Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|
aktualizacja

Gala Top Seriale 2023. Tak wyglądały kulisy wydarzenia Wirtualnej Polski. Tomasz Raczek pokusił się o WZNIOSŁY APEL

32
Podziel się:

W środowy wieczór znane nazwiska show biznesu zebrały się w Teatrze Capitol, aby wziąć udział w rozstrzygnięciu plebiscytu Top Seriale 2023 Wirtualnej Polski. Kilka z nich opowiedziało o swoich wrażeniach.

Gala Top Seriale 2023. Tak wyglądały kulisy wydarzenia Wirtualnej Polski. Tomasz Raczek pokusił się o WZNIOSŁY APEL
Gala Top Seriale 2023 (Pudelek.pl)

Top Seriale to plebiscyt, w którym czytelnicy WP Teleshow nagrodzili swoje ulubione seriale dostępne na popularnych platformach streamingowych. W środę wieczorem po raz pierwszy nagrodzono statuetkami produkcje, które zdaniem internautów zasłużyły na specjalne wyróżnienie. Doceniono zarówno rodzime, jak i zagraniczne produkcje.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Gala Top Seriale 2023. Aktorzy dzielą się wrażeniami

Na odbywającej się w warszawskim Teatrze Capitol gali nie mogło zabraknąć ścianki, którą z wdziękiem okupowały znajome twarze. Wśród nich wypatrzeć można było m.in. Piotra Stramowskiego, Maję Hyży czy Annę Wendzikowską. Ta ostatnia postawiła na zabawę z klasyką męskiej mody, zakładając oversizową marynarkę, spod której wyzierał koronkowy stanik.

Tak wyglądały kulisy gali plebiscytu Top Seriale 2023

Nie mogło też zabraknąć reporterów i towarzyszących kamer, które uchwyciły kulisy uroczystego wydarzenia. Zgodnie z przewidywaniami, największym zwycięzcą wieczoru okazał się wyprodukowany przez Netfliksa serial "Wielka Woda", który zdobył aż sześć statuetek. Nieźle poradziła sobie również "Szadź", zdobywając wyróżnienie dla najlepszego serialu Player. Jego gwiazda, Aleksandra Popławska, wyjawiła w rozmowie z Wirtualną Polską, co czuje serce aktora, kiedy praca jest doceniana.

Oczywiście euforię. Taka nagroda jest dla nas dużym wyróżnieniem - zapewniła.

Niektórzy nagrodzeni podkreślali, jak ważny jest ten plebiscyt, który docenia seriale i ich twórców. Ambasador plebiscytu, Tomasz Raczek, poszedł nawet o krok dalej podczas swojego przemówienia i pokusił się o wzniosły apel.

Czekam na to, żeby serialu w streamingu i dla streamingu produkowane, były doceniane nie tylko na takich specjalistycznych uroczystościach jak dzisiaj i mam nadzieję, że będą te nagrody co roku wręczane, ale także na festiwalu polskich filmów w Gdyni, gdzie czas rozszerzyć ilość kategorii, moim zdaniem - stwierdził.

O tym, jak wyglądały kulisy wybierania zwycięzców, wyjawiła w rozmowie z Pudelkiem członkini jury, Anna Wendzikowska.

Pojawiliśmy się wspólnie w jednym pomieszczeniu - zrelacjonowała. Porozmawialiśmy sobie, wymieniliśmy wspólne spostrzeżenia. W zasadzie nie było jakichś specjalnych kłótni czy też sporów, mieliśmy wspólne odczucia jeśli chodzi o to, co nam się podobało, więc było dosyć przyjemnie. Bardziej wymienialiśmy swoje opinie w sympatycznym gronie ekspertów. Przyjemne doświadczenie.

Zobaczcie, jak wyglądała pierwsza gala plebiscytu Top Seriale 2023:

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(32)
Kama
3 miesiące temu
Nie wiem czy też macie takie wrażenie, ale wirtualna polska schodzi na psy. Dziennikarstwo ploteczkowe, a narracja światopoglądowa rodem z onetu- czyli wszystko co polskie jest złe i niemodne. Mniej kompleksów drodzy "dziennikarze" a więcej obiektywizmu.
Luka
3 miesiące temu
Wirtualna Polska już niemal jak tvn, onet czy Newsweek, ta sama gadka, naprawdę kiedyś były tam ciekawe, fajne wpisy, dziś tylko szczucie na rząd, na polskość i pogłębianie podziałów. Nie, dziękuję.
Kłentyn
3 miesiące temu
Panie Tomku, z całym szacunkiem dla siwej głowy i pańskiej wiedzy filmowej, ale pan chałturzysz i sam w pan nie wierzysz, w to co pan mówisz.
asia
3 miesiące temu
Wędzikowska chyba po świeżym tunningu, bo ledwo ustami mogła ruszać..., a Kurdej Szatan powinna stylistę zmienić...., albo może w końcu zatrudnić:)
Mira
3 miesiące temu
Dziennikarstwo wirtualnej Polski schodzi bardzo na psy. Wystarczy zapoznać się z twórczością np. pana Jadczaka i człowiek już wie, kto tam dyktuje antypolską narrację.
Najnowsze komentarze (32)
Real
3 miesiące temu
Te nasze seriale,pożal się Boże.No może Wielka woda zasługuje na wyróżnienie.
Xxx
3 miesiące temu
Szatan po co tam , niech zniknie
????
3 miesiące temu
A Barbara po co tam była? Grała w czymś w minionym roku?
Bal
3 miesiące temu
Mina Tomasza Raczka mówi wszystko :)
Gość
3 miesiące temu
Top seriale są na TVP, bo są o CZYMŚ! Przypominają historię Polski, a to jest bezcenne. Wojny, rozbiory...,tak aktualne dziś gdy mamy reaktywację Targowicy.. Seriale tvn to komedyjki dla niewymagających.
bik
3 miesiące temu
Raczek słabo wygląda ale co tam ,gorzej że wcale nie jest w swoich sądach tak obiektywny.!!!
iluzjon
3 miesiące temu
Pan Raczek w siwej brodzie kojarzy mi się z ogrodowym krasnalem.Sorry, nie mam na myśli złośliwości:))))
Row
3 miesiące temu
Nawet redakorzyna zdjec nie podpisal. Szanuje sie czytelnika co?
Obiektywnie
3 miesiące temu
Tomasz Raczek to najlepszy jak do tej pory krytyk filmowy.Mlodzież wizualnie oceni, że stary....ale ja pamiętam jaką piękną polszczyzną wypowiadał się na tematy filmowe i to jego niezapomniane brzmienie głosu.Zanikający gatunek chodzącej kultury i elokwencji
obywatel
3 miesiące temu
Albo ja albo Szatan
Toja
3 miesiące temu
bosze a czemu nie ma podanych nagrodzonych seriali no ratunku kogo obchodzi koronkowy stanik??????????????????
Olaf
3 miesiące temu
A ta Hyży to już wszędzie , znana z niczego, chyba że z karty dużej rodziny
Mkk
3 miesiące temu
A Szatany co tam robiły? Nie pojmuję ich obecności na tej gali
.....
3 miesiące temu
Anna Wendzikowska wygląda jak kobieta dobiegająca 50 tki, to są skutki uzależnienia od zastrzyków w twarz, efekt jest odwrotny, kobiety z tv nie mają umiaru myślą że im więcej i im częściej tym lepiej, a to niestety jest na odwrót, mniej znaczy więcej.
Oferty dla Ciebie