Trwa ładowanie...
Unicorn
|

Gwiazdy maszerują w Paradzie Równości: Małgorzata Rozenek, Julia Kamińska, Maja Ostaszewska, Rafał Trzaskowski... (ZDJĘCIA)

672
672
Podziel się

XX Paradę Równości tradycyjnie już wsparło wielu celebrytów. W Warszawie maszerowali m.in. Rafał Trzaskowski, Małgorzata Rozenek, Jessica Mercedes, Marta Wierzbicka czy Julia Kamińska.

1
 / 18
Gwiazdy maszerują w Paradzie Równości: Małgorzata Rozenek, Julia Kamińska, Maja Ostaszewska, Rafał Trzaskowski... (ZDJĘCIA)
Gwiazdy maszerują w Paradzie Równości: Małgorzata Rozenek, Julia Kamińska, Maja Ostaszewska, Rafał Trzaskowski... (ZDJĘCIA)
Gwiazdy celebrują Paradę Równości (East News, Instagram)
0
0

W sobotę w Warszawie odbyła się XX Parada Równości. Tegoroczny marsz rozpoczął się o godzinie 15 przed Pałacem Kultury i Nauki, gdzie z uczestnikami spotkał się Rafał Trzaskowski – który objął inicjatywę nad Paradą specjalnym patronatem.

Tutaj bije serce uśmiechniętej Polski, otwartej Polski -  mówił do zgromadzonych prezydent Warszawy.

Mimo trwającej już od kilku dni fali upałów w sobotę na ulicach Warszawy nie brakowało osób dumnie dzierżących w dłoniach tęczowe flagi i transparenty wspierające społeczność LGBT. W Paradzie Równości wzięło także udział wielu przedstawicieli rodzimego show biznesu. Podczas marszu można było spotkać m.in. Małgorzatę Rozenek, Martę Wierzbicką czy Julię Kamińską.

Celebryci, którzy nie pojawili się na Paradzie osobiście, wsparli inicjatywę w mediach społecznościowych. I tak na publiczne wsparcie praw mniejszości seksualnych w Polsce zdecydowali się m.in. Anna Mucha, Joanna Przetakiewicz czy Andrzej Piaseczny.

Zobaczcie, kto jeszcze wsparł Paradę Równości.

Pudelek ma swoją grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

2
 / 18
Rafał Trzaskowski
3
 / 18
Małgorzata Rozenek
4
 / 18
Marta Wierzbicka
5
 / 18
Julia Kamińska
6
 / 18
Julia Wieniawa
7
 / 18
Natalia Nykiel
8
 / 18
Andrzej Piaseczny
9
 / 18
Madzia Wójcik
10
 / 18
Red Lipstick Monster
11
 / 18
Jessica Mercedes
12
 / 18
Maffashion
13
 / 18
Anna Mucha
14
 / 18
Joanna Przetakiewicz
15
 / 18
Maja Ostaszewska
16
 / 18
Katarzyna Sokołowska
17
 / 18
Michał Piróg
18
 / 18
Edyta Herbuś
KOMENTARZE
(672)
Kamila
2 lata temu
Parada równości, czy lansu?
Masakra
2 lata temu
Wszystko na pokaz żeby tylko wstawić foty na insta
Mateusz
2 lata temu
Gdzie te gwiazdy ?
Gość
2 lata temu
Rafale Trzaskowski, a jak tam warszawskie wodociągi?
Gość
2 lata temu
Rafale, a jak tam warszawskie wodociągi?
Najnowsze komentarze (672)
BARBARA
11 miesięcy temu
W WARSZAWIE TAK GORĄCO? CZY POKAZANO STARE ZDJĘCIA>?
Mary luu
2 lata temu
płacz
Prof. Krayek
2 lata temu
'Pewien znany profesor medycyny – zarazem ekspert sądowy, kilkadziesiąt lat praktyki – otrzymał niedawno do przejrzenia kilka fotografii i filmików, na których widnieje tak zwany Doda. Z owych materiałów miał określić wiek kobiety/mężczyzny. Profesor nigdy przedtem nie słyszał o Dodzie, ani nie widział jej/jego (nie jest Polakiem, mieszka i pracuje daleko od Polski), więc analiza jest tym bardziej obiektywna. Według oceny pana profesora mężczyzna ma minimum 60 lat, raczej bliżej mu do 62 lat, co szczególnie dokumentują te miejsca ciała, które nie mogły być poddane operacjom lub innym zabiegom. Po informacji, że ten osobnik czyli Doda twierdzi, że jest królowym i jak podaje ma 38 lat, pan profesor odpowiedział, że jego ocena była prawidłowa, a problem o wiele starszego wyglądu w stosunku do wieku metrykalnego zdarza się i faktycznie dotyczy niewielkiego odsetka populacji, natomiast problem zmiany płci, to przykre i traumatyczne doświadczenie, umysłowych aberracji zaś współczuje. Sytuację Dody pogarsza ciągle postępująca akromegalia. Profesor ostrzegł, że omawiany mężczyzna (tak zwany Doda) za 5 lat najprawdopodobniej będzie wyglądać na lat osiemdziesiąt, o ile zgoli brodę! Serdecznie pozdrawiamy Radosława Majdana, który toczy z Dody bekę od wieczora do rana!
ORYGINAŁ
2 lata temu
To oryginał! kłaniać się za odnalezienie tego świetnego tekstu! - Oglądanie/ fotografowanie kobiecych nóg OD PRZODU i Z BOKU NIGDY nie pokaże, czy są one zgrabne, ładne. Prawdę daje obejrzenie/ fotografia tych nóg OD TYŁU. Dlatego 73-letnia Dorota R. Rozstępień, która tak CZĘSTO MUSI paradować w PIELUSZE, NIGDY nie pokazuje swoich nóg od tyłu, bo są one krzywe, pałąkowate, z dziurą między udami. Swoim obecnie wręcz nieprawdopodobnym ekshibicjonizmem i bolesnym kicaniem usiłuje Rozstępieniowa przykryć bolesne wspomnienia ze szkoły życia, gdzie koledzy i koleżanki wyśmiewali ją za brak urody, inteligencji i za krzywe nogi. Natomiast świetne nogi Małgoni Rozenek to poezja dla koneserów piękna.
fan
2 lata temu
Uwielbiam Małgorzatę Rozenek i od lat 10ciu śledzę jej karierę. Podziwiam jej odwagę, szczerość i inteligencję. Najpiękniejsza oraz najzdolniejsza polska gwiazda.
Greg
2 lata temu
Widziałem Małgosię Rozenek na żywo i muszę przyznać, iż wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Piękna kobieta
sioł
2 lata temu
Na 85 urodziny koledzy z branży zrobili Dodzie fajny prezent,nagrano filmik" Artysci o babci Dodzie". Zaproszono osoby, z którymi ta babcia przez lata współpracowała do wyśmiania babci Dodzi.
Baron
2 lata temu
Zabawne jest to, iż jakieś szare, zakompleksione, zaniedbane bidoki źle piszą o Małgosi Rozenek. Szczególnie szpetna hejterka, najprawdopodobniej po szkole specjalnej, której wypociny możemy tu przeczytać, bo 24 h/dobę siedzi tu i klepie bzdury o Małgoni jednocześnie wycierając łzy i smarki upokorzonej Dodzi, klepiąc o jej nagródkach z ogródka. Przecież taka osobniczka nie powinna nawet złego słowa napisać o Małgorzacie, której nie zna osobiście, nie ma pojęcia jaka jest prywatnie, bo Małgosi nawet splunąć nie chciałoby się w jej kierunku. Oprócz tego jakieś żałosne wypociny na temat wieku czy wyglądu. Przeczytaj uważnie - ona po kolejnej ciąży jest w świetnej formie, ma wysportowane, zgrabne ciało - nigdy tak dobrze nie będziesz się prezentować i nigdy też nie będziesz kobietą sukcesu wg Forbesa, a charyzmatyczna Małgonia jest. Możesz tylko wypisywać jakieś banialuki oraz możesz dalej się pogrążać.
telewidz
2 lata temu
Etatowe hejterki Małgosi, zrozumiała jest wasza frustracja i wylewny żal, który ugasiłby nawet z pożądania do Radzia płonącą babcię Dosię niczym fajcząca się stodoła z piosenki Czesława Niemena. A Małgonia nie płonie, reklamuje kolejną apkę za konkretną kaskę i kradnie wasz czas, waszych sapiących do jej zdjęć facetów, wasze złudzenia, że kiedyś doprowadzicie ją do stanu depresji, która z powodu Małgoni jest waszym udziałem. Marzy wam się klinika psychiatryczna dla Małgoni albo rozwód z miłością jej życia i samotne wychowywanie Henryka. O boziu, jakby to było cudnie, schludnie i w białych rękawiczkach... I takie rozmemłane, rozstrojone nerwowo burczeniem w brzuchu, budzicie się z ręką w nocniku Henryka, wpatrzone w zdjęcia pięknej Małgorzaty i w krzyżu was strzyka, bo ciągle brak wam gotówki, a tu niespłacone raty i zamiast wypasionego Majdana jakieś liche graty... a przecież milion jest do wyrwania... co z tego, skoro jesteście tak naiwne, że nigdy nie będziecie miały brania i kolejny rok z rzędu oblewacie łzami szkołę własnego przetrwania. Ubolewania jesteście godne, głodne, bez środków utrzymania, na karku z sapiącym facetem do zdjęć Gosi, nic dziwnego, że zalewa was żal wielki, wciąż pociągacie nosem i coraz częściej z butelki.
Zarobimy
2 lata temu
Towarzystwo wzajemnej adoracji. Rączka rączkę myje.
abc
2 lata temu
Komentujący to same miłosierne owieczki. A ich komentarze, wyrażające konkretne stanowisko do osób robiących coś pro publico bono, dużo mówi o stanie naszego społeczeństwa.
PODOBNI...
2 lata temu
Zestawienie RafaUa Czajki-Czaskowskiego z Małgorzatą Majdanek jest bardzo słuszne! Obydwoje są skrajnymi narcyzami, uważają siebie (bez sensu) za pięknych, obydwoje NIC nie potrafią oprócz stałego i nachalnego lansowania się gdzie się da, obydwoje byliby nikim gdyby nie wpływowi ojcowie, obydwoje uwielbiają nie pracę a wypoczynek i zagraniczne wyjazdy, obydwoje są przereklamowani tysiąc razy. Trzeba przyznać, że są jednak pewne różnice między nimi! Czaskowski nadal ma tę samą, pierwszą żonę, mówi dobrze po polsku i zna kilka języków obcych, podczas gdy Majdankowa nie jest w stanie powiedzieć/ napisać kilku słów w jakimkolwiek obcym języku, a polski sprawia jej olbrzymie trudności. No i Czaskowski nie jest zniekształcony chirurgią plastyczną i zabiegami kosmetycznymi jak Małgorzata Majdanek…
anik
2 lata temu
No nie i na kogo i po co na to patrzec??
Rita
2 lata temu
Gośka ,a ty wiesz że wyglądasz w tym stroju gorzej niż Doda?Już Stasia wciągasz do robienia kasy na naiwnych.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

"Nasz nowy dom". Ekipa wyremontowała SPALONY dom matki i syna. Efekt przeszedł ich najśmielsze oczekiwania (ZDJĘCIA)

Tym razem dowodzona przez Katarzynę Dowbor ekipa programu "Nasz nowy dom" przybyła z pomocą mieszkającym w Elblągu matce i synowi. Ich strawiony przez pożar dom nie nadawał się do użytku.
9.

Gwiazdy na 100-leciu Warner Bros. Discovery: Małgorzata Foremniak, Anna-Maria Sieklucka, Sylwia Gliwa z wycięciami... (ZDJĘCIA)

W czwartkowy wieczór w warszawskim KinoGram odbyła się gala wytwórni Warner Bros, której stulecie świętowała plejada polskich gwiazd. Furorę na salonach zrobiła kreacja Sylwii Gliwy, która podbijała ścianki w sukni z wycięciami.
8.

Dominika Gwit zabrała dwumiesięcznego synka do rodzinnej Gdyni. W ramach spaceru zafundowała sobie caffe latte (ZDJĘCIA)

Dwa miesiące temu Dominika Gwit została mamą. Celebrytka doszła do wniosku, że nadszedł najwyższy czas, żeby pokazać synkowi Gdynię, skąd pochodzi. Zabrała też chłopca do lokalnej kawiarni, gdzie "strzeliła" sobie kawkę.
7.

Tak mieszka Lara Gessler: drewniana kuchnia, dodatki w stylu boho i dżungla na tarasie (ZDJĘCIA)

Lara Gessler kilka lat temu uwiła sobie gniazdko na warszawskim Mokotowie, gdzie mieszka wraz z ukochanym i dziećmi. Celebrytka postawiła na przytulne wnętrza w stylu boho i dużo roślin. Zobaczcie, jak mieszka córka Magdy Gessler.
6.

Tak mieszkają Edyta i Łukasz Golcowie. Prawdziwa góralska willa (ZDJĘCIA)

Edyta i Łukasz Golcowie mają się czym pochwalić. Ich posiadłość położona jest w malowniczym Beskidzie Żywieckim i robi spore wrażenie. Dużo drewna i piękne widoki. Zobaczcie, jak mieszka para.
5.

Gwiazdy na gali Top Seriale 2023. Odważna Emilia Dankwa, szykowna Aleksandra Popławska, szalona Pola Rise (ZDJĘCIA)

W środowy wieczór najbardziej znane nazwiska show biznesu zebrały się w Teatrze Capitol, aby wziąć udział w rozstrzygnięciu plebiscytu Top Seriale 2023 Wirtualnej Polski. Czyja kreacja najbardziej przypadła Wam do gustu? Mai Hyży, Anny Wendzikowskiej, a może Emilii Dankwy?
4.

Pochmurny Antoni Królikowski zasuwa z Izabelą w strugach deszczu do osiedlowego dyskontu po sok marchewkowy (ZDJĘCIA)

Antoni Królikowski znów nie ma dobrej passy. Mimo przeciwności losu prawniczka Izabela wiernie trwa u boku gwiazdora. Także podczas wypraw do osiedlowego sklepu...
3.

Joanna Opozda pokazała, jak będzie wyglądać jej nowy dom. Na bogato! (ZDJĘCIA)

Joanna Opozda pochwaliła się niedawno na Instagramie projektem nowego mieszkania, a także pokazała, jak idą prace wykończeniowe. Zdjęcia wnętrza robią wrażenie.
2.

Anna Mucha zostawia auto na awaryjnych i... IDZIE DO KNAJPY! Tam zajadała się kostkami lodu (ZDJĘCIA)

Podczas ostatniej wizyty w centrum Warszawy Anna Mucha postanowiła zablokować ulicę. W tym czasie spotkała się ze znajomą w restauracji, gdzie ze spokojem skonsumowała posiłek składający się m.in. z kostek lodu. Prawdziwa gwiazda?
1.

Tak mieszkają Borys Szyc i Justyna Nagłowska: kącik pod schodami, dwa tarasy i zapierający dech w piersiach ogródek (ZDJĘCIA)

Borys Szyc i jego małżonka Justyna chętnie pokazują w mediach społecznościowych zakątki swojego gniazdka na Saskiej Kępie. Największe wrażenie robi jednak ich ogródek. Chcielibyście tak mieszkać?