Grzegorz Markowski opuszcza Perfect. Monika Olejnik nie może się z tym pogodzić: "Pokażcie, że można żyć PONAD PODZIAŁAMI"

28
Podziel się

Dziennikarka zaapelowała do Grzegorza Markowskiego i jego kolegów i radzi im, żeby zagrali pożegnalny koncert... na Stadionie Narodowym. Dołączacie się do prośby?

Monika Olejnik zaapelowała do Grzegorza Markowskiego i zespołu Perfect.

Grzegorz Markowski rozpoczął współpracę z zespołem Perfect na początku lat 80. Choć wcześniej też odnosił sukcesy jako solista, to ostatecznie związał swoją przyszłość właśnie z grupą. Choć Perfect ma na swoim koncie wiele hitów i fani wciąż chętnie goszczą na ich występach, to niedawno Markowski ogłosił, że jego czas w szeregach zespołu dobiegł końca.

Choć jeszcze niedawno menadżerka zespołu Perfect informowała, że grupa wkrótce przestanie istnieć, to ostatecznie zdecydowano się na inne rozwiązanie. W najnowszym wywiadzie dla magazynu Pani Markowski poinformował, że grupa nadal będzie funkcjonować, jednak bez niego w składzie. Zaznaczył też, że planuje karierę solową.

Nie odbieram zespołowi niczego. Po prostu odchodzę. Perfect zostaje, muzyka zespołu to kawał historii polskiego rocka, koledzy mają pomysły na siebie, nazwę, mogą zrobić z dorobkiem, co chcą. (...) Zaczynam karierę solową. Zostawiam Perfect. Zostawiam im nazwę, zostawiam wszystko. Oni mają już jakieś projekty, pomysły. Ja po prostu przestaję funkcjonować w takim tempie - wyznał.

Fani oczywiście nie są zadowoleni z jego decyzji i wyraźnie dają temu wyraz w internecie. Do grona miłośniczek Markowskiego i jego kolegów należy także Monika Olejnik, która wyraźnie nie może pogodzić się z takim rozwiązaniem. Z tego powodu postanowiła wykorzystać okazję i zaapelować do wokalisty, aby zdobyli się na gest "ponad podziałami".

Grzesiek i Zbyszek, bardzo Was proszę, zagrajcie jeszcze razem na scenie!!! Niedawno Perfect ogłosił ostatnią trasę koncertową. Teraz Grzegorz Markowski zapowiedział pożegnanie z zespołem. Marzę o ostatnim koncercie Perfectu w 2020 roku na Stadionie Narodowym, z Hołdysem i Markowskim. Pokażcie proszę, że w podzielonej Polsce można być i żyć ponad podziałami! To może być symboliczna scena wolności. Dzięki Wam! - napisała Monika Olejnik na Facebooku.

Pod postem dziennikarki szybko pojawiło się wiele komentarzy, w których użytkownicy sugerują, że zaproponowane przez nią rozwiązanie faktycznie może mieć sens. Póki co ani Grzegorz Markowski, ani zespół Perfect nie odpowiedzieli na jej apel.

Grzegorz Markowski opuszcza Perfect. Monika Olejnik nie może się z tym pogodzić: "Pokażcie, że można żyć PONAD PODZIAŁAMI"
(Wikimedia Commons CC BY)
Grzegorz Markowski opuszcza Perfect. Monika Olejnik nie może się z tym pogodzić: "Pokażcie, że można żyć PONAD PODZIAŁAMI"
(ONS.pl)
Polub pudelek.pl na Facebooku:
KOMENTARZE
(28)
Marika
3 tyg. temu
Ja bym wolała żeby to pani Monika odeszła. Nie można patrzeć jak jest jednostronna. Spojojnie rozmawia tylko z lewicą, natomiast tym z prawicy nawet nieda się wypowiedzieć. Czasem ma się wrażenie, że ich zaatakuje ręcznie.
Sabo
3 tyg. temu
Co ona znowu z tymi podzialami ? Niech lepiej idzie cos sobie kupic.
ala
3 tyg. temu
Ta kobieta wszystko laczy z polityka.
gosc
3 tyg. temu
Olejnik przestan szczuc.
niko
3 tyg. temu
Kobieto, po co do wszystkiego mieszasz politykę? Daj im spokój, niech grają z kim chcą i jak chcą, gdzie i kiedy chcą! Zespół nie jest wlasnością fanów! To niezależni i wolni ludzie w wolnym kraju. Niech podejmują samodzielne decyzje , daj im spokój, kobieto i zajmij się sobą.
Najnowsze komentarze (28)
Ares
2 tyg. temu
Prawda jest taka, że jeszcze nigdy nie byli tak Polacy podzieleni politycznie jak dzisiaj, zarówno w rodzinach jak i w pracy. I nie ma co zaklinać rzeczywistości.
Gość
2 tyg. temu
Chyba będzie nowy gniot w stylu Jasia
GdzieWeselepl
2 tyg. temu
Nie no ja tam lubię te osoby !
radiowóz
3 tyg. temu
jak dla mnie to już pora. Od 40 lat słuchamy autobiografii na każdym publicznym koncercie, tak jak urszuli, maryli, cugowskiego i tego z modern talking. jego to jeszcze na wózku beda wywozić, zeby cherry lady zaśpiewał. "trzeba wiedzieć kiedy, ze sceny zejść"
radiowóz
3 tyg. temu
kiedyś Markowski śpiewał "trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść" karierę zrobił -nie da się ukryć, oszałamiającą, nie tylko on, bo cały zespół. Ale ile razy do roku mozna słyszeć na imprezach publicznych takie zespoły jak oni. co roku sylwester, to perfect, maryla, podklejająca się do każdego zespolu, ktory chce tylko z nią spiewac. urszula i jej konik na biegunach, modern talking, który niedługo na łóżku szpitalnym z kroplówką bedzie tez przyjeżdżał. Może starczy już słuchania od 40 lat Autobiografii?
babcia 69
3 tyg. temu
Czyzby Pudel byl snapchatem ? Moja wypowiedz byla kilka sekund i zostala usunieta. PS. To nie byl hejt tylko wypowiedz ob. wolnego kraju.
babcia 69
3 tyg. temu
Podzialy wprowadzaja dziennikarze tacy jak MO. Polska jest wolnym krajem i Konstytucja Art.54 p.1 zapewnia kazdemu ob. wolnosc pogladow. Tymczasem gadajace glowy w telewizorze szczuja i miela jak to jest zle, i bedzie jeszcze gorzej, ze lamie sie Konstytucje.
ja1
3 tyg. temu
pracuje w firmie z 50 osobami i nikt nie jest podzielony. O co tym celebrytom chodzi? Zamiast się dzielić niech pomagają
Monika10IQ
3 tyg. temu
ona jest jakaś tępa czy jak? Przecież facet wprost powiedział,może to kwestia jego preferencji i wieku, nikt nic nie mówi o jakimkolwiek konflikcie, dogadali się, on im niczego nie zabierał, bo nie chce już sam tego ciągnąć, a ta debilka gada od rzeczy coś o podziałach i na siłe kręci afere, żenada
BRLO
3 tyg. temu
TW STOKROTKA ---> GOOGLE
agagaga
3 tyg. temu
madra moze ona jest, ale wlosów myc nie lubi - wiecznie wiszące straki
nik
3 tyg. temu
jakimi podziałami.......jest stary zmęczony i ma prawo do odpoczynku.Czyżby pani monika myślała, że jest nieśmiertelna..... ?
Iza
3 tyg. temu
Polska nie jest podzielona, postkomunistyczna panno Moniko. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, ty też już powinnaś iść do domu.
polka
3 tyg. temu
Może p. Olejnik jeszcze podpowie do jakiego komitetu poparcia mają dołączyć. żenada!