Trwa ładowanie...
Unicorn
|

Gwiazdy maszerują w Paradzie Równości: Małgorzata Rozenek, Julia Kamińska, Maja Ostaszewska, Rafał Trzaskowski... (ZDJĘCIA)

XX Paradę Równości tradycyjnie już wsparło wielu celebrytów. W Warszawie maszerowali m.in. Rafał Trzaskowski, Małgorzata Rozenek, Jessica Mercedes, Marta Wierzbicka czy Julia Kamińska.

672
Podziel się
1 z 19
Gwiazdy maszerują w Paradzie Równości: Małgorzata Rozenek, Julia Kamińska, Maja Ostaszewska, Rafał Trzaskowski... (ZDJĘCIA)
Gwiazdy maszerują w Paradzie Równości: Małgorzata Rozenek, Julia Kamińska, Maja Ostaszewska, Rafał Trzaskowski... (ZDJĘCIA)
Gwiazdy celebrują Paradę Równości (East News, Instagram)
0
0

W sobotę w Warszawie odbyła się XX Parada Równości. Tegoroczny marsz rozpoczął się o godzinie 15 przed Pałacem Kultury i Nauki, gdzie z uczestnikami spotkał się Rafał Trzaskowski – który objął inicjatywę nad Paradą specjalnym patronatem.

Tutaj bije serce uśmiechniętej Polski, otwartej Polski -  mówił do zgromadzonych prezydent Warszawy.

Mimo trwającej już od kilku dni fali upałów w sobotę na ulicach Warszawy nie brakowało osób dumnie dzierżących w dłoniach tęczowe flagi i transparenty wspierające społeczność LGBT. W Paradzie Równości wzięło także udział wielu przedstawicieli rodzimego show biznesu. Podczas marszu można było spotkać m.in. Małgorzatę Rozenek, Martę Wierzbicką czy Julię Kamińską.

Celebryci, którzy nie pojawili się na Paradzie osobiście, wsparli inicjatywę w mediach społecznościowych. I tak na publiczne wsparcie praw mniejszości seksualnych w Polsce zdecydowali się m.in. Anna Mucha, Joanna Przetakiewicz czy Andrzej Piaseczny.

Zobaczcie, kto jeszcze wsparł Paradę Równości.

Pudelek ma swoją grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

KOMENTARZE
(672)
Kamila
11 miesięcy temu
Parada równości, czy lansu?
Masakra
11 miesięcy temu
Wszystko na pokaz żeby tylko wstawić foty na insta
Mateusz
11 miesięcy temu
Gdzie te gwiazdy ?
Gość
11 miesięcy temu
Rafale Trzaskowski, a jak tam warszawskie wodociągi?
Gość
11 miesięcy temu
Rafale, a jak tam warszawskie wodociągi?
Najnowsze komentarze (672)
BARBARA
4 tyg. temu
W WARSZAWIE TAK GORĄCO? CZY POKAZANO STARE ZDJĘCIA>?
Mary luu
11 miesięcy temu
płacz
Prof. Krayek
11 miesięcy temu
'Pewien znany profesor medycyny – zarazem ekspert sądowy, kilkadziesiąt lat praktyki – otrzymał niedawno do przejrzenia kilka fotografii i filmików, na których widnieje tak zwany Doda. Z owych materiałów miał określić wiek kobiety/mężczyzny. Profesor nigdy przedtem nie słyszał o Dodzie, ani nie widział jej/jego (nie jest Polakiem, mieszka i pracuje daleko od Polski), więc analiza jest tym bardziej obiektywna. Według oceny pana profesora mężczyzna ma minimum 60 lat, raczej bliżej mu do 62 lat, co szczególnie dokumentują te miejsca ciała, które nie mogły być poddane operacjom lub innym zabiegom. Po informacji, że ten osobnik czyli Doda twierdzi, że jest królowym i jak podaje ma 38 lat, pan profesor odpowiedział, że jego ocena była prawidłowa, a problem o wiele starszego wyglądu w stosunku do wieku metrykalnego zdarza się i faktycznie dotyczy niewielkiego odsetka populacji, natomiast problem zmiany płci, to przykre i traumatyczne doświadczenie, umysłowych aberracji zaś współczuje. Sytuację Dody pogarsza ciągle postępująca akromegalia. Profesor ostrzegł, że omawiany mężczyzna (tak zwany Doda) za 5 lat najprawdopodobniej będzie wyglądać na lat osiemdziesiąt, o ile zgoli brodę! Serdecznie pozdrawiamy Radosława Majdana, który toczy z Dody bekę od wieczora do rana!
ORYGINAŁ
11 miesięcy temu
To oryginał! kłaniać się za odnalezienie tego świetnego tekstu! - Oglądanie/ fotografowanie kobiecych nóg OD PRZODU i Z BOKU NIGDY nie pokaże, czy są one zgrabne, ładne. Prawdę daje obejrzenie/ fotografia tych nóg OD TYŁU. Dlatego 73-letnia Dorota R. Rozstępień, która tak CZĘSTO MUSI paradować w PIELUSZE, NIGDY nie pokazuje swoich nóg od tyłu, bo są one krzywe, pałąkowate, z dziurą między udami. Swoim obecnie wręcz nieprawdopodobnym ekshibicjonizmem i bolesnym kicaniem usiłuje Rozstępieniowa przykryć bolesne wspomnienia ze szkoły życia, gdzie koledzy i koleżanki wyśmiewali ją za brak urody, inteligencji i za krzywe nogi. Natomiast świetne nogi Małgoni Rozenek to poezja dla koneserów piękna.
fan
11 miesięcy temu
Uwielbiam Małgorzatę Rozenek i od lat 10ciu śledzę jej karierę. Podziwiam jej odwagę, szczerość i inteligencję. Najpiękniejsza oraz najzdolniejsza polska gwiazda.
Greg
11 miesięcy temu
Widziałem Małgosię Rozenek na żywo i muszę przyznać, iż wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Piękna kobieta
sioł
11 miesięcy temu
Na 85 urodziny koledzy z branży zrobili Dodzie fajny prezent,nagrano filmik" Artysci o babci Dodzie". Zaproszono osoby, z którymi ta babcia przez lata współpracowała do wyśmiania babci Dodzi.
Baron
11 miesięcy temu
Zabawne jest to, iż jakieś szare, zakompleksione, zaniedbane bidoki źle piszą o Małgosi Rozenek. Szczególnie szpetna hejterka, najprawdopodobniej po szkole specjalnej, której wypociny możemy tu przeczytać, bo 24 h/dobę siedzi tu i klepie bzdury o Małgoni jednocześnie wycierając łzy i smarki upokorzonej Dodzi, klepiąc o jej nagródkach z ogródka. Przecież taka osobniczka nie powinna nawet złego słowa napisać o Małgorzacie, której nie zna osobiście, nie ma pojęcia jaka jest prywatnie, bo Małgosi nawet splunąć nie chciałoby się w jej kierunku. Oprócz tego jakieś żałosne wypociny na temat wieku czy wyglądu. Przeczytaj uważnie - ona po kolejnej ciąży jest w świetnej formie, ma wysportowane, zgrabne ciało - nigdy tak dobrze nie będziesz się prezentować i nigdy też nie będziesz kobietą sukcesu wg Forbesa, a charyzmatyczna Małgonia jest. Możesz tylko wypisywać jakieś banialuki oraz możesz dalej się pogrążać.
telewidz
11 miesięcy temu
Etatowe hejterki Małgosi, zrozumiała jest wasza frustracja i wylewny żal, który ugasiłby nawet z pożądania do Radzia płonącą babcię Dosię niczym fajcząca się stodoła z piosenki Czesława Niemena. A Małgonia nie płonie, reklamuje kolejną apkę za konkretną kaskę i kradnie wasz czas, waszych sapiących do jej zdjęć facetów, wasze złudzenia, że kiedyś doprowadzicie ją do stanu depresji, która z powodu Małgoni jest waszym udziałem. Marzy wam się klinika psychiatryczna dla Małgoni albo rozwód z miłością jej życia i samotne wychowywanie Henryka. O boziu, jakby to było cudnie, schludnie i w białych rękawiczkach... I takie rozmemłane, rozstrojone nerwowo burczeniem w brzuchu, budzicie się z ręką w nocniku Henryka, wpatrzone w zdjęcia pięknej Małgorzaty i w krzyżu was strzyka, bo ciągle brak wam gotówki, a tu niespłacone raty i zamiast wypasionego Majdana jakieś liche graty... a przecież milion jest do wyrwania... co z tego, skoro jesteście tak naiwne, że nigdy nie będziecie miały brania i kolejny rok z rzędu oblewacie łzami szkołę własnego przetrwania. Ubolewania jesteście godne, głodne, bez środków utrzymania, na karku z sapiącym facetem do zdjęć Gosi, nic dziwnego, że zalewa was żal wielki, wciąż pociągacie nosem i coraz częściej z butelki.
Zarobimy
11 miesięcy temu
Towarzystwo wzajemnej adoracji. Rączka rączkę myje.
abc
11 miesięcy temu
Komentujący to same miłosierne owieczki. A ich komentarze, wyrażające konkretne stanowisko do osób robiących coś pro publico bono, dużo mówi o stanie naszego społeczeństwa.
PODOBNI...
11 miesięcy temu
Zestawienie RafaUa Czajki-Czaskowskiego z Małgorzatą Majdanek jest bardzo słuszne! Obydwoje są skrajnymi narcyzami, uważają siebie (bez sensu) za pięknych, obydwoje NIC nie potrafią oprócz stałego i nachalnego lansowania się gdzie się da, obydwoje byliby nikim gdyby nie wpływowi ojcowie, obydwoje uwielbiają nie pracę a wypoczynek i zagraniczne wyjazdy, obydwoje są przereklamowani tysiąc razy. Trzeba przyznać, że są jednak pewne różnice między nimi! Czaskowski nadal ma tę samą, pierwszą żonę, mówi dobrze po polsku i zna kilka języków obcych, podczas gdy Majdankowa nie jest w stanie powiedzieć/ napisać kilku słów w jakimkolwiek obcym języku, a polski sprawia jej olbrzymie trudności. No i Czaskowski nie jest zniekształcony chirurgią plastyczną i zabiegami kosmetycznymi jak Małgorzata Majdanek…
anik
11 miesięcy temu
No nie i na kogo i po co na to patrzec??
Rita
11 miesięcy temu
Gośka ,a ty wiesz że wyglądasz w tym stroju gorzej niż Doda?Już Stasia wciągasz do robienia kasy na naiwnych.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Polsat SuperHit Festiwal: wydekoltowana Marcelina Zawadzka, pokryty srebrem Dawid Kwiatkowski i promienna Beata Kozidrak (ZDJĘCIA)

Podczas drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal w Operze Leśnej w Sopocie znów pojawiło się wiele gwiazd muzyki i celebrytów. Kto zaprezentował się najlepiej?
9.

Maja i Grzegorz Hyży wraz z rodzinami celebrują komunię wspólnych synów (ZDJĘCIA)

Na mszy komunijnej Wiktora i Alexandra pojawili się zarówno Grzegorz Hyży z żoną Agnieszką i jej córką, jak i Maja Hyży w towarzystwie partnera Konrada, jego córki oraz małej Antoniny. Była i obecna żona piosenkarza zamieniły nawet ze sobą kilka zdań. Topór wojenny został zakopany?
8.

Małgorzata Rozenek odsłania UMIĘŚNIONE ŁYDKI w krótkich legginsach (ZDJĘCIA)

Paparazzi wypatrzyli Małgorzatę Rozenek, gdy paradowała po mieście w wiosenno-letniej stylizacji. Zapracowana celebrytka nawet na moment nie rozstawała się z telefonem.
7.

Klan Kardashianów zmierza na kolację przed TRZECIM ślubem Kourtney i Travisa: odchudzona Kim, Khloe w panterce, Kendall z chłopakiem (ZDJĘCIA)

Zarówno członkowie słynnego klanu, jak i bliscy Travisa Barkera są już we Włoszech, gdzie wkrótce ma odbyć się kolejna ceremonia ślubna Kourtney Kardashian i wytatuowanego perkusisty.
6.

Anna Wendzikowska w kusej mini ŁAMIE PRZEPISY ruchu drogowego (ZDJĘCIA)

Anna Wendzikowska to kolejna celebrytka, która "swobodnie" podchodzi do przepisów ruchu drogowego. Paparazzi przyłapali ją, gdy przejeżdżała swoim Porsche za 300 tysięcy na czerwonym świetle. Aż tak jej się spieszyło?
5.

Troskliwy Michał Wiśniewski NA ZMIANĘ KARMI synka i ukochaną Polę w restauracji (ZDJĘCIA)

Paparazzi wypatrzyli Michała Wiśniewskiego na rodzinnym lunchu z żoną Polą i synkiem Falco. Czerwonowłosy gwiazdor sprawiał wrażenie spełnionego męża i ojca. W końcu się ustatkował?
4.

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Pierzasta Klaudia Halejcio, Marcelina Zawadzka z ukochanym, Oliwia Bieniuk (ZDJĘCIA)

Podczas pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal tradycyjnie nie zabrakło znanych twarzy. Na ściance pozowały m.in. roześmiana od ucha do ucha Oliwia Bieniuk, Klaudia Halejcio w pierzastej sukience, Marcelina Zawadzka z partnerem, a nawet... Czesław Michniewicz.
3.

Dżungla za oknem, orientalne dodatki, przestronny przedpokój, wzorzyste dywany. Tak mieszka w Tulum Natalia Siwiec (ZDJĘCIA)

Natalia Siwiec razem z rodziną na stałe przeniosła się do Meksyku. Zobaczcie, jak mieszka naczelna polska tulumiara.
2.

Izabela Janachowska walczy z obcierającym butem, spacerując po Sopocie z mężem i torebką za 20 tysięcy (ZDJĘCIA)

Izabelę Janachowską przyuważono, gdy przechadzała się wraz z mężem po Sopocie. Niestety, przez wyjątkowo niewygodne obuwie celebrytki małżonkowie zmuszeni byli zakończyć spacer...
1.

Dorota Szelągowska rozkoszuje się papierosami na kawie z przyjaciółmi (ZDJĘCIA)

Słynącą z zamiłowania do tytoniu Dorotę Szelągowską sfotografowano podczas relaksu na ulubionym placu celebrytów. W ciągu czterogodzinnej posiadówki projektantka wnętrz wypaliła prawie całą paczkę papierosów. Zamieniła też kilka zdań z Natalią Kukulską, którą przypadkiem spotkała.