Trwa ładowanie...
Merlot
Merlot
|

Garstka celebrytów na charytatywnej gali: Marcin Hakiel z narzeczoną, Anna Popek i Borkowski z nową żoną (ZDJĘCIA)

377
Podziel się:
377
Podziel się:

W piątkowy wieczór odbyła się gala charytatywna "50 Osobistości Biznesu". Na wydarzeniu nie zabrakło rodzimych celebrytów. Swoją obecnością zaszczycili m.in. Marcin Hakiel, Anna Popek oraz Jacek Borkowski. Jak wypadli?

1
 / 6
Garstka celebrytów na charytatywnej gali: Marcin Hakiel z narzeczoną, Anna Popek i Borkowski z nową żoną (ZDJĘCIA)
Gwiazdy na gali charytatywnej "50 Osobistości Biznesu"
Gwiazdy na gali charytatywnej "50 Osobistości Biznesu" (KAPiF)
0
0

W piątkowy wieczór w warszawskim Hotelu Airport Okęcie odbyła się uroczysta gala charytatywna "50 Osobistości Biznesu". Wydarzenie na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce zorganizowała redakcja czasopisma "Businesswoman & Life".

Na galę przybyło kilku rodzimych celebrytów, którzy nie przegapiliby okazji, aby zaprezentować się w eleganckich strojach i zapozować na ściance w blasku fleszy fotoreporterów.

Swoją obecnością zaszczycili m.in. Anna Popek, Marcin Hakiel z Dominiką, Jacek Borkowski z Jolantą Popławską, Natalia Niemen oraz Dominik Szymański.

Popek zadała szyku w czerwonej połyskującej sukni do ziemi. Prezenterka uzupełniła swoją stylizację parą złotych wiszących kolczyków, czarną skórzaną torebką na łańcuszku oraz filetowymi szpilkami.

Hakiel zaprezentował się w dobrze skrojonym bordowym garniturze, do którego dobrał czarną koszulę. W kwestii dodatków choreograf zdecydował się na skórzany pasek oraz czarne sztyblety. Tancerzowi jak zwykle towarzyszyła ukochana Dominika, która tego wieczoru postawiła na szarą minimalistyczną sukienkę mini.

Zobaczcie, jak celebryci prezentowali się w piątkowy wieczór podczas gali charytatywnej "50 Osobistości Biznesu".

2
 / 6
Marcin Hakiel z Dominiką
3
 / 6
Natalia Niemen
4
 / 6
Jacek Borkowski i Jolanta Popławska
5
 / 6
Anna Popek
6
 / 6
Dominik Szymański
KOMENTARZE
(377)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Jop
2 lata temu
Hakiel z Dominika o dziwo wyglądają fajnie! Jak przestaną wrzucać te zenujace zdjęcia w stroju Borata to wyglądają na fajna pare
Lula
2 lata temu
Borkowski chyba chory bo bardzo zle wygląda
Ototo
2 lata temu
Hakiela Dominika fajnie wygląda.
Ivi
2 lata temu
Marcin Hakiel i jego narzeczona wyglądają rewelacyjnie Widać szczęście I super!!! 😬👍🤩
Miffi
2 lata temu
Ta od Hakiela śliczna sukienka!
NAJNOWSZE KOMENTARZE (377)
Irena
2 lata temu
Pan Hakiel ma super garnitur. Ciekawa opcja na wiosnę. Muszę znowu zawitać do Vratelli, bo oni zawsze mają super opcje, a do tego najwyższa jakość materiałów i wykonania.
ewi
2 lata temu
5 sort
ewi
2 lata temu
5 sort
Marianka
2 lata temu
Ale się ustroiła na galę....zmieni buty i od razu do biura
gość
2 lata temu
Najlepiej wygląda Anna Popek elegancko i z klasą.
gosc
2 lata temu
panna hakiela spragniona atencji na maksa, wielka celebrytka juz
Ewa
2 lata temu
Ta od Hakiela to taka starsza dobrze utrzymana pani
Fajna
2 lata temu
Śliczna Niemien, bardzo zgrabna !
Zdziwiona
2 lata temu
Borkowski wyglada fatalnie, jego nowa żona też tandetnie, ale widać jakie ma parcie na szkło. Ona chyba będzie gwoździem do trumny jego podupadającej kariery, widać,ze traktuje go instrumentalnie. W jego mediach społecznościowych jest tylko ona, jakby zniknął Pan Jacek a ona go wchłonęła. Nachalne promowanie własnej osoby na plecach zakochanego męża. Oby miał rozdzielność majątkową. Wystarczy przejrzeć jej media, żyła skromniutko, pracą się nie przemęczała raczej promowała swoje wdzięki tu i ówdzie. Zakochany desperat to najlepszy cel dla takich pań. Gdyby tu chodziło o miłość to nie wyskakiwałaby z każdej strony, mimo, że jest nikim.
Alka
2 lata temu
Panie Jacku proszę przed wyjściem spojrzeć w lustro, nowa żona lansuje się y boku nie ciekawie wyglądającego męża.
Ula laa
2 lata temu
Popek samotna, a miała dobrego męża...szkoda, że nie doceniła...
Tomek
2 lata temu
Przeciętność
Edi
2 lata temu
Lepsza od Cichopek zdecydowanie
Zenadatapara
2 lata temu
Opłaciło się trzymać z pudłem załatwili frogowi robotę .Cały rok jęczał obgadywal byłą ten Przegryw życiowy.I tak zostanie posmiewiskiem roku .Miszczak wziął tę parę aby oglądalność wzrosła, przecież dobrze wie jak głośno było w internecie o tych ludziach .
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Agnieszka Hyży relacjonuje rodzinne wakacje w Egipcie. Pokazała też DZIECI!

Agnieszka Hyży podzieliła się obszerną relacją z rodzinnych wakacji w Egipcie, które zrobiły na niej ogromne wrażenie. Jak zapewnia, wkrótce wróci tu z całą rodziną.
9.

Jennifer Lawrence w spódnicy i SWETRZE (?) melduje się na festiwalu w Rzymie. Ładnie wyglądała?

Jennifer Lawrence pojawiła się na festiwalu filmowym w Rzymie, w ramach którego odbyła się premiera filmu "Die My Love" z jej udziałem. Stylizacja aktorki nie wszystkim przypadła do gustu. Zobaczcie.
8.

Gwiazdy pognały na event marki biżuteryjnej: elegancka Martyna Wojciechowska, Katarzyna Nosowska z synem, Agata Kulesza...

Gwiazdy wpadły na event znanej marki kosmetycznej. Na miejscu zjawiły się między innymi elegancka Martyna Wojciechowska, stonowana Agata Kulesza i stylowa Natalia Szroeder. Była też Katarzyna Nosowska, która zabrała ze sobą syna.
7.

Telekamery 2025. Gwiazdy brylują na ściance: Joanna Liszowska, Agnieszka Hyży, Maria Dębska...

Za nami uroczysta gala rozdania Telekamer. Na ściance brylowała plejada polskich gwiazd. Wpadła między innymi Joanna Liszowska, która zaprezentowała się w prostych włosach. Zobaczcie, kto jeszcze się pojawił.
6.

Marcelina Zawadzka już urządziła się w Dubaju. Ładnie?

Marcelina Zawadzka na początku października obwieściła światu, że wyprowadza się do Dubaju. Celebrytka relacjonuje swoją nową codzienność w mediach społecznościowych. Przy okazji uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała niektóre pomieszczenia w apartamencie, w którym obecnie mieszka. Ładnie się urządziła?
5.

Alessandra Ambrosio zabrała na ściankę 17-letnią córkę. Podobna do mamy?

Alessandra Ambrosio pojawiła się na premierze filmu "Tajny agent" w towarzystwie swojej 17-letniej córki, Anji Ambrosio Mazur. Dostrzegacie podobieństwo?
4.

PUDELEK OCENIA: modowe sukcesy i porażki tygodnia. Mery Spolsky z serduszkami na piersiach, Katarzyna Figura w plisowanej spódniczce

Do naszego zestawieniu największych modowych "petard" załapała się Magdalena Boczarska, Anita Sokołowska czy Emily Ratajkowski. Nie popisały się za to Mery Spolsky czy Katarzyna Figura. Zgadzacie się z naszymi ocenami?
3.

Aleksander Sikora i Tomasz Karolak bawili się po "Tańcu z Gwiazdami" do trzeciej nad ranem. Kto jeszcze wpadł?

Aleksander Sikora po odpadnięciu z "Tańca z Gwiazdami" nie zdecydował się na angielskie wyjście. Prowadzący "Halo, tu Polsat" spotkał się po odcinku ze znajomymi, aby uczcić koniec przygody z programem. Humor ewidentnie dopisywał wszystkim. Sami zobaczcie.
2.

Sabrina Carpenter świeci stanikiem na ulicach Nowego Jorku. Tak świętowała kolejny sukces

Piosenkarka była gwiazdą kultowego show "Saturday Night Live", a jej występ spotkał się z entuzjastycznymi reakcjami. Po zakończeniu nagrań Sabrina Carpenter udała się na oficjalne after party, a paparazzi przyłapali ją w kreacji eksponującej stanik. Podoba wam sie jej seksowny wizerunek?
1.

TYLKO NA PUDELKU. Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz dokazywali nie tylko na parkiecie. Tak wyglądały kulisy "Tańca z Gwiazdami"

Za nami szósty odcinek "Tańca z Gwiazdami", w którym emocji nie brakowało. Na miejscu nie zabrakło również Pudelka, który skrzętnie udokumentował dla was kulisy programu. Jak się okazuje, Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz nie szczędzili sobie czułości nie tylko przed kamerami. Czego jeszcze nie pokazano w telewizji?