Trwa ładowanie...
Przejdź na
Cherry
|

Hanna Żudziewicz SERDECZNIE POZDRAWIA Jana "ch*j im w d*pę" Klimenta: "Popełnianie błędów JEST NORMALNE"

126
Podziel się:

Adresatka ordynarnych słów niepocieszonego finałem "Tańca z Gwiazdami" Jana Klimenta zapewniła fanów, że nie chowa żadnej urazy i nawoływała do dobrodusznego traktowania. "Kieruję się wybaczeniem i miłością" - przekonywała.

Hanna Żudziewicz SERDECZNIE POZDRAWIA Jana "ch*j im w d*pę" Klimenta: "Popełnianie błędów JEST NORMALNE"
Hanna Żudziewicz pozdrawia Jana Klimenta (Instagram, AKPA)

Emocje po werdykcie w poniedziałkowym finale 12. edycji "Tańca z Gwiazdami" nadal nie opadły. Decyzją widzów z Kryształową Kulą oraz nagrodą pieniężną do domu wrócili Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz, a nie Kajra i Rafał Maserak wynoszeni pod niebiosa przez większość trwania tanecznego show.

Zdania wspierających głosami Piotra i Hanię fanów nie podzielał Jan Kliment, który nawet nie próbować kryć swojego rozczarowania. Tancerz nie zdając sobie sprawy z obecności nagrywającej go kamery, uznał, że najlepszymi słowami pocieszenia dla przegranej pary będą dosadne przekleństwa skierowane w stronę zwycięzców.

Zobacz także: Zobacz: Izabela Janachowska zaprasza Małgorzatę Rozenek do "Tańca z Gwiazdami"

Głos na temat przykrego incydentu zabrała teraz sama Hanna Żudziewicz, która poniekąd opowiedziała się za Klimentem, wygłaszając przy tym bajkową mowę o miłości i przebaczeniu. Wygląda na to, że nie poczuła się urażona życzeniami Klimenta o "ch*ju w d*pę":

Mój i Piotra freestyle miał przesłanie i to przesłanie było jasne: że grzech, błąd to najbardziej ludzka rzecz. To, że popełniamy błędy, to normalna sprawa - tłumaczy na Instagramie. Najważniejsze to nie wytykać nikogo palcem, nie pokazywać tych błędów. I kierować się takimi wartościami jak miłość, przyjaźń, wybaczenie, solidarność. To są wartości, którymi chcę się w życiu kierować. (...) Nie mam żadnej urazy do Janka Klimenta, pozdrawiam go z tego miejsca bardzo serdecznie. Chciałabym się skupić na cieszeniu się z wygranej, na pozytywach. Jestem szczęśliwa i chciałabym się dzielić tą radością - zapewniła na Instastories.

Myślicie, że w następnej edycji też będą się tak pozdrawiać?

Czy redaktorzy Pudelka śledzą gwiazdy i robią im zdjęcia zza krzaka? Tego dowiecie się w najnowszym odcinku Pudelek Podcast!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(126)
Gość
3 lata temu
W telewizji zawsze wszyscy są jedną wielką rodziną, a jak kamery zgasną to jeden drugiego by zabił.
zuza
3 lata temu
Kierowanie wulgaryzmów pod czyimś adresem nie jest błędem, tylko pospolitym chamstwem. Pan Kliment pokazał jak pozorna jest jego elegancja i dobry smak.
Luna
3 lata temu
Ehhh... "klasa" naszych celebrytow poraża. Wstyd
tzg
3 lata temu
Całe to kółeczko adoracji Kajry i Maseraka nie potrafi pogodzić się z ich drugim miejscem. Zamiast pogratulować, to padły takie bluzgi w kierunku widzów i uczestników. Zero prawdziwej skruchy. Zero odwagi, żeby przeprosić zwycięzców i napisać kilka słów z pokorą.
Meg
3 lata temu
Bo Hania to kobieta z klasą. Dobra i mądra dziewczyna. Skupia się na swoim. Nie będzie się zniżać do poziomu Klimenta. Ludzie i tak to zapamiętają. Panie Janie Karma wraca ;)
Najnowsze komentarze (126)
Ananiasz
3 lata temu
A może ta pani lubi od zaplecza i słowa Klimenta odczytała niezwykle pozytywnie, jako takie przyjacielskie życzenie.
obiektywnie
3 lata temu
Moim zdaniem,to..do widzów były skierowane te przekleństwa,bo..to widzowie zadecydowali o wygranej.
Marcin
3 lata temu
Loved !!!!
Jan
3 lata temu
Nie chcemy chamstwa w TV ! Wymienić go na kogoś kulturalnego !
Alala
3 lata temu
Mógłby sobie te brwi (i klatę) wydepilować i o polowe zmniejszyć , serio. Straszy
lili
3 lata temu
Bez przesady, skoro miał innych faworytów to mógł się wkurzyć, Publicznie tego nie zamierzał powiedzieć, nie wiedział, że to słychać i stąd taka afera. Ja też byłam przeciw tej parze i w moim domu leciały jeszcze gorsze słowa. Myślę, że nie tylko w moim.
asiak
3 lata temu
Akurat wierzę w jej szczerość. Chce sobie tym wywodem zaskarbić jeszcze większą sympatię głupich ludzi, którzy się na niej nie poznali jeszcze i w rezczywistości nie jest dobrym człowiekiem - strasznie chciała być nr 1 w tym duecie, kosztem Piotra, a na poczatku finału jaką gadkę strzeliła trzykrotnie powtarzając "no ja startuję z gorszej pozycji niż Maserak".. niby z jakiej się pytam jak zarówno on jak i ona już zdobyli kryształową kulę wcześniej. Fałszywa do bólu!
samozaoranie
3 lata temu
Janek w ciągu dwóch miesięcy sprawił, że większość widzów go teraz nie lubi.
mmm
3 lata temu
a taki był fajny...hahahhaa
😐😐😐
3 lata temu
A ja myślałam, że to wspaniały, wrażliwy człowiek, po prostu klasa. Ale tak zazwyczaj jest - że Ludzie mają wiele twarzy, zwłaszcza Ci """ wrażliwi""" Szkoda dał ciała, pewnie upił i się z tego powodu.
z Kalisza
3 lata temu
Hania- klasa, jan- dno.
gość
3 lata temu
Facet straszny nie ma klasy co on u nas robi.
Kasia
3 lata temu
Klimuś raczej się nie popisał.
ma_
3 lata temu
Bez przesady p. Haniu z tym wybaczaniem, to było chamskie i wulgarne. Takie rzeczy się potępia a nie wybacza.
...
Następna strona