Trwa ładowanie...
Przejdź na

Godek odpływa: "Dzisiaj za niepełnosprawność w Polsce wymierza się KARĘ ŚMIERCI. To skandal!"

241
Podziel się:

"Aborcja zawsze jest złem. To nie my jesteśmy winni, że na świecie jest niepełnosprawność, ale politycy, którzy blokują ochronę życia".

Kaja Godek nie ustaje w wysiłkach i robi wszystko, by przeforsować ustawę o zaostrzeniu prawa aborcyjnego. W programie Tłit komentowała protest osób niepełnosprawnych i nie było wątku, w którym nie wróciłaby do zabijania nienarodzonych dzieci. Oskarżała polityków, że przetrzymują ustawę, a nienarodzone dzieci, zagrożone niepełnosprawnością, skazywane są na śmierć. Jednocześnie nie przedstawiła żadnego pomysłu, jak zmienić sytuację osób niepełnosprawnych, skazanych na niegodne warunki życia. Podsumowując - wszyscy mają się rodzić, ale potem zostają ze swoim problemem zupełnie sami.

KOMENTARZE
(241)
gość
4 lata temu
Jak się na pracuje na państwowym stołku to się bywa odrealnionym.
gość
4 lata temu
byłabym idiotką, gdybym nie wyskrobała ciąży z uszkodzonym płodem! Życie ma się jedno i należy z niego korzystać, a nie do śmierci harować przy ułomnym dziecku. .Gdybym miała wybór, czy chować takie dziecko, czy strzelić sobie w łeb, to bez wahania wybrałabym to drugie.
gość
4 lata temu
Ona nie jest obronczynia życia tylko obronczynia płodów, jakość podczas trwania protestu osób niepełnosprawnych nie zabierala głosu w tej sprawie. To że ona urodziła niepełnosprawne dziecko nie znaczy że wszyscy muszą
Stenia
4 lata temu
Na szczęście można dokonać aborcji ( oczywiście nie w zapyziałym kraju).
gość
4 lata temu
Ona chce, żebyśmy miały tak samo p********e, jak ona
Najnowsze komentarze (241)
Monia1955
2 lata temu
Pani Godek z racji wieku powinna już mieć 8 swoich dzieci i 18 dzieci adoptowanych z domów opieki. Koniec tematu.
Kk. Oo
4 lata temu
Urodziła downa i teraz chce niszczyc życie innym.
gość
4 lata temu
GODEK DLA CIEBIE NA LECZENIE JEST JUZ ZA POZNO ZOSTAJE TYLKO ODOSOBNIENIE ZMIEN NAZWISKO NA ABORCJA
gość
4 lata temu
GODEK DJA CIEBIE NA LECZENIE JUZ ZA POZNO ZOSTAJE ODOSOBNIENIE
gość
4 lata temu
Ta pani chce nam powiedzieć jedno: JA MUSZĘ TO WY TEZ!!! G****a s**o nieludzka jesteś ty!!! Kto cię dymal??? MUSIALBYC BAAARDZO PIJANY
gość
4 lata temu
bezganiczna naiwnosc i ciemniactwo wprowadzic w kraju zakaz aborcji
gość
4 lata temu
nie wierz w te horrendalne sumy o których mówi rząd. niepełnosprawne dziecko chore od urodzenia dostaje w tej chwili rentę 730 zł (teraz zrównana z najniższą emeryturą i rentą 850 zł), zasiłek pielęgnacyjny 153zł. a i 30 zł refundacji recept za pampersy. czyli koło 900zł. na pampersy wydaję koło 350zł. zostaje 550 zł na leki ubranie jedzenie opłaty.Dlaczego zmusza się matki do rodzenia takich dzieci a potem słyszy się wyrzuty ile to trzeba płacić na niepełnosprawnych.
gość
4 lata temu
Mam chore niepełnosprawne dziecko od 30 lat przy nim haruje kocham je nad życie. Ale zgadzam się z panią w 100%. W tamtym czasie nie miałam wyboru nie było badań. od lekarza usłyszałam " jakie sobie dziecko zrobiliście takie macie" Kobieta powinna mieć wybór !!!!!
gość
4 lata temu
Gdzie ta pani była jak był protest niepełnosprawnych .???siedziała cicho jak mysz pod miotła i nawet słowa z siebie nie wydusiła a teraz ma czelność zabierać głos .niech wraca do swojej nory i siedzi cicho. Miała pole do popisu i obrony tych ludzi .Gdzie pani była bo ja jakoś pani tam nie widziałam z tym swoim wsparciem.Wstydzila by się pani teraz zabierać glos.
gość
4 lata temu
"jak zmienić sytuację osób niepełnosprawnych, skazanych na niegodne warunki życia" - w Polsce wielu ludzi HARUJE za marne grosze i mimo ciężkiej pracy nie stać ich na godne życie. Wielu przepracowało całe życie i ma marną emeryturę. A niepełnosprawnym, którzy nigdy nie pracowali i pracować nie będą, podatnicy mają się zrzucać na godne życie.. Oczywiście to smutne, że są niepełnosprawni ale nie można ich sytuacji postrzegać w oderwaniu od sytuacji CAŁEGO kraju. Jakieś proporcje muszą być zachowane. Nie powinni żądać więcej, niż zarabiają ludzie pracujący. No i ciekawe, dlaczego przez 8 lat rządów PO i PSL siedzieli cicho..
gość
4 lata temu
Ty wstretna hipokrytko!patrzec na ciebie nie mozna
gość
4 lata temu
Ona naprawdę odleciała. Przecież w Polsce nie ma obowiązku aborcji, nikogo się nie zmusza. A katolicy nie potrzebują żadnej ustawy antyaborcyjnej bo mają 10 przykazań. Więc o co babie chodzi? A może niech powie, dlaczego nic nie robi dla narodzonych , cierpiących, niechcianych , chorych, również starych ludziach nikomu niepotrzebnych i poniżanych w ośrodkach opiekuńczych? HIPOKRYTKA DO KWADRATU!
Iga
4 lata temu
GODEK JEST TAK ZAKRECONA I ZLOSLIWA ZE URODZILA SOBIE DZIECKO NIEPEŁNOSPRAWNE ZE WSZYSTKIM KOBIETOM TERAZ TEGO ZYCZY BO TYLKO W GŁOWIE MA JEDNA MYSL ABORCJA CHORA KOBIETA
Jaga
4 lata temu
GODEK JEST CHORA I MA OBSESJE DOTYCZACA ABORCJISZKODA JAK BYLA POCZETA TO PRZYDALABY SIE ABORCJA I DZIS BYŁBY Z TA BABA SPOKÓJ
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie