Trwa ładowanie...
Przejdź na
Venus
Venus
|
aktualizacja

Hanna Lis DRWI (?) z Andrzeja Dudy, który znów ułaskawił Kamińskiego i Wąsika. Przypomniała jego wpis z 2012 roku!

408
Podziel się:

Sprawą Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika żyje cały kraj. Powrót skazanych polityków na wolność i działanie Andrzeja Dudy w wymowny sposób skomentowała Hanna Lis. Dziennikarka przypomniała wpis prezydenta sprzed lat, który "wybitnie źle się zestarzał". Ma rację?

Hanna Lis DRWI (?) z Andrzeja Dudy, który znów ułaskawił Kamińskiego i Wąsika. Przypomniała jego wpis z 2012 roku!
Hanna Lis uderzyła w Andrzeja Dudy. Przypomniała jego stary wpis (AKPA, KAPIF)

Od dłuższego czasu cała Polska żyje sprawą zamieszanych w tzw. "aferę gruntową" Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika. Przypomnijmy, że na początku stycznia politycy zostali zatrzymani i aresztowani w związku z prawomocnym wyrokiem Sądu Okręgowego w Warszawie. Posłom wymierzono karę dwóch lat pozbawienia wolności. Sami zainteresowani od początku zaznaczali, że wyroku nie uznają, a ich czołowym obrońcą został Andrzej Duda. Prezydent po raz pierwszy ułaskawił Kamińskiego i Wąsika w 2015 roku - już wtedy jego ruch budził wątpliwości formalne ze strony części prawników. We wtorek 23 stycznia głowa państwa znów skorzystała ze swojej kompetencji ułaskawienia - tym razem skutecznie - dzięki czemu skazani przez sąd politycy po zaledwie dwóch tygodniach opuścili areszt.

Nie trzeba być ekspertem politycznym, żeby zauważyć, że sprawa jest wyjątkowo kontrowersyjna, przez co zresztą nieprzerwanie od ponad miesiąca dyskutuje się na jej temat w mediach. Łatwo się domyślić, że jak zwykle środowisko polityków i publicystów jest mocno podzielone - prawa strona stoi rzecz jasna murem za skazanymi posłami i prezydentem, a lewa nazywa cały proceder wielkim skandalem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Niech nie kompromituje państwa". Ekspert z apelem do Dudy.

Hanna Lis uderzyła w Andrzeja Dudę. Przypomniała stary wpis prezydenta

Tuż po ułaskawieniu i uwolnieniu Mariusza Kamińskiego oraz Macieja Wąsika głos zabrała Hanna Lis. Dziennikarka skupiła się na działaniu Andrzeja Dudy i przypomniała na platformie X jego tweet z 2012 roku, w którym pomstował na prezydenturę Bronisława Komorowskiego. Lis stwierdziła, że wpis głowy państwa "wybitnie źle się zestarzał".

Ludzie! Ten facet podpisuje codziennie dokumenty decydujące o naszej przyszłości, a ich nie czyta! Ratuj się kto może!!! Łódź bez sternika - pisał w 2012 roku o Bronisławie Komorowskim Andrzej Duda.

Wspomniana dziennikarka poszerzyła swoją myśl na Instagramie. Przypomnijmy, że we wtorkowe popołudnie prokurator generalny Adam Bodnar przesłał prezydentowi akta ws. ułaskawienia byłych szefów CBA wraz z negatywną opinią. Mimo to, dzięki wszczęciu przez głowę państwa postępowania ułaskawieniowego w trybie prezydenckim, już kilka godzin później skazani politycy byli na wolności.

Powrót do 2012. Prezydent Andrzej Duda, który dziś przeczytał 50 tomów akt w trzy godziny, o ówczesnym prezydencie Bronisławie Komorowskim - przypomniała Hanna Lis.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(408)
!!!
3 miesiące temu
Zero autorytetu, niestety
Obywatel
3 miesiące temu
Prezydent Duda, tego historia Ci nie zapomni. A te dwie biedne żony przestępców bez kręgosłupów moralnych. Wstyd i hańba mieć takiego prezydenta w kraju. Trzeba wszystko zrobić by więcej żaden polityk z partii PiS nie reprezentował nas w Sejmie i w jakim kolwiek urzędzie. Otwórzcie oczy rodacy.
Lol
3 miesiące temu
3/4 Polski drwi…
Oko 👁️
3 miesiące temu
To nie MOJ prezydent!
Człowiek!!!!
3 miesiące temu
Czy ktoś jeszcze zauważył że Wąsikowa miała świeży kolor na włosach??? Mąż głodował a ona u fryzjera?? Żenada.Panowie więźniowie do głodówek , może i Wasz los marnego prezydenta wzruszy
Najnowsze komentarze (408)
Kinga
3 miesiące temu
Hanna KEDAJ. Rodzice mieli piękne życiorysy.
Ala
3 miesiące temu
No ona to autorytet.🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
nie tylko
3 miesiące temu
sam wpis ....
gosc
3 miesiące temu
dla was autorytet to komorowski i kwasniewski, poczytajcie kogo tamci ulaskawili lepiej
lol
3 miesiące temu
Wiadomo że Andrzej ma poklask u ludzi pisowych! Oni mają swoją opowieść nijak mającą się do prawdy, nawet do tys prowdy! Przeważnie jest to g o prawda!
Emma
3 miesiące temu
Endriu zapracowuje sobie na rozliczenie każdym oddechem
Tomek
3 miesiące temu
Lisica się fatalnie zestarzała
NIKO
3 miesiące temu
ODLICZAMY OD DZISIAJ DNI DO KOŃCA KADENCJI SEREGOWEGO PREZYDENTA
MERRY
3 miesiące temu
Tu nie ma z czego drwić, tylko ubolewać że nikt z nikim nie umie się dogadać, zawrzeć kompromis dla dobra Polski, a nie udowadniać kto ma rację i jest lepszy, żenada, klasę pokażą gdy dojdą do porozumienia dla Nas, Czekamy, tak powinnio się mówić, a przynajmniej kto jest patriotą
ewa
3 miesiące temu
Jeszcze jej nie wzięli do TVP? Jaka szkoda, a tak się stara.
Ania
3 miesiące temu
This is, this is, this is.........
nlk
3 miesiące temu
syuka robotv w TVP
Urzędniczka o...
3 miesiące temu
no to dopiero wybitna odgrzewana Hania się wyłoniła....
Renia
3 miesiące temu
Lisica została sama bo fatalnie się starzeje. Zobacz na Kinie
...
Następna strona