz?", "Mega słabe zachowanie", "Zachowuje się jak niezrównoważony", "Dziewczyny, zmroziło mnie", "Pamelka ucieeekaj", "Na miejscu Pameli strzeliłabym mu w pysk, nie można tak traktować kobiet!", "Po tym odcinku skończycie jak Deynn i Majewski" - komentowali użytkownicy.

Zgadzacie się, że to koniec krótkiej i błyskotliwej kariery Fit Loversów?

fot. Instagramfot. Instagram

 

fot. Instagramfot. Instagramfot. Instagram

Program Ameryka Express możecie oglądać w środy o 21:30 całkiem za darmo na WP Pilot. Wystarczy kliknąć tutaj.

fot. Instagram

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (764)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 764
Odpowiedz
999 69
zgłoś
Gość 04.10.2018 11:31
Kto to wgl jest?
Odpowiedz
1156 64
zgłoś
Gość 04.10.2018 11:31
Patologia jak wszyscy ci celebryci
Odpowiedz
907 53
zgłoś
gość 04.10.2018 11:32
też mi się wydaje, że to było dość dziwne zachowanie.
Odpowiedz
133 244
zgłoś
gość 04.10.2018 11:32
Bez przesady, w każdym związku są kłótnie, nie ma co wyolbrzymiać
Odpowiedz
1232 60
zgłoś
gość 04.10.2018 11:32
A ile jest takich par, co udają zakochanych, cud miód na pokaz, a prawda jest inna?
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 764