Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|
aktualizacja

Grzegorz Bloch nie żyje. Ujawniono wyniki sekcji zwłok stylisty

166
Podziel się:

W czerwcu przekazano smutne wieści o śmierci Grzegorza Blocha, znanego stylisty gwiazd. Przeprowadzono sekcję zwłok, o której wynikach informuje rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Wiadomo też, co dalej w sprawie.

Grzegorz Bloch nie żyje. Ujawniono wyniki sekcji zwłok stylisty
Grzegorz Bloch nie żyje. Są wyniki sekcji zwłok (AKPA)

Pod koniec czerwca media informowały o śmierci 53-letniego Grzegorza Blocha, znanego stylisty, który współpracował z wieloma prominentnymi osobistościami polskiego show-biznesu. Smutne wieści przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych jego pogrążona w żałobie siostra.

Odszedłeś cicho, bez słów pożegnania. Tak jakbyś nie chciał swym odejściem smucić, tak jakbyś wierzył w godzinę rozstania, że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić. Żegnaj Grzesiu... - napisała na Facebooku.

Nie żyje znany stylista gwiazd. Są wyniki sekcji zwłok

Na początku tygodnia w rozmowie z Pudelkiem Piotr Antoni Skiba z Prokuratury Okręgowej w Warszawie przekazał, że zlecono wykonanie sekcji zwłok w celu ustalenia bezpośredniej przyczyny zgonu stylisty. Uściślono wówczas, że mężczyzna spędził ostatnie dni życia poza miejscem zamieszkania.

W poniedziałek 1 lipca zespół biegłych z Zakładu Medycyny Sądowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przeprowadził sekcję zwłok. Teraz przekazano nam jej wyniki.

Jak wynika z protokołu sekcji zwłok, biegli ujawnili podczas sekcji masywne zmiany w obrębie płuc zmarłego. Na tym etapie więcej informacji nie podajemy, oczekujemy na opinię lekarską - przekazał Pudelkowi rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie Piotr Antoni Skiba.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Odeszli w 2023 roku. Pozostaną w naszej pamięci

W komentarzu dla Plejady rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie poinformował, że z racji okresu wakacyjnego cały proces może się przedłużyć.

Teraz czekamy na opinię lekarza biegłego, z której może nam wyjść zupełnie coś innego, co będzie skutkowało zmianą kwalifikacji prawnej - mówi. Biorąc pod uwagę to, że mamy okres wakacyjny i mniejszą obsadę w zakładzie medycyny sądowej, pojawi się ona za jakieś dwa miesiące. Jeśli będzie taka konieczność, do tego czasu przesłuchani zostaną świadkowie, członkowie rodziny i lekarze.

Jak zaznaczono, postępowanie o nieumyślne spowodowanie śmierci to standardowa procedura, gdy nie jest znana przyczyna zgonu. Czynności w sprawie wciąż trwają.

Śmierć nie nastąpiła w wyniku samobójstwa, zabójstwa i nieszczęśliwego wypadku, dlatego przyjęto wstępną kwalifikację postępowania jako nieumyślne spowodowanie śmierci drugiej osoby i podjęto czynności ściśle protokolarne. To pozwoliło m.in. na zlecenie sekcji zwłok i przesłuchanie świadków.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(166)
Godgbj
3 tyg. temu
W tym kraju nic nie działa. Wytłumaczenie bo sezon wakacyjny hit.
OMG
3 tyg. temu
w 40-milionowym kraju okres wakacyjny zatrzymuje działanie państwa? Naprawdę ułożenie grafika z przerwą wakacyjną jest ponad możliwości? Dobrze, że mamy czym latać na wakacje - piloci też mają urlopy, jak i obsługa hotelowa.
Olcia
3 tyg. temu
Czyli chorował. I tyle. Leżał już w szpitalu z tego powodu. Mojej koleżanki mama też umarła po paru dniach, bo zwyczajnie nic się nie dało więcej zrobić.
Kamila
3 tyg. temu
Co takie zmiany mogą oznaczać? 🤔
ona
3 tyg. temu
Kto to jest?!
Najnowsze komentarze (166)
Ell
2 tyg. temu
Covid zebrał żniwo,teraz zbierze jeszcze więcej.
Ola
2 tyg. temu
Pewnie hiv
Stylizator
2 tyg. temu
No to chłopisko sie nażyło
narkotyki
2 tyg. temu
robią swoje
Toja
2 tyg. temu
Działanie uboczne tzw szczepienia przeciw C19
edd
2 tyg. temu
Jak na 53 lata to młodo wyglądał
Łot?
2 tyg. temu
Wakacje to powód by lekceważyć czyjąś śmierć? A może ma być cicho nad tym zgonem?
niepokorna
2 tyg. temu
specjalne diety i preparaty na witalność ,młodość i wygląd spowodowały przedwczesną śmierć .Co wam jeszcze mają napisać ?
????
2 tyg. temu
Czekają na opinie lekarzy, to sekcje robił rzeźnik?
epapierosy?
2 tyg. temu
Jeśli palił elektroniczne papierosy, to też może być przyczyna zmian na płucach, w innych krajach są już zakazane, chiny, które to wymyśliły już się dawno wycofały, a u nas nawet dzieci jeszcze mogą kupić ( to akurat wreszcie ma się niedługo zmienić, ale ilu już jest uzależnionych...). DO tej pory nie jest przebadane jak bardzo to jest szkodliwe, wszelkie dodatki do tych epapierosów są rakotwórcze i niszczą układ oddechowy.
yhy
3 tyg. temu
A jak tam największa Polska gwiazda KLAUDIA E DURPI? dostała już mandat czy pudelek dostał przelew i cisza? :)
Lola
3 tyg. temu
Trwa ciągle nagonka ba nauczycieli, że mają wakacje ...a tu proszę politycy na wakacjach, ramówki telewizyjne zmienione z powodu wakacji i to nie pod kątem dzieci bo programów skierowanych do nich nie uświadczysz, sekcji zwłok nie zrobią bo lekarze na wakacjach.
Pytanie
3 tyg. temu
Czekamy na relację z pogrzebu… ciekawe czy te wszystkie celebrytki które ubierał przyjdą 😱😭
Hmm 🧐
3 tyg. temu
Kto go tak poddusił ?! Przyzna się. Na pewno nie
...
Następna strona