Trwa ładowanie...
bEKYFltx
Unicorn
|

Gwiazdy maszerują w Paradzie Równości: Małgorzata Rozenek, Julia Kamińska, Maja Ostaszewska, Rafał Trzaskowski... (ZDJĘCIA)

XX Paradę Równości tradycyjnie już wsparło wielu celebrytów. W Warszawie maszerowali m.in. Rafał Trzaskowski, Małgorzata Rozenek, Jessica Mercedes, Marta Wierzbicka czy Julia Kamińska.

671
Podziel się
1 z 19
Gwiazdy maszerują w Paradzie Równości: Małgorzata Rozenek, Julia Kamińska, Maja Ostaszewska, Rafał Trzaskowski... (ZDJĘCIA)
Gwiazdy maszerują w Paradzie Równości: Małgorzata Rozenek, Julia Kamińska, Maja Ostaszewska, Rafał Trzaskowski... (ZDJĘCIA)
Gwiazdy celebrują Paradę Równości (East News, Instagram)
0
0

W sobotę w Warszawie odbyła się XX Parada Równości. Tegoroczny marsz rozpoczął się o godzinie 15 przed Pałacem Kultury i Nauki, gdzie z uczestnikami spotkał się Rafał Trzaskowski – który objął inicjatywę nad Paradą specjalnym patronatem.

Tutaj bije serce uśmiechniętej Polski, otwartej Polski -  mówił do zgromadzonych prezydent Warszawy.

Mimo trwającej już od kilku dni fali upałów w sobotę na ulicach Warszawy nie brakowało osób dumnie dzierżących w dłoniach tęczowe flagi i transparenty wspierające społeczność LGBT. W Paradzie Równości wzięło także udział wielu przedstawicieli rodzimego show biznesu. Podczas marszu można było spotkać m.in. Małgorzatę Rozenek, Martę Wierzbicką czy Julię Kamińską.

Celebryci, którzy nie pojawili się na Paradzie osobiście, wsparli inicjatywę w mediach społecznościowych. I tak na publiczne wsparcie praw mniejszości seksualnych w Polsce zdecydowali się m.in. Anna Mucha, Joanna Przetakiewicz czy Andrzej Piaseczny.

Zobaczcie, kto jeszcze wsparł Paradę Równości.

Pudelek ma swoją grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEKYFltX
KOMENTARZE
(671)
Kamila
4 miesiące temu
Parada równości, czy lansu?
Masakra
4 miesiące temu
Wszystko na pokaz żeby tylko wstawić foty na insta
Mateusz
4 miesiące temu
Gdzie te gwiazdy ?
bEKYFlub
Gość
4 miesiące temu
Rafale Trzaskowski, a jak tam warszawskie wodociągi?
Gość
4 miesiące temu
Rafale, a jak tam warszawskie wodociągi?
Najnowsze komentarze (671)
Mary luu
4 miesiące temu
płacz
Prof. Krayek
4 miesiące temu
'Pewien znany profesor medycyny – zarazem ekspert sądowy, kilkadziesiąt lat praktyki – otrzymał niedawno do przejrzenia kilka fotografii i filmików, na których widnieje tak zwany Doda. Z owych materiałów miał określić wiek kobiety/mężczyzny. Profesor nigdy przedtem nie słyszał o Dodzie, ani nie widział jej/jego (nie jest Polakiem, mieszka i pracuje daleko od Polski), więc analiza jest tym bardziej obiektywna. Według oceny pana profesora mężczyzna ma minimum 60 lat, raczej bliżej mu do 62 lat, co szczególnie dokumentują te miejsca ciała, które nie mogły być poddane operacjom lub innym zabiegom. Po informacji, że ten osobnik czyli Doda twierdzi, że jest królowym i jak podaje ma 38 lat, pan profesor odpowiedział, że jego ocena była prawidłowa, a problem o wiele starszego wyglądu w stosunku do wieku metrykalnego zdarza się i faktycznie dotyczy niewielkiego odsetka populacji, natomiast problem zmiany płci, to przykre i traumatyczne doświadczenie, umysłowych aberracji zaś współczuje. Sytuację Dody pogarsza ciągle postępująca akromegalia. Profesor ostrzegł, że omawiany mężczyzna (tak zwany Doda) za 5 lat najprawdopodobniej będzie wyglądać na lat osiemdziesiąt, o ile zgoli brodę! Serdecznie pozdrawiamy Radosława Majdana, który toczy z Dody bekę od wieczora do rana!
ORYGINAŁ
4 miesiące temu
To oryginał! kłaniać się za odnalezienie tego świetnego tekstu! - Oglądanie/ fotografowanie kobiecych nóg OD PRZODU i Z BOKU NIGDY nie pokaże, czy są one zgrabne, ładne. Prawdę daje obejrzenie/ fotografia tych nóg OD TYŁU. Dlatego 73-letnia Dorota R. Rozstępień, która tak CZĘSTO MUSI paradować w PIELUSZE, NIGDY nie pokazuje swoich nóg od tyłu, bo są one krzywe, pałąkowate, z dziurą między udami. Swoim obecnie wręcz nieprawdopodobnym ekshibicjonizmem i bolesnym kicaniem usiłuje Rozstępieniowa przykryć bolesne wspomnienia ze szkoły życia, gdzie koledzy i koleżanki wyśmiewali ją za brak urody, inteligencji i za krzywe nogi. Natomiast świetne nogi Małgoni Rozenek to poezja dla koneserów piękna.
fan
4 miesiące temu
Uwielbiam Małgorzatę Rozenek i od lat 10ciu śledzę jej karierę. Podziwiam jej odwagę, szczerość i inteligencję. Najpiękniejsza oraz najzdolniejsza polska gwiazda.
Greg
4 miesiące temu
Widziałem Małgosię Rozenek na żywo i muszę przyznać, iż wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Piękna kobieta
sioł
4 miesiące temu
Na 85 urodziny koledzy z branży zrobili Dodzie fajny prezent,nagrano filmik" Artysci o babci Dodzie". Zaproszono osoby, z którymi ta babcia przez lata współpracowała do wyśmiania babci Dodzi.
Baron
4 miesiące temu
Zabawne jest to, iż jakieś szare, zakompleksione, zaniedbane bidoki źle piszą o Małgosi Rozenek. Szczególnie szpetna hejterka, najprawdopodobniej po szkole specjalnej, której wypociny możemy tu przeczytać, bo 24 h/dobę siedzi tu i klepie bzdury o Małgoni jednocześnie wycierając łzy i smarki upokorzonej Dodzi, klepiąc o jej nagródkach z ogródka. Przecież taka osobniczka nie powinna nawet złego słowa napisać o Małgorzacie, której nie zna osobiście, nie ma pojęcia jaka jest prywatnie, bo Małgosi nawet splunąć nie chciałoby się w jej kierunku. Oprócz tego jakieś żałosne wypociny na temat wieku czy wyglądu. Przeczytaj uważnie - ona po kolejnej ciąży jest w świetnej formie, ma wysportowane, zgrabne ciało - nigdy tak dobrze nie będziesz się prezentować i nigdy też nie będziesz kobietą sukcesu wg Forbesa, a charyzmatyczna Małgonia jest. Możesz tylko wypisywać jakieś banialuki oraz możesz dalej się pogrążać.
telewidz
4 miesiące temu
Etatowe hejterki Małgosi, zrozumiała jest wasza frustracja i wylewny żal, który ugasiłby nawet z pożądania do Radzia płonącą babcię Dosię niczym fajcząca się stodoła z piosenki Czesława Niemena. A Małgonia nie płonie, reklamuje kolejną apkę za konkretną kaskę i kradnie wasz czas, waszych sapiących do jej zdjęć facetów, wasze złudzenia, że kiedyś doprowadzicie ją do stanu depresji, która z powodu Małgoni jest waszym udziałem. Marzy wam się klinika psychiatryczna dla Małgoni albo rozwód z miłością jej życia i samotne wychowywanie Henryka. O boziu, jakby to było cudnie, schludnie i w białych rękawiczkach... I takie rozmemłane, rozstrojone nerwowo burczeniem w brzuchu, budzicie się z ręką w nocniku Henryka, wpatrzone w zdjęcia pięknej Małgorzaty i w krzyżu was strzyka, bo ciągle brak wam gotówki, a tu niespłacone raty i zamiast wypasionego Majdana jakieś liche graty... a przecież milion jest do wyrwania... co z tego, skoro jesteście tak naiwne, że nigdy nie będziecie miały brania i kolejny rok z rzędu oblewacie łzami szkołę własnego przetrwania. Ubolewania jesteście godne, głodne, bez środków utrzymania, na karku z sapiącym facetem do zdjęć Gosi, nic dziwnego, że zalewa was żal wielki, wciąż pociągacie nosem i coraz częściej z butelki.
bEKYFltT
Zarobimy
4 miesiące temu
Towarzystwo wzajemnej adoracji. Rączka rączkę myje.
abc
4 miesiące temu
Komentujący to same miłosierne owieczki. A ich komentarze, wyrażające konkretne stanowisko do osób robiących coś pro publico bono, dużo mówi o stanie naszego społeczeństwa.
PODOBNI...
4 miesiące temu
Zestawienie RafaUa Czajki-Czaskowskiego z Małgorzatą Majdanek jest bardzo słuszne! Obydwoje są skrajnymi narcyzami, uważają siebie (bez sensu) za pięknych, obydwoje NIC nie potrafią oprócz stałego i nachalnego lansowania się gdzie się da, obydwoje byliby nikim gdyby nie wpływowi ojcowie, obydwoje uwielbiają nie pracę a wypoczynek i zagraniczne wyjazdy, obydwoje są przereklamowani tysiąc razy. Trzeba przyznać, że są jednak pewne różnice między nimi! Czaskowski nadal ma tę samą, pierwszą żonę, mówi dobrze po polsku i zna kilka języków obcych, podczas gdy Majdankowa nie jest w stanie powiedzieć/ napisać kilku słów w jakimkolwiek obcym języku, a polski sprawia jej olbrzymie trudności. No i Czaskowski nie jest zniekształcony chirurgią plastyczną i zabiegami kosmetycznymi jak Małgorzata Majdanek…
anik
4 miesiące temu
No nie i na kogo i po co na to patrzec??
Rita
4 miesiące temu
Gośka ,a ty wiesz że wyglądasz w tym stroju gorzej niż Doda?Już Stasia wciągasz do robienia kasy na naiwnych.
Halka
4 miesiące temu
W dzisiejszych czasach wypada wspierac LGBTQwertyPlus.
...
Następna strona
bEKYFltF
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Kobieta Roku Glamour 2021. Wyzwolona Iga Krefft, mroczna Kayah, zaangażowana Zofia Zborowska (ZDJĘCIA)

Nominowane do różowej statuetki panie zebrały się na czerwonym dywanie w najbardziej "wyjściowych" z kreacji. Natalia Nykiel zagrała nogą, natomiast Natalia Przybysz postawiła na odsłonięte ramiona. To dopiero rewia mody?
9.

Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021. Klaudia Halejcio z dekoltem do pępka, Omenaa Mensah w futerku, Viki Gabor w mocnym makijażu (ZDJĘCIA)

Znane twarze show biznesu zebrały się na imprezie, aby świętować sukces tegorocznych laureatów. Kto Waszym zdaniem wyglądał najlepiej? Joanna Przetakiewicz, Karolina Pisarek, a może Iwona Węgrowska?
bEKYFltG
8.

Nie tylko Bożena Dykiel. Wywiady, które poszły NIE TAK: Rozenek kontra Mołek, Wellman upomina stylistę, Górniak kłóci się z Rusin...(ZDJĘCIA)

Polskie media od kilku dni żyją występem Bożeny Dykiel w "Dzień Dobry TVN", podczas którego 73-latka głosiła teorie spiskowe i wdała się w pyskówkę z prowadzącymi. Zobaczcie, kto jeszcze wywołał u widzów ciarki wstydu.
7.

Dzień Kundelka na Pudelku! Czytelnicy dzielą się z nami fotkami swoich czworonożnych przyjaciół (ZDJĘCIA)

Z okazji Dnia Kundelka nie tylko zmieniliśmy logo. W ramach kolejnej akcji adopcyjnej szukamy domu dla podopiecznych Fundacji pod Psim Aniołem.
6.

Nie tylko Sylwia Bomba czy Oliwia Bieniuk. Oto NAJBARDZIEJ KRYTYKOWANE pary w historii "Tańca z gwiazdami"! (ZDJĘCIA)

"Taniec z gwiazdami" wielokrotnie już weryfikował, które gwiazdy mają talent do tańca. Przekonali się o tym m.in. Justyna Żyła, Kasia Tusk czy Michał Szpak, którzy nie podbili ani słynnego parkietu, ani serc jurorów oraz widzów. Pamiętacie ich pląsy?
bEKYFltH
5.

Tak mieszka Anna Wendzikowska: ogromna garderoba, nowoczesny wystrój, widok na centrum Warszawy... (ZDJĘCIA)

Ania Wendzikowska bezsprzecznie zasłużyła na tytuł jednej z topowych polskich globtroterek. Przekonajcie się, jak wygląda luksusowy apartament dziennikarki, w którym spędza przerwy między licznymi podróżami.
4.

Sylwia Majdan, pierwsza żona Radosława Majdana, podbija świat mody. Zobaczcie, jak się zmieniła! (STARE ZDJĘCIA)

Przed scementowaniem związku z Małgorzatą Rozenek Radosław Majdan stawał przed ołtarzem dwukrotnie. Przekonajcie się, jak dzisiaj wygląda i co porabia Sylwia Majdan, pierwsza żona byłego zawodnika Pogoni Szczecin.
3.

Bajkowy ślub księcia Grecji i córki szwajcarskiego miliardera. Wśród gości księżniczki Beatrycze i Eugenia (ZDJĘCIA)

Na hucznym weselu syna chrzestnego księżnej Diany z Niną Flohr nie zabrakło członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Na uroczystość do Aten przyleciały wraz z mężami córki księcia Andrzeja. Jak się prezentowały?
bEKYFltI
2.

TYLKO NA PUDELKU: Jakub Rzeźniczak SPOTKAŁ SIĘ Z SYNEM i byłą partnerką. W salonie kosmetycznym... (ZDJĘCIA)

Jakub Rzeźniczak na spotkaniu z synem i jego mamą, które odbyło się w lokalu oferującym usługi manicure, pojawił się z czteroletnią córką.
1.

Anna Wendzikowska w widowiskowych szpilkach z odsłoniętymi palcami drepcze z kawką na wynos do swojego porsche (ZDJĘCIA)

Anna Wendzikowska niedawno wyjawiła, że rodzice nie pomagają jej w samotnym macierzyństwie, gdyż nie utrzymuje z nimi kontaktu.
bEKYFluv