Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
Droppa
|

Halina Mlynkova WBIJA SZPILĘ TVP i reaguje na plotki o występie na koncercie publicznego nadawcy. "Wieczór mam zamiar spędzić W KINIE"

195
Podziel się:

W mediach pojawiły się informacje, jakoby Halina Mlynkova miała wystąpić na specjalnym koncercie TVP "Murem za polskim mundurem". Piosenkarka prędko wyjaśniła, że bynajmniej nie zamierza udzielać swojego wizerunku politycznej propagandzie. TVP zerwie z nią kontakt?

Halina Mlynkova WBIJA SZPILĘ TVP i reaguje na plotki o występie na koncercie publicznego nadawcy. "Wieczór mam zamiar spędzić W KINIE"
Halina Mlynkova wbiła szpilę TVP (fot. AKPA)

Panika, którą film Zielona Granica Agnieszki Holland wywołał po prawej stronie sceny politycznej stanie się już wkrótce inspiracją do niezliczonych prac magisterskich i doktoratów. Całe mnóstwo promilitarnych konserwatystów - z czołowymi przedstawicielami Prawa i Sprawiedliwości włącznie - dumnie deklaruje, że filmu nie widziało, a i tak zaprasza do wspólnego niszczenia Holland i jej dzieła, jako że tematyka kryzysu uchodźczego na granicy z Białorusią jest na tyle niewygodna. Film przedstawia tragedię uchodźców w sposób bardzo kompleksowy, starając się m.in. podkreślić, w jak trudnej sytuacji znaleźli się też sami pogranicznicy, ale wiedzieć może to oczywiście tylko ten, kto film obejrzał.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Zielona granica". Agnieszka Holland: Nie czuję się bezpieczna w Polsce

Tymczasem TVP konsoliduje siły i organizuje niemal z dnia na dzień koncert Murem za polskim mundurem, mającym być "gestem solidarności z polskimi służbami mundurowymi, które strzegą bezpieczeństwa granicy naszego kraju". Pośród średnio znanych postaci, które miały wziąć udział w koncercie, przewinęło się nazwisko Haliny Mlynkovej. Samo znalezienie się w tak doborowym gronie wyraźnie piosenkarce nie odpowiadało. Dlatego też uaktywniła się ona na Instagramie, aby otwarcie wyjaśnić, że Jak to na wojence ładnie bynajmniej nie ma zamiaru odśpiewywać.

Pojawiła się informacja, że wystąpię dziś w koncercie MUREM ZA MUNDUREM mającym na celu wsparcie straży granicznej. Nie biorę udziału w tym koncercie, a dzisiejszy wieczór mam zamiar spędzić w kinie - czytamy.

Choć wypowiedź Mlynkovej została utrzymana w bardzo spokojnym tonie, wzmianka o pójściu do kina wyraźnie sugeruje, po której stronie tego światopoglądowego konfliktu opowiada się artystka. Niektórzy przedstawiciele prawicy już wcześniej nawoływali do bojkotu wszystkich osób, które miały cokolwiek wspólnego z powstawaniem lub promocją Zielonej Granicy. Jest to o tyle istotne, że jeszcze w niedalekiej przeszłości Mlynkova chętnie brała udział w koncertach organizowanych przez TVP.

Myślicie, że to koniec współpracy gwiazdy z publiczną telewizją?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(195)
Lola
3 miesiące temu
Nie ma rozpaczy, nikt na Panią nie czeka 😜
No tak
3 miesiące temu
Rozumiem, że Halina woli wpuszczać niebezpieczne osoby i pluje w twarz żołnierzom, którzy nie śpią 24/7 i narażają swoje życie, aby nas bronić ! Tej Pani już dziękujemy niech wystąpi na wiecu Tuska razem z Rozenkową i całym Majdanem 😂
Wrr
3 miesiące temu
No cóż, jej prywatne wybory świadczą o tym, że inteligencją to ona nigdy nie błyszczała
Ona
3 miesiące temu
Przynajmniej wiadomo z kim ma się do czynienia
Polka
3 miesiące temu
Nawet lepiej, że ona nie wystąpi. Nie lubię jej repertuaru!słaba piosenkarka.
Najnowsze komentarze (195)
Naród
2 miesiące temu
Super, że zdążyła przed ciszą wyborczą.
Aga
3 miesiące temu
Pani Halinko, proszę wracać do siebie, to nie jest Pani kraj, więc lepiej nie zabierać głosu.
gość
3 miesiące temu
Co ten PiS zrobi jak przegra i ci wszyscy poplecznicy.
Fiat voluntas...
3 miesiące temu
A miała szansę milczeć!
Wiera
3 miesiące temu
Brawo Halinka za uczcuwosc
Wiera
3 miesiące temu
Brawo Halinka za uczcuwosc
MojNick
3 miesiące temu
Ale to Ty dzwonisz.
Ada
3 miesiące temu
Taaa A w Wadowicach na koncercie o tematyce religijnej śpiewała, hipokryci z tych artystów.
Widzowie
3 miesiące temu
Mądry człowiek film zrozumie GUPIEC Nie
Ja się pytam
3 miesiące temu
Ale fajnie wiedziałem że tak będzie. Prędzej niż nam się wydawało. W sytuacji gdzie grozi nam wojna patocelebryci właśnie się ujawnili i bardzo dobrze.!!!!PIS wygra !!!!!!! Trzymam za nich kciuki !!!!!!!!!! Pudelek nam nadzieję że mnie nie skasujesz jak masz to w zwyczaju?
Anna
3 miesiące temu
Jednej pseudo gwiazdy mniej
Monia
3 miesiące temu
Młynkowa, wracaj w swoje rodzinne strony, bo nikt już nie przyjdzie na twój występ !!!! 😀👍
Donald
3 miesiące temu
No patrzcie pudel mówi wam co wyraźnie sugeruje komunikat młynkowej, wciskają wam słowa których nie powiedziała mlynkow, tak wami manipulują.
Ametris
3 miesiące temu
Halinko... i tak oto pękła moja nić sympatii do Ciebie. Artysta powinien być apolityczny.
...
Następna strona