Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Fundacja broniąca ofiar przestępstw seksualnych komentuje usunięcie Dominica D’Angelica z "Top Model": "Niepotrzebnie GONI ZA SŁAWĄ"

114
Podziel się

Przedstawiciel organizacji Operation Care Amador County w rozmowie z "Pudelkiem" ocenia, że aspirujący model powinien usunąć się w cień i przemyśleć swój niecny czyn z przeszłości.

Fundacja broniąca ofiar przestępstw seksualnych komentuje usunięcie Dominica D’Angelica z "Top Model": "Niepotrzebnie GONI ZA SŁAWĄ"
Fundacja broniąca ofiar przestępstw seksualnych komentuje sprawę Dominica D'Angelica (Instagram, screen)
bDzkJEJN

Dominic D’Angelica to Amerykanin, który próbował zrobić karierę w polskim Top Model. Szło mu świetnie i dostał się aż do finału dziewiątej edycji, jednak "na ostatniej prostej" wszystko runęło z hukiem.

Na jaw wyszły bowiem informacje o kryminalnej przeszłości aspirującego modela, a konkretnie o tym, że był skazany za seks z nieletnią. Za swój czyn Dominic miał zostać skazany na 60 dni pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata.

bDzkJEJP

W związku ze sprawą TVN podjął decyzję o usunięciu Dominica z finału Top Model. W oficjalnym oświadczeniu poinformowano, że wobec osób, które "nie dochowały staranności" w procesie rekrutacji uczestnika do programu, zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Zobacz także: Izabella Krzan o #metoo: Modeling i konkursy miss są obarczone takimi stereotypami

Jak udało nam się ustalić, jedna z amerykańskich fundacji, działająca na rzecz ofiar przestępstw i przemocy na tle seksualnym, informowała TVN o przeszłości niedoszłego celebryty już kilka miesięcy temu.

bDzkJEJV

Rodzina ofiary dowiedziała się w sierpniu, że Dominic wziął udział w programie i próbowali skontaktować się z produkcją, jednak nie uzyskali żadnej odpowiedzi - powiedziała nam osoba reprezentująca Operation Care Amador County.

Nasz rozmówca dodał, że fundacji zależy na nagłaśnianiu sprawy w imieniu ofiary i jej rodziny. Z ulgą przyjęto więc wiadomość o tym, że D’Angelica został usunięty z show.

Szkoda, że nadal goni za życiem w blasku fleszy, próbując ukryć swoją przeszłość. Być może na drodze osobistego rozwoju zrozumie w końcu, jakie szkody wyrządził - podsumował w rozmowie z nami przedstawiciel fundacji, dziękując Pudelkowi za wsparcie w nagłośnieniu sprawy.

bDzkJEJW

Zgadzacie się, że Dominic powinien odpuścić sobie robienie kariery w show biznesie?

bDzkJEJX
bDzkJEKq
KOMENTARZE
(114)
Jag
2 miesiące temu
Dokładnie, ma prawo do normalnego życia ale nie jako gwiazda. Niech pracuje w korpo albo na budowie, tego nikt mu nie broni. A ilość kobiet, które go tak zażarcie bronią mimo dowodów i wyroku jest zatrważająca. Ale przecież przystojny jest to mu wolno... A potem wszyscy się dziwimy, że mężczyznom się wydaje, że kobieta nawet jak mówi nie to ma na myśli tak i nigdy nie ma gwałtu bo na pewno sama tego chciała
kari
2 miesiące temu
Ale woliński i piróg wspierają go do tego się kompormitując . Czemu ich TVN też nie usunie?!
Aga
2 miesiące temu
Jakim cudem tacy ludzie są w TV?????
bDzkJEKr
Hmm
2 miesiące temu
Nie im to oceniac w stanach były wiezien został modelem. Ale w Polsce gość jest spalony.
321
2 miesiące temu
Zrobił to przyznał się nic go nie usprawiedliwia
Najnowsze komentarze (114)
Stop hejt
2 miesiące temu
Już przestańcie to wałkować, starczyło pierwsze 300 artykułów w których piszecie to samo, z resztą nie tylko ten ale wiele innych tematów walkowanych w kółko i kółko, a jak się czyta, to praktycznie to samo. Kopiuj wklej. Co do sprawy, niech chłop już się nie pcha do showbizu i żyje jak każdy inny, praca itp. Jego wina nie podlega już dalszej dyskusji. Ja bym się raczej matki ofiary spytała, co jej córka robiła z doroslymi mężczyznami sama, tak się teraz pilnuje nieletnich? Za dużo swobody daje się młodym a później dochodzi do tragedii. Najgorzej że nastolatkowie chcą być na siłę doroslymi nie zdając sobie sprawy ile niebezpieczeństw na nich czeka...
Luc
2 miesiące temu
Nie oskarzam go, bo nie wiadomo do konca.
Fundacja
2 miesiące temu
informowala TVN o jego przeszlosci kilka miesiecy temu.Jest napisane.
Olga
2 miesiące temu
Fundacja która broni ofiary? W jego przypadku przed czym tą dziewczynę bronią? Wręcz podżegają by jej lub sobie cos zrobił! Zajmują się prześladowaniem i z tego żyją a nie obroną. Matka i dziewczyna robią aferę a same są anonimowe. Ma ogromna traumę a studiuje, zajmuje się sportem i modelingiem czyli go naśladuje i dodatkowo szuka, śledzi - czy w taki sposób pomagają jej zapomnieć o nim. Raczej to wygląda na odrzucenie jej z jego strony, sąd nie uznał gwałtu i oskarżeniami go niszczą. Ale przecież kobiety mają przewagę w tych sprawach. Droga Fundacjo zawieś scan zeznań obu stron i wyrok skazujący. Chcemy znać okoliczności. Jeśli nadal ta kobieta czuje się pokrzywdzona powinna problem rozwiązać poprzez sąd - wznowić sprawę już jako dorosła. Z uwagi na hejt na chłopaka który wywołuje Fundacja powinien otrzymać pomoc od prawników, stacji TV i dziennikarzy by zakończyć dozgonne oskarżanie go i prześladowanie. On się nie stara o pracę w dyplomacji, służbach mundurowych itp. bo tam wymagana jest oświadczenie o niekaralności i weryfikacja go. Stacja jeśli nie wymagała dokumentu o niekaralności i dała mu możliwość uczestnictwa to nie powinna go skreślać. Powinna dać jasny przekaz Fundacji STOP NIENAWIŚCI.
Rene
2 miesiące temu
Rozejrzyjcie się wokół siebie, a ile w polsce takich osób chodzi? 13 latka może wyglądała na 20.A jaki to problem dzisiaj. Obłuda. Moze się o to prosiła. Została odrzucona i stalo się.
Rrr
2 miesiące temu
Jestem przerażona, waszym jadem, nienawiścią i rasizmem
ret
2 miesiące temu
próbował w niemczech, w polsce spalony, to teraz wypad na białoruś?
Alek
2 miesiące temu
Tam zlał sie z tłumem u nas sie wyróżni hehe u nas wszystko dla niektorych jest nowoczesne bo z zachodu hehe
bDzkJEKj
HHHHHH
2 miesiące temu
On przystojny? Na ulicy w US czy Francji w 5 minut znajde 10 przystojniejszych.
ala
2 miesiące temu
to już na zawsze ma usuwać się w cień|? To było 9 lat temu. Skazany został raptem na 60DNI w zawieszeniu więc nie mogło to być drastyczne przestępstwo. Skazanie dawno się zatarło i w świetle naszego prawa JEST OSOBA NIEKARANĄ a startuje w konkursie nie na przywódcę moralnego tylko na modela. ludzie ogarnijcie się.
VVV
2 miesiące temu
Próbuje "zabłysnąć" daleko od USA, w naszym grajdole. Tam go już poznali. Nie kłamcie, że był nieletni. Miał 21 lat ! A panom W. i P. zapewne się podoba...
Awa
2 miesiące temu
I tak jest za stary na modela
Gosc
2 miesiące temu
W ameryce to on jest Nikim a w polsce takiego traktuje sie jak boga. To jest chore. We francji takich jak on jest mnostwo!
Tak
2 miesiące temu
Ludzie przestańcie. Nikt z was nie wie jak było a być może krzywdzicie tego faceta. Nie zgwałcił bo inaczej by miał większą karę więc wyluzujcie i zajmujcie się swoim dennym zyciem
...
Następna strona
bDzkJEKL