Trwa ładowanie...
bEqOHbxN
Unicorn
|

Gwiazdy maszerują w Paradzie Równości: Małgorzata Rozenek, Julia Kamińska, Maja Ostaszewska, Rafał Trzaskowski... (ZDJĘCIA)

XX Paradę Równości tradycyjnie już wsparło wielu celebrytów. W Warszawie maszerowali m.in. Rafał Trzaskowski, Małgorzata Rozenek, Jessica Mercedes, Marta Wierzbicka czy Julia Kamińska.

671
Podziel się
1 z 19
Gwiazdy maszerują w Paradzie Równości: Małgorzata Rozenek, Julia Kamińska, Maja Ostaszewska, Rafał Trzaskowski... (ZDJĘCIA)
Gwiazdy maszerują w Paradzie Równości: Małgorzata Rozenek, Julia Kamińska, Maja Ostaszewska, Rafał Trzaskowski... (ZDJĘCIA)
Gwiazdy celebrują Paradę Równości (East News, Instagram)
0
0

W sobotę w Warszawie odbyła się XX Parada Równości. Tegoroczny marsz rozpoczął się o godzinie 15 przed Pałacem Kultury i Nauki, gdzie z uczestnikami spotkał się Rafał Trzaskowski – który objął inicjatywę nad Paradą specjalnym patronatem.

Tutaj bije serce uśmiechniętej Polski, otwartej Polski -  mówił do zgromadzonych prezydent Warszawy.

Mimo trwającej już od kilku dni fali upałów w sobotę na ulicach Warszawy nie brakowało osób dumnie dzierżących w dłoniach tęczowe flagi i transparenty wspierające społeczność LGBT. W Paradzie Równości wzięło także udział wielu przedstawicieli rodzimego show biznesu. Podczas marszu można było spotkać m.in. Małgorzatę Rozenek, Martę Wierzbicką czy Julię Kamińską.

Celebryci, którzy nie pojawili się na Paradzie osobiście, wsparli inicjatywę w mediach społecznościowych. I tak na publiczne wsparcie praw mniejszości seksualnych w Polsce zdecydowali się m.in. Anna Mucha, Joanna Przetakiewicz czy Andrzej Piaseczny.

Zobaczcie, kto jeszcze wsparł Paradę Równości.

Pudelek ma swoją grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEqOHbyn
KOMENTARZE
(671)
Kamila
miesiąc temu
Parada równości, czy lansu?
Masakra
miesiąc temu
Wszystko na pokaz żeby tylko wstawić foty na insta
Mateusz
miesiąc temu
Gdzie te gwiazdy ?
bEqOHbyr
Gość
miesiąc temu
Rafale Trzaskowski, a jak tam warszawskie wodociągi?
Gość
miesiąc temu
Rafale, a jak tam warszawskie wodociągi?
Najnowsze komentarze (671)
Mary luu
3 tyg. temu
płacz
Prof. Krayek
miesiąc temu
'Pewien znany profesor medycyny – zarazem ekspert sądowy, kilkadziesiąt lat praktyki – otrzymał niedawno do przejrzenia kilka fotografii i filmików, na których widnieje tak zwany Doda. Z owych materiałów miał określić wiek kobiety/mężczyzny. Profesor nigdy przedtem nie słyszał o Dodzie, ani nie widział jej/jego (nie jest Polakiem, mieszka i pracuje daleko od Polski), więc analiza jest tym bardziej obiektywna. Według oceny pana profesora mężczyzna ma minimum 60 lat, raczej bliżej mu do 62 lat, co szczególnie dokumentują te miejsca ciała, które nie mogły być poddane operacjom lub innym zabiegom. Po informacji, że ten osobnik czyli Doda twierdzi, że jest królowym i jak podaje ma 38 lat, pan profesor odpowiedział, że jego ocena była prawidłowa, a problem o wiele starszego wyglądu w stosunku do wieku metrykalnego zdarza się i faktycznie dotyczy niewielkiego odsetka populacji, natomiast problem zmiany płci, to przykre i traumatyczne doświadczenie, umysłowych aberracji zaś współczuje. Sytuację Dody pogarsza ciągle postępująca akromegalia. Profesor ostrzegł, że omawiany mężczyzna (tak zwany Doda) za 5 lat najprawdopodobniej będzie wyglądać na lat osiemdziesiąt, o ile zgoli brodę! Serdecznie pozdrawiamy Radosława Majdana, który toczy z Dody bekę od wieczora do rana!
ORYGINAŁ
miesiąc temu
To oryginał! kłaniać się za odnalezienie tego świetnego tekstu! - Oglądanie/ fotografowanie kobiecych nóg OD PRZODU i Z BOKU NIGDY nie pokaże, czy są one zgrabne, ładne. Prawdę daje obejrzenie/ fotografia tych nóg OD TYŁU. Dlatego 73-letnia Dorota R. Rozstępień, która tak CZĘSTO MUSI paradować w PIELUSZE, NIGDY nie pokazuje swoich nóg od tyłu, bo są one krzywe, pałąkowate, z dziurą między udami. Swoim obecnie wręcz nieprawdopodobnym ekshibicjonizmem i bolesnym kicaniem usiłuje Rozstępieniowa przykryć bolesne wspomnienia ze szkoły życia, gdzie koledzy i koleżanki wyśmiewali ją za brak urody, inteligencji i za krzywe nogi. Natomiast świetne nogi Małgoni Rozenek to poezja dla koneserów piękna.
fan
miesiąc temu
Uwielbiam Małgorzatę Rozenek i od lat 10ciu śledzę jej karierę. Podziwiam jej odwagę, szczerość i inteligencję. Najpiękniejsza oraz najzdolniejsza polska gwiazda.
Greg
miesiąc temu
Widziałem Małgosię Rozenek na żywo i muszę przyznać, iż wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Piękna kobieta
sioł
miesiąc temu
Na 85 urodziny koledzy z branży zrobili Dodzie fajny prezent,nagrano filmik" Artysci o babci Dodzie". Zaproszono osoby, z którymi ta babcia przez lata współpracowała do wyśmiania babci Dodzi.
Baron
miesiąc temu
Zabawne jest to, iż jakieś szare, zakompleksione, zaniedbane bidoki źle piszą o Małgosi Rozenek. Szczególnie szpetna hejterka, najprawdopodobniej po szkole specjalnej, której wypociny możemy tu przeczytać, bo 24 h/dobę siedzi tu i klepie bzdury o Małgoni jednocześnie wycierając łzy i smarki upokorzonej Dodzi, klepiąc o jej nagródkach z ogródka. Przecież taka osobniczka nie powinna nawet złego słowa napisać o Małgorzacie, której nie zna osobiście, nie ma pojęcia jaka jest prywatnie, bo Małgosi nawet splunąć nie chciałoby się w jej kierunku. Oprócz tego jakieś żałosne wypociny na temat wieku czy wyglądu. Przeczytaj uważnie - ona po kolejnej ciąży jest w świetnej formie, ma wysportowane, zgrabne ciało - nigdy tak dobrze nie będziesz się prezentować i nigdy też nie będziesz kobietą sukcesu wg Forbesa, a charyzmatyczna Małgonia jest. Możesz tylko wypisywać jakieś banialuki oraz możesz dalej się pogrążać.
telewidz
miesiąc temu
Etatowe hejterki Małgosi, zrozumiała jest wasza frustracja i wylewny żal, który ugasiłby nawet z pożądania do Radzia płonącą babcię Dosię niczym fajcząca się stodoła z piosenki Czesława Niemena. A Małgonia nie płonie, reklamuje kolejną apkę za konkretną kaskę i kradnie wasz czas, waszych sapiących do jej zdjęć facetów, wasze złudzenia, że kiedyś doprowadzicie ją do stanu depresji, która z powodu Małgoni jest waszym udziałem. Marzy wam się klinika psychiatryczna dla Małgoni albo rozwód z miłością jej życia i samotne wychowywanie Henryka. O boziu, jakby to było cudnie, schludnie i w białych rękawiczkach... I takie rozmemłane, rozstrojone nerwowo burczeniem w brzuchu, budzicie się z ręką w nocniku Henryka, wpatrzone w zdjęcia pięknej Małgorzaty i w krzyżu was strzyka, bo ciągle brak wam gotówki, a tu niespłacone raty i zamiast wypasionego Majdana jakieś liche graty... a przecież milion jest do wyrwania... co z tego, skoro jesteście tak naiwne, że nigdy nie będziecie miały brania i kolejny rok z rzędu oblewacie łzami szkołę własnego przetrwania. Ubolewania jesteście godne, głodne, bez środków utrzymania, na karku z sapiącym facetem do zdjęć Gosi, nic dziwnego, że zalewa was żal wielki, wciąż pociągacie nosem i coraz częściej z butelki.
bEqOHbyj
Zarobimy
miesiąc temu
Towarzystwo wzajemnej adoracji. Rączka rączkę myje.
abc
miesiąc temu
Komentujący to same miłosierne owieczki. A ich komentarze, wyrażające konkretne stanowisko do osób robiących coś pro publico bono, dużo mówi o stanie naszego społeczeństwa.
PODOBNI...
miesiąc temu
Zestawienie RafaUa Czajki-Czaskowskiego z Małgorzatą Majdanek jest bardzo słuszne! Obydwoje są skrajnymi narcyzami, uważają siebie (bez sensu) za pięknych, obydwoje NIC nie potrafią oprócz stałego i nachalnego lansowania się gdzie się da, obydwoje byliby nikim gdyby nie wpływowi ojcowie, obydwoje uwielbiają nie pracę a wypoczynek i zagraniczne wyjazdy, obydwoje są przereklamowani tysiąc razy. Trzeba przyznać, że są jednak pewne różnice między nimi! Czaskowski nadal ma tę samą, pierwszą żonę, mówi dobrze po polsku i zna kilka języków obcych, podczas gdy Majdankowa nie jest w stanie powiedzieć/ napisać kilku słów w jakimkolwiek obcym języku, a polski sprawia jej olbrzymie trudności. No i Czaskowski nie jest zniekształcony chirurgią plastyczną i zabiegami kosmetycznymi jak Małgorzata Majdanek…
anik
miesiąc temu
No nie i na kogo i po co na to patrzec??
Rita
miesiąc temu
Gośka ,a ty wiesz że wyglądasz w tym stroju gorzej niż Doda?Już Stasia wciągasz do robienia kasy na naiwnych.
Halka
miesiąc temu
W dzisiejszych czasach wypada wspierac LGBTQwertyPlus.
...
Następna strona
bEqOHbxV
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

15. urodziny Pudelka! Tak wyglądał rok 2019: debiut Klaudii El Dursi, upadek Kamila Durczoka i gorący romans Julii Wieniawy... (ZDJĘCIA)

Witamy w roku, w którym Maryla Rodowicz postanowiła rozwieść się z mężem z powodu masła (?!), Nicki Minaj wyszła za kryminalistę... 2019 to też showbiznesowy debiut "skromnej szwaczki" Klaudii El Dursi oraz Archiego Mountbatten-Windsora. Pamiętacie z kim dwa lata temu romansowała Julia Wieniawa?
9.

WSZYSTKIE TWARZE Kitty Spencer! Tak świeżo poślubiona bratanica księżnej Diany zmieniała się na przestrzeni lat (ZDJĘCIA)

30-letnia Kitty Spencer wywołała w mediach niemało zamieszania, gdy w ostatni weekend świat dowiedział się o jej ślubie z dwa razy starszym multimilionerem Michaelem Lewisem. Zobaczcie, jak zmieniała się bratanica księżnej Diany.
bEqOHbxW
8.

Małgorzata Rozenek w TĘCZOWEJ MINI obsypuje buziakami Radosława podczas spaceru z Heniem (ZDJĘCIA)

Choć Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są bardzo zajęci robieniem kariery, starają się jak najwięcej czasu spędzać z dziećmi. Zobaczcie, jak się bawili na spacerze z Henryczkiem.
7.

Ucieczki przed paparazzi, KUPNO DOMU i podróże. Tak rodziła się miłość Marcina Gortata i Żanety Stanisławskiej (ZDJĘCIA)

Pudelek jako pierwszy poinformował, że Marcin Gortat i Żaneta Stanisławska wiosną tego roku wzięli ślub. Przypomnijmy, jak wyglądała historia uczucia koszykarza i ekspertki beauty.
6.

"Szalona babcia ze złotym autem" podbija TikToka! Kim jest Małgorzata Ekert? (ZDJĘCIA)

Ekspertka stylizacji paznokci Małgorzata Ekert szturmem zdobyła tiktokowe algorytmy. Okazuje się, że lubująca się w luksusie "sexy babcia" od lat działa za kulisami polskiej branży rozrywkowej. Dostrzegacie w niej gwiazdorski potencjał?
bEqOHbxX
5.

Zalatana Małgorzata Rozenek wpada do piekarni po ŚWIEŻY BOCHENEK (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek sprawiała wrażenie bardzo zadowolonej z tego, co udało się jej zakupić w sklepie z pieczywem. Po wakacjach w Szwecji i we Włoszech stęskniła się za polskimi wypiekami?
4.

Anna i Robert Lewandowscy przemierzają hiszpańskie wody na pokładzie luksusowego jachtu (ZDJĘCIA)

Anna i Robert Lewandowscy wyprawili się w rejs luksusową łodzią. Parze towarzyszyły córki, mama Roberta oraz rodzicielka Ani. Na pokładzie relaksowali się też Zofia Ślotała i Kamil Haidar.
3.

Zofia Zborowska w kwiecistej sukience ciążowej mknie do apteki (ZDJĘCIA)

Oczekująca narodzin pierwszego dziecka Zofia Zborowska w ostatnich miesiącach podjęła się szlachetnej misji mówienia głośno również o ciemnych stronach "błogosławionego" stanu.
bEqOHbxY
2.

"Zwyczajna" Edyta Górniak pałaszuje kanapkę na łonie natury (ZDJĘCIA)

Edyta Górniak wybrała się z koleżankami po jedzenie na wynos, a następnie przystąpiła do konsumpcji w otoczeniu miejskiej zieleni.
1.

"Gwiazdy" nowego sezonu "Tańca z Gwiazdami" kręcą promocyjny spot: Bieniuk, Małysz, Janachowska... (ZDJĘCIA)

Jesienią "Taniec z Gwiazdami" powróci na antenę z odświeżonym składem jurorskim i nowym zestawem "gwiazd". Zobaczcie, jak się bawili przy kręceniu promocyjnego filmu.
bEqOHbyL