Ivy
|
aktualizacja

Harry i Meghan zwolnili wszystkich swoich brytyjskich pracowników! "To znak, że nie wrócą"

56
Podziel się

W związku z "Megxitem" biuro Sussexów w Pałacu Buckingham zostało zamknięte.

Harry i Meghan zwolnili wszystkich swoich brytyjskich pracowników! "To znak, że nie wrócą"
(Getty Images)

Echa "Megxitu", czyli głośnego wystąpienia Meghan Markle i księcia Harry’ego z brytyjskiej rodziny królewskiej, nie cichną. Co chwilę pojawiają się kolejne medialne doniesienia na temat tego, jak Sussexowie radzą sobie w Kanadzie oraz jak planują zarobić na swoje utrzymanie.

Megxit bezpośrednio odbił się także na kilkunastu najbliższych pracownikach książęcej pary, którzy niemal z dnia na dzień zostali bez pracy. Jak donosi Daily Mail, Meghan i Harry zwolnili 15 osób pracujących w ich biurze w Pałacu Buckingham, co ma być dobitnym dowodem na to, że nie wrócą już do Wielkiej Brytanii.

Źródło związane z Pałacem mówi, że to "trudny czas dla bardzo lojalnego zespołu". Wśród zwolnionych są m.in. Marnie Gaffney, David Watkins i Julie Burley. Jedna lub dwie osoby znajdą jeszcze pracę na dworze. Inni będą musieli poszukać sobie miejsca gdzie indziej. Aktualnie negocjują warunki odprawy.

Sussexowie przekazali zespołowi tę informację osobiście w styczniu po tym, jak ogłosili Megxit.

Biorąc pod uwagę decyzję Meghan i Harry'ego o wycofaniu się z obowiązków, biuro w Pałacu Buckingham nie jest już potrzebne. Szczegóły wciąż są finalizowane i podejmowane są wysiłki w celu zatrzymania części pracowników w Pałacu, ale z pewnością większość zostanie zwolniona - mówi informator.

Pracę stracili m.in. sekretarka, rzecznik prasowy oraz ekspert od mediów społecznościowych.

Zespół jest bardzo lojalny wobec Sussexów, rozumie i szanuje tę decyzję - zapewnia źródło. Wszyscy są sobie bliscy i wspierają się nawzajem.

Niektórzy mają jeszcze nadzieję, że będą przydatni przy okazji organizowania Dnia Wspólnoty Brytyjskiej, który przypada na 9 marca. Tymczasem Sussexowie w Kanadzie kompletują sobie już nowy zespół amerykańskich pracowników. Informator dodaje, że to prawdopodobnie oni doradzili Sussexom współpracę z finansowymi gigantami JP Morgan i Goldman Sachs, o której było ostatnio głośno.

KOMENTARZE
(56)
Adele
miesiąc temu
W związku z olbrzymią liczbą fałszywych informacji oraz pytań od dziennikarzy i internautów z całej galaktyki w sprawie słynnego zdjęcia ze słynną panią Kingą Rusiak oświadczam co następuje: Zdjęcie to jest wynikiem moich usilnych błagań i starań o to aby pani Kinga ze mną zapozowała. Już od kilku lat o tym marzyłam ale nie miałam odwagi zagadać do Pani Kingi. Specjalnie na tę okazję zrzuciłam 30 kilo żeby nie odstawać tak wyglądem od pięknej pani Kingi. Po całym wieczorze starań i namawiania w końcu Pani Kinga uczyniła mi ten zaszczyt i ze mną zapozowała. To był najpiękniejszy dzień mojego życia i do teraz mam łzy w oczach kiedy o tym myślę. Mój następny album dedykuję Pani Kindze i odczepcie się od niej hieny! To jest moja psiapsi!
~anonim
miesiąc temu
Meghan jest bardzo egoistyczne, odrzuciła swoją rodzinę, a teraz Harrego odciaga od swojej. Chyba wiedziała w jaka rodzinę wchodzi i co się z tym wiąże, nie udało jej się zawładnąć królestwem to pokazuje na co ja stać
linka
miesiąc temu
Wroci wroci do Angli za kilka lat,gdy zonka pokarze rozki.
Aga
miesiąc temu
Dlaczego to nadal Sussexsi skoro zrzekli sie tytułów!?
Jjjj
miesiąc temu
I dobrze. Monarchia to bagno, zamiatają wszystko pod dywan.
Najnowsze komentarze (56)
Justincase
miesiąc temu
Brzydka. Jak koń.
Gosc
miesiąc temu
Przeciez to normalne, wyprowadzili sie wiec po co maja miec biuro w uk? Zeby ludzie nie poszli do zwolnienia? Nie robcie afery
5589
miesiąc temu
A co milei wrocic z placzem i blagac o wybaczenie? Żałosne sa Wasze artykuly
Marta
miesiąc temu
Meghan obkrecila sobie Harrego wokol palca I On robi dokladnie to,czego ONA chce!Jest slepy I nie widzi tego,co widza inni z boku.
Gosc
miesiąc temu
Jakie odprawy?! Zwolnienie i tyle wypłata tylko za przepracowany czas i dowidzenia! Nie ma cackania z ludźmi. Moim zdaniem bardzo dobra decyzja Megan i Harrego
Ula
miesiąc temu
Z takimi referencjami napewno znajdą dobrą pracę u innych arystokratów.
Toi
miesiąc temu
Przyprawi łysemu rudzielcowi rogi i rudy wróci z podkulonym ogonem.Zobaczycie.Dla niej rozwód to jak splunąc.
M.M.
miesiąc temu
Ależ ten Harry jest naiwny, ona go wykorzystuje i jak już osiągnie swój cel to go kopnie w tyłek, taki wstyd zrobił swojej rodzinie...
Lola
miesiąc temu
Dajcie sobie już spokój z tymi pasożytami!!! Kogo obchodzi brytyjska, zbrodnicza rodzina królewska i te wszystkie nieroby, które żyją dzięki krzywdzie milionów?
Panie
miesiąc temu
A dlaczego oni mieli by pracować u nich przeciez to zwykli ludzie bez tytułów mający na siebie pracować a nie żeby na nich pracować przecież nic nie chcą mają zarobić na siebie to jak to jest kłamała wszystkich czy jak ???
Hela
miesiąc temu
Ostatnie zdanie zobaczcie na żeby Harrego
gość
miesiąc temu
kompletują sobie już nowy zespół amerykańskich pracowników. Informator dodaje, że to prawdopodobnie oni doradzili Sussexom współpracę z finansowymi gigantami JP Morgan i Goldman Sachs - Brawo(!) żydzi złapali(?) kolejną qrewską rybkę:-)))
Mala60
miesiąc temu
Ja ich popieram
Bata
miesiąc temu
Rozważ wpłatę 1% podatku na Ordo Iuris. To ma sens.