Trwa ładowanie...
Kokosimo
Kokosimo
|

Gwiazdy na pokazie Stelli McCartney: obnażona Paris Jackson, wytworna Cameron Diaz, wygładzona Brigitte Macron

170
Podziel się:
170
Podziel się:

W środę w Paryżu zaroiło się od żądnych estetycznych wrażeń gwiazd, które tłumnie udały się na pokaz Stelli McCartney. Prezentację kolekcji oglądały z pierwszego rzędu Paris Jackson, Cameron Diaz czy Brigitte Macron. Zobaczcie, kto jeszcze lansował się na wydarzeniu.

1
 / 15
Gwiazdy na pokazie Stelli McCartney: Paris Jackson, Cameron Diaz, Brigitte Macron
Pokaz Stelli McCartney
Pokaz Stelli McCartney (Getty Images)
0
0

Paris Jackson próbowała już swoich sił w roli aktorki i piosenkarki, ale wygląda na to, że ostatecznie postanowiła skupić się na byciu celebrytką. Córka Michaela Jacksona, nad której "karierą" od czasów nastoletnich czuwali eksperci od wizerunku, dziś zajmuje się głównie bywaniem i pozowaniem na ściankach.

Ten tydzień jest w przypadku Paris wyjątkowo intensywny. Z niedzieli na poniedziałek gwiazda balowała na oscarowej balandze Eltona Johna pośród hollywoodzkiej śmietanki towarzyskiej. We wtorek pociechę legendy popu czekało kolejne elitarne wydarzenie - gala Le Grand Dîner du Louvre w Paryżu, gdzie trwa właśnie tamtejszy Tydzień Mody, w ramach którego prezentowane są kolekcje ready-to-wear.

W środę z kolei Jackson czekał pokaz Stelli McCartney, który 26-latka uświetniła swoją obecnością wystrojona w czarną, prześwitującą suknię. Oprócz słynnej lwicy salonowej prezentację najnowszej kolekcji McCartney oglądało z pierwszego rzędu wiele innych osobistości znanych z pierwszych stron gazet. Obecności na wydarzeniu nie odmówiły sobie Brigitte Macron, Cameron Diaz, Kate Moss czy świeżo upieczona singielka Chiara Ferragni, która ma za sobą skandal ze zdradzieckim mężem.

Kto z przybyłych prezentował się najbardziej stylowo?

2
 / 15
Paris Jackson
3
 / 15
Brigitte Macron, Jeff Koons
4
 / 15
Brigitte Macron, Stella McCartney
5
 / 15
Cameron Diaz
6
 / 15
Cameron Diaz
7
 / 15
Kate Moss
8
 / 15
Kate Moss
9
 / 15
Chiara Ferragni
10
 / 15
Olivia Colman
11
 / 15
Barbara Palvin
12
 / 15
Isabelle Adjani
13
 / 15
Richard E. Grant
14
 / 15
Shanina Shaik
15
 / 15
Anna dello Russo
KOMENTARZE
(170)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
pawel b.
12 miesięcy temu
Byty Cameron Diaz to jakiś kosmos :D
Gosia
12 miesięcy temu
Anna dello Ruso......Nie mam pojęcia kim ona jest. Ale gdybym ją spotkała po ciemku, to zeszłabym na zawał.
Margo
12 miesięcy temu
Co się dzieje z tym światem?!?!!! Dlaczego brzydota, dziwactwo i niechlujstwo są teraz tak modne ????
dziki.k
12 miesięcy temu
To prawda, że Brigitte jest ojcem swojego męża? ;)
Oko Saurona
12 miesięcy temu
cycki na wierzchu nowy stary standard.
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
Mimi
12 miesięcy temu
Co za czasy, jedna w gaciach, druga w grubym płaszczu. Buty Cameron wygrały w kategorii szkarada roku😂
Tomi
12 miesięcy temu
co reprezentuje sobą Paris Jackson oprócz tego że jest córką Michaela i wszędzie bywa ??
Grażyna
12 miesięcy temu
Paris niedługo będzie chodzić ubrana jak Bianca:)
Jagoda
12 miesięcy temu
Gdzie odbył się ten pokaz? Bo wygląda to tak, jakby zagonili ich do brudnego kąta na zapleczu jakiejś taniej knajpy. Takie nazwiska a pozwolili sobie na takie traktowanie...
Gość
12 miesięcy temu
Diaz okropne buty a Moss mimo ze dalej ma coś w sobie to widać jak się prowadzi.
NAJNOWSZE KOMENTARZE (170)
Krynica
12 miesięcy temu
Jednak „tam” też nie potrafią się ubrać.
Vook
12 miesięcy temu
Pani Macron to tylko z daleka wenus z bliska zmieta a nie wygladzona , niestety
Jurny Stefan
12 miesięcy temu
A gdzie moje zdjęcia? Też byłem ostatnio mocno wulgarny!
hmmm?
12 miesięcy temu
ogladaliscie Candace Owens - o tym ze Brigitte Macron jest mezczyzna?
Ana
12 miesięcy temu
widze ze Pavlin tez Ozempic wjechal, byla modelka przy kosci a teraz chudziutka jak tralala, z jednej strony im zazdroszcze, z drugiej w zyciu bym nie zaryzykowala swojego zdrowia
................
12 miesięcy temu
chcieliście napisać wygładzony Bridigitte Macron; bo to on
Radykał
12 miesięcy temu
Czy ta Macron to grała w filmie "Planeta małp"? Pytam, bo wygląda jakby właśnie wróciła z planu zdjęciowego.
Marcin K.
12 miesięcy temu
najlepiej wygląda Richard E. Grant
X55
12 miesięcy temu
konie u mojego sasiada bywaja piekniejsze i lepiej ubrane
Dbm
12 miesięcy temu
Pani Makron może najstarsza ale piękna i z prawdziwą francuską klasą jak zawsze,
Jimmy
12 miesięcy temu
Chyba nikogo nie było na chacie, bo Diaz aż się buty wyprostowały od kopania w drzwi!
Węglarz
12 miesięcy temu
Kate "wciągnełam cały koks" Moss
Genowefa
12 miesięcy temu
tragedia,totalne dno modowe ,wygladaja jakby coś przypadkowo z szafy wyciagnęli babci😆
Fajfus
12 miesięcy temu
Wygładzony* Brigitte Macron szanowna redakcjo
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Niespełna 52-letnia Penelope Cruz zachwyca młodzieńczą aparycją na premierze w Londynie (ZDJĘCIA)

Penelope Cruz była jedną z gwiazd, które uświetniły swoją obecnością środową premierę filmu "The Bride!" w Londynie. Hiszpańska aktorka dołożyła wszelkich starań, by nie sposób było oderwać od niej wzroku.
9.

Gwiazdy pozują na premierze filmu: elegancki Jakub Gierszał, błyszcząca Julia Pietrucha i szykowny Tomasz Kot (ZDJĘCIA)

W środowy wieczór odbyła się uroczysta premiera filmu "Pojedynek". Na ściance zameldowały się prawdziwe gwiazdy. Jakub Gierszał postawił na elegancką stylizację, a Julia Pietrucha posyłała uśmiechy w błyszczącej sukience. Zobaczcie, jak się prezentowali.
8.

RZADKI WIDOK: Melania Trump z synem Barronem na orędziu Donalda. 19-latek górował nad matką i rodzeństwem (ZDJĘCIA)

Barron Trump gościł we wtorek na orędziu ojca razem z rodzeństwem i ich partnerami. 19-letni student Uniwersytetu Nowojorskiego zajął miejsce obok matki, Melanii Trump, w loży w sali Izby Reprezentantów.
7.

Meghan i Harry meldują się w Jordanii. Odwiedzili obóz dla uchodźców, gdzie była aktorka zaprezentowała piłkarskie umiejętności (ZDJĘCIA)

Meghan Markle i książę Harry na zaproszenie WHO udali się z dwudniową wizytą do Jordanii. Po oficjalnej części para spotkała się z uchodźcami z Syrii.
6.

Pogrzeb Bożeny Dykiel. Rodzina i przyjaciele pożegnali aktorkę (ZDJĘCIA)

25 lutego w kościele przy Placu Teatralnym i na Cmentarzu Powązkowskim w Warszawie odbyło się ostatnie pożegnanie Bożeny Dykiel. Słynna aktorka zmarła 12 lutego 2026 roku. Miała 77 lat.
5.

Tak wyglądała ROZPRAWA ROZWODOWA Sandry Kubickiej i Barona: skórzane stylizacje, nietęgie miny, prywatna ochrona (ZDJĘCIA)

W środowy poranek Sandra Kubicka i Baron pojawili się w warszawskim sądzie, gdzie od pierwszych chwil panowała napięta atmosfera. Rozprawa rozwodowa trwała zaledwie 15 minut. Paparazzi udokumentowali, jakie emocje towarzyszyły modelce i muzykowi.
4.

Katarzyna Cichopek relacjonuje miesiąc miodowy w Egipcie: wizyta w muzeum, selfie z Kurzajewskim i fotka hotelowego łóżka (ZDJĘCIA)

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, którzy powiedzieli sobie "tak" pod koniec października, dopiero teraz wybrali się w podróż poślubną. Celebrytka wrzuciła właśnie szereg zdjęć z Egiptu. Fajnie mają?
3.

Dawno niewidziana Weronika Książkiewicz w letniej stylizacji posyła uśmiechy na Bestsellerach Empiku (ZDJĘCIA)

Weronika Książkiewicz pojawiła się na czerwonym dywanie w koszulce na ramiączkach i cekinowej spódnicy. Powiało latem?
2.

Fikuśnie uczesana Wersow eksponuje ciążowy brzuch na ściance Bestsellerów Empiku (ZDJĘCIA)

Przy okazji gali rozdania Bestsellerów Empiku Wersow zameldowała się na ściance. Influencerka postanowiła wyeksponować ciążowe krągłości i czule obejmowała nagi brzuch. Spojrzenia fotoreporterów przyciągała także jej fikuśna fryzura.
1.

Maffashion w haftowanym gorsecie zadaje szyku na Bestsellerach Empiku. Klasa? (ZDJĘCIA)

Wtorkowy wieczór upływa w polskim show-biznesie pod znakiem rozdania Bestsellerów Empiku. Podczas imprezy na ściance zameldowała się między innymi Maffashion, która postawiła na monochromatyczny, biały zestaw. Zestawiła luźne spodnie z gorsetem bogato zdobionym haftami.