Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gessler o ślubie: "Wcale nie jest szybko, mam 27 lat! Będzie mały i tylko dla najbliższych"

39
Podziel się

"Nie mamy żadnej daty ślubu. Raczej będą to letnie miesiące albo letnie miejsce".

bCzUKAwl

Niecałe dwa lata temu Lara Gessler poznała swojego narzeczonego, barmana Pawła Pawłowskiego. Zamieszkali razem zaledwie po kilku tygodniach bycia razem, a rychły ślub zapowiedziano niecałe dwa miesiące po zaręczynach.

Pojawiły się plotki, że Gessler planuje ślub już w wakacje. W rozmowie z naczelną plotkarą TVN-u, Agnieszką Jastrzębską, Lara przyznała jednak, że wciąż nie mają ustalonej daty uroczystości.

bCzUKAwn

Nie mamy żadnej daty ślubu. Wiemy, że będzie mały, kameralny i dla najbliższych. To nie będzie czerwiec, nie lubię czerwca. Nie skupiamy się na tym. Nie jestem też fanką zimy. Raczej letnie miesiące, albo letnie miejsce. To nie jest wcale szybko, mam 27 lat. Mama mi nie zakazuje czegokolwiek, jest hedonistką, to byłaby hipokryzja.

bCzUKAwt

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

bCzUKAwO
KOMENTARZE
(39)
nierobcietego...
3 lata temu
pół roku temu wyszłam za mąż, mąż uważa że. to ja mam sprzątać, prac, gotować, to są żarty ja też pracuje! Gamon! już mi się ulewa, wcale się nie dziwię ze jest tyle rozwodów, jak można być z debilem? jak raz w niedziele pozmywa po obiedzie to jest Panem... ciekawe co to będzie jak zamieszkamy za rok sami... juz się boje...
gość
3 lata temu
fajna się wydaje - taka normalna:)
gość
3 lata temu
Fajna para
bCzUKAwP
gość
3 lata temu
małżeństwo to same troski? A przed same radosne chwile
gość
3 lata temu
hmmmmmmm teraz wiem dlaczego ona sie nigdy nie usmeicha na zzdjecviach
Najnowsze komentarze (39)
gość
3 lata temu
a co ona mnie obchodzi - szkarada
gość
3 lata temu
Wychodź za mąż póki kto kolwiek Cię chce 😀
gość
3 lata temu
czy kinolem zamyka drzwi mieszkania czy też bramę garażu??? a stara łupa gesler..Gesler i inni W telewizji pokazują tylko takich, których poziom inteligencji równy jest sztachecie w płocie, przecież np. w programie rolnik zuka żony,  nie chodzilo o to, by temu półmózgowi poszukac żony, tylko by zrobic z ludzi idiotow. Czy w programie geslerowej chodzi o polepszenie funkcjonowania restauracji?? Nic podobnego - to program produkowany, by taka kretynka jak gesler pokazała sie w tv. Dno dna. zdebilałe programy w zdebilałym tv. Co program to skretyniała geslerowa>opierdalająca innych, to jakiś Basiora, gnojacy uczestników, to znowu> jakaś klepka i c**a - zamiast spwiewając ryczą jak stado baranów na wsi,> to z kolei tańce z idiotami albo p***ł który zowie się rafał kukawski i struga idiote.
kosamt
3 lata temu
tak samo jak mamusia
bleeee
3 lata temu
Straszna r*****a z wielkim parciem na szkło.
gość
3 lata temu
Niech sobie coś zrobi z tym paskudnym nochalem.
gość
3 lata temu
Kto pisze te teksty? Czy jest tam jakaś korekta? Błędy interpunkcyjne na każdym kroku! Przed "albo" nie stawia się przecinków Pudlu!
gość
3 lata temu
Piszecie że szkraba, brzydka a jak ktoś sobie zrobi "małą" metamorfozę to z kolei, nazywacie dziwadłem. Ludzie opamięyajcie się! Normalna dziewczyna i tyle
bCzUKAwH
gość
3 lata temu
Głos podobny do mamy a uroda do taty
gość
3 lata temu
Moj boze alez sa beznadziejni....
gość
3 lata temu
ona ma chyba problemy z tarczyc, bo ma takie wyupiaste oczy...
gość
3 lata temu
Skoncz ten zwiazek dla wlasnego szczescia...
gość
3 lata temu
To trzeba bylo porozmawawiac o szczegolach waszego zycia malzenskiego przed slubem a nie tylko gzic się a potem zobaczy się! Masz efekty!!!
gość
3 lata temu
Wychodzić, wychodzić póki jest chętny, bo patrząc na obiekt to raczej nie do "rwania"..........
bCzUKAxj