Trwa ładowanie...
Merlot
Merlot
|

Gwiazdy po gali BAFTA 2024 udały się na afterparty brytyjskiego "Vogue'a": Dua Lipa, Anya Taylor-Joy i Cara Delevingne (ZDJĘCIA)

122
Podziel się:
122
Podziel się:

Gwiazdy po gali BAFTA 2024 udały się na afterparty organizowane co roku przez brytyjskiego "Vogue'a" we współpracy z Tiffany i Co. Zobaczcie, kto zaszczycił swoją obecnością i w jakiej kreacji się zaprezentował.

1
 / 16
Gwiazdy po gali BAFTA 2024 udały się na afterparty brytyjskiego "Vogue'a": Dua Lipa, Anya Taylor-Joy i Cara Delevingne (ZDJĘCIA)
Gwiazdy na afterparty
Gwiazdy na afterparty (getty)
0
0

W niedzielę miała miejsce 76. ceremonia wręczenia nagród Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych. Uroczysta gala BAFTA 2024 odbyła się w londyńskiej Royal Festival Hall w Southbank Centre. Niemniej jednak wieczór nie skończył się na samym rozdaniu statuetek.

Po zakończeniu ceremonii część gwiazd udała się na afterparty organizowane corocznie przez brytyjskiego "Vogue'a" we współpracy z Tiffany & Co. Impreza odbyła się w elitarnym brytyjskim klubie Annabel’s. Wspomniane miejsce nawet wśród mieszkańców Londynu uchodzi za tajemnicze i elitarne. W 2003 roku podobno odwiedziła je sama królowa Elżbieta II.

Swoją obecnością na afterparty zaszczycili m.in. Dua Lipa, Emily Blunt, Anya Taylor-Joy, Cara Delevingne, Rosie Huntington-Whiteley, Kaia Gerber, Anna Wintour, Freya Allan, Sabrina Elba, Lewis Hamilton, Charli XCX, Wallis Day oraz Claire Foy.

Delevingne zdecydowanie wyróżniała się wśród gości. Modelka zadała szyku w ciemnoszarej, prześwitującej sukience na ramiączkach wysadzanej kryształkami. Cara wyeksponowała swój biust za sprawą mocno wyciętego dekoltu. W kwestii dodatków zdecydowała się na czarne sandałki na obcasie.

Zobaczcie, jak gwiazdy prezentowały się na afterparty organizowanym przez brytyjskiego "Vogue'a" i Tiffany & Co.

2
 / 16
Cara Delevingne
3
 / 16
Cara Delevingne, Anna Wintour i Lewis Hamilton
4
 / 16
Bree Runway
5
 / 16
Asa Butterfield
6
 / 16
Dua Lipa
7
 / 16
Kaia Gerber
8
 / 16
Rosie Huntington-Whiteley
9
 / 16
Emily Blunt
10
 / 16
Charli XCX
11
 / 16
Anya Taylor-Joy
12
 / 16
Ikram Abdi Omar
13
 / 16
Claire Foy
14
 / 16
Wallis Day
15
 / 16
Freya Allan
16
 / 16
FKA twigs
KOMENTARZE
(122)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Serio.
2 lata temu
Szczerze mówiąc, żadna z osób na zdjeciach nie jest ubrana dobrze.
Aaaa
2 lata temu
Przestaję mieć kompleksy. Może ze 2 tu dobrze wyglądają. Źle skrojone kiecki zamiast podkreślać piękno figury, szpecą.
Mary
2 lata temu
Anya Taylor-Joy jest stworzona do rudych włosów! W „Gambicie królowej” wyglądała obłędnie, a ten jajeczny blond, którego się tak uparcie trzyma, kompletnie jej nie pasuje i odbiera cały urok
hmm
2 lata temu
mieszkają w milionowych rezydencjach a nie stać niektóre z nich na zwykły stanik?
Jkl
2 lata temu
Cara ma przepiękną oryginalną twarz, ale coś z nią nie tak...I wtf co sie stało tej Frey Allen !? koszmar
NAJNOWSZE KOMENTARZE (122)
Gosc
2 lata temu
Sami faceci i hemafrodyty z prostymi obojczykami, niedobrze się robi. Już prawie żadnej kobiety nie doświadczymy w tym biznesie.
Lola
2 lata temu
Cenzura sutków, ile to jeszcze potrwa? Facet może pokazywać sutki, a kobieta nie. Śmieszne to jest. Tyłki na wierzchu, a sutki rozmazane. Dokąd ten świat zmierza?
Kapitan
2 lata temu
Kicz Picz i tandeta
Lipa
2 lata temu
Nogi jak kolumny
Daria
2 lata temu
Cindy Crawford w wieku Kai to była bogini, gęste, niesamowicie grube włosy, obłędne oczy, ich oprawa, figura klepsydry… Ona taka myszka zwykła.
LOL
2 lata temu
Czy to halloween ?? Strach oglądać te zdjęcia, same cudaki..
moim zdaniem
2 lata temu
Twarze mumii z gabinetu figur woskowych
Abcd
2 lata temu
Cara i Rosie coś robiły z twarzami
Lopez
2 lata temu
Straszne
sddw
2 lata temu
Emily Blunt totalnie zniszczyla twarz
Eeee
2 lata temu
Co to jest to Asa??!
Omg
2 lata temu
Nie poznałam żony Stathama.A była taka piekna..
Lily
2 lata temu
Emily zrobiła mocny naciąg.
Lara
2 lata temu
Dramat, dramat, dramat...
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Smutna Helena Englert snuje się po Warszawie okutana wielkim futrem i z torebeczką za 5 tys. złotych... (ZDJĘCIA)

Helena Englert przystąpiła do prawdziwej ofensywy medialnej i postanowiła podbić świat filmu, muzyki i podcastów do tego stopnia, że aż ciężko się od niej opędzić. Nie wprawiło ją to najwyraźniej w dobry nastrój, bo paparazzi przyłapali celebrytkę w centrum Warszawy, a na jej twarz próżno było szukać uśmiechu. Nadrabiała za to efektowną stylizacją!
9.

Maja Rutkowski wspomina czasy doklejanych rzęs i mocnego mejkapu, pokazując fotki z 2016 roku (STARE ZDJĘCIA)

Maja Rutkowski dołączyła do grona celebrytów ulegających trendowi #2016challenge i odkopała stare fotki, którymi podzieliła się z fanami. Większe wrażenie robi na was metamorfoza ukochanej Krzysztofa czy jego samego?
8.

Tak wygląda LEŚNA WILLA Agnieszki Dygant: basen, wielki ogród i przestronny salon

Agnieszka Dygant nie przestaje rozpływać się nad swoimi "nowym-starym" domem. Aktorka na bieżąco relacjonowała w social mediach postępy w wykańczaniu wnętrz swego wymarzonego miejsca na ziemi. Jej dom jest już gotowy, a Agnieszka nie może się powstrzymać, by od czasu do czasu pokazać widzom, jak jej się mieszka.
7.

Przyjaciółki Kinga Rusin i Karolina Ferenstein bawią się w najlepsze na zaśnieżonych Mazurach. Dołączylibyście do nich? (ZDJĘCIA)

Kinga Rusin i Karolina Ferenstein postanowiły odtworzyć miłe wspomnienia podczas najbardziej dokuczliwej zimy od wielu lat. Ich profile wzbogaciły bajkowe widoki Mazur pokrytych białym puchem. Opatulone panie jak za starych dobrych czasów udały się na długi spacer, urządziły sobie bitwę na śnieżki, a nawet wybrały się na kulig.
6.

Dorosły już syn Britney Spears wyłania się z marketu. Podobny do sławnej mamy? (ZDJĘCIA)

Synowie Britney Spears, których pamiętamy jeszcze jako małych chłopców, dziś są już pełnoletnimi, choć wciąż niesamodzielnymi mężczyznami. Młodszy z nich, Jayden James, natrafił na fotoreportera koczującego pod jednym ze sklepów w Los Angeles. Wiele wskazuje na to, że 19-latek połączy wkrótce siły z mamą.
5.

Chuda jak przecinek Oprah Winfrey opuszcza siłownię. Poznajecie ją jeszcze? (ZDJĘCIA)

Oprah Winfrey przeszła spektakularną metamorfozę. Gwiazda schudła ponad 20 kilogramów, co zawdzięcza nie tylko ćwiczeniom, ale również lekom. Kilka dni temu paparazzi przyłapali ją pod siłownią. Zobaczcie, jak wygląda.
4.

Małgorzata Socha uczciła urodziny młodszej córki. Był tort, zabawy na śniegu i latanie w tunelu aerodynamicznym (ZDJĘCIA)

Małgorzata Socha spędziła całą sobotę ze swoją córką. Tego dnia mała Basia świętowała swoje 9. urodziny. Z tej wyjątkowej okazji rodzice zapewnili solenizantce całą moc atrakcji.
3.

Jane Fonda porusza się na WÓZKU INWALIDZKIM. Mimo niedyspozycji ruchowej 88-latka wciąż zachwyca elegancją (ZDJĘCIA)

Jane Fonda dotychczas kojarzyła nam się z nieustającą pogodą ducha i znakomitą kondycją. Tymczasem aktorka musiała skorzystać z wózka inwalidzkiego po dotarciu na lotnisko. Jej agent zaspokoił zatroskanych fanów, zapewniając, że nie mają najmniejszych powodów do zmartwień.
2.

Joanna Przetakiewicz bryluje wśród elit w czarnej kreacji z piórami i torebką za 60 TYSIĘCY zł. Klasa? (ZDJĘCIA)

Sobotnia gala wręczenia Wektorów urosła do rangi prawdziwej rewii mody. Goszcząca na niej Joanna Przetakiewicz oddawała elegancki charakter uroczystości. Przedsiębiorczyni wywarła ogromne wrażenie na wszystkich zgromadzonych gościach.
1.

Sandra Kubicka świętuje 31. urodziny w Dubaju: basen, opalanie i impreza w klubie: "KIEDYŚ BYŁAM KRÓLOWĄ MELANŻU" (ZDJĘCIA)

Sandra Kubicka postanowiła świętować swoje 31. urodziny w wyjątkowy sposób - celebrytka poleciała z przyjaciółmi do Dubaju, gdzie trwają jej urodzinowe celebracje. Zobaczcie jak się bawiła!