Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Meghan i Harry zarobią MILIARD FUNTÓW na współpracy z amerykańskim bankiem?

100
Podziel się:

Okazuje się, że Sussexowie od listopada prowadzą rozmowy z Goldman Sachs oskarżanym m.in. o finansowanie wydobycia paliw kopalnych.

Meghan i Harry zarobią MILIARD FUNTÓW na współpracy z amerykańskim bankiem?
(Getty Images)

W ostatnich miesiącach media na całym świecie żyły "Megxitem", czyli wystąpieniem księcia Harry’ego i Meghan Markle z brytyjskiej rodziny królewskiej. Sussexowie uznali, że mają dosyć sprawowania oficjalnych funkcji i wolą wieść beztroskie życie z dala od Wielkiej Brytanii. Aktualnie wiją sobie nowe gniazdko w Kanadzie.

Wraz z decyzją o porzuceniu dotychczasowego życia, Sussexowie przestali żyć na koszt podatników, co oznacza, że teraz sami będą musieli zarobić na swoje utrzymanie, a jak wiadomo, lubią otaczać się luksusem. Ponoć Meghan nadal marzy o karierze aktorskiej, dlatego intensywnie szuka profesjonalnego menedżera. Jak dotąd udało jej się podpisać kontrakt na dubbing u Disneya, który na jednej z imprez załatwił jej mąż.

Meghan i Harry starannie przebierają w ofertach. Odrzucili np. możliwość wręczenia nagrody na gali Oscarów. Harry przyjął za to ofertę wystąpienia na szczycie organizowanym przez JPMorgan - jeden z największych holdingów finansowych na świecie. Na imprezie dla milionerów książę opowiadał m.in. o swoim traumatycznym dzieciństwie.

Zobacz także: Meghan i Harry opuszczają rodzinę królewską. A co z Archiem?

Harry’emu najwyraźniej spodobał się ten sposób zarabiania pieniędzy, bo już planuje współpracę z kolejnym gigantem finansowym. Jak podaje Mirror, aktualnie Sussexowie prowadzą rozmowy z Goldman Sachs, jednym z największych banków inwestycyjnych na świecie.

Co ciekawe, źródło donosi, że pierwsze rozmowy odbyły się już w listopadzie. Mniej więcej wtedy, kiedy Meghan i Harry wyjechali "odpocząć" do Kanady, zamiast spędzić Boże Narodzenie z królową Elżbietą.

Ekspert od PR-u, Mark Borkowski, przewiduje w rozmowie z tabloidem, że Sussexowie mogą zarobić na tej współpracy nawet miliard funtów jako ambasadorzy marki i mówcy w serii wykładów organizowanych przez Goldman Sachs.

Zarobią fortunę, czy to poprzez przemówienia, czy pracę ambasadora - ogłasza Borkowski.

Wokół Goldman Sachs od kilku lat pojawiają się kontrowersje, m.in. związane z tym, że bank finansuje firmy wydobywające paliwa kopalne. Z kolei JP Morgan zainwestował 61 miliardów funtów w firmy zajmujące się szczelinowaniem oraz poszukiwaniem ropy i gazu w Arktyce.

W obliczu tego, że Harry i Meghan dużo mówią o walce z kryzysem klimatycznym i ratowaniu planety, a teraz współpracują z wyżej wymienionymi firmami, można posądzić ich o hipokryzję. Borkowski ostrzega, że może to jeszcze pogorszyć ich wizerunek.

Potwierdza to także komentator Richard Fitzwilliams: "Muszą być ostrożni. Jeśli coś głosisz, powinieneś to też praktykować. Jeśli chodzi o bogatych i sławnych, przejawiają wiele hipokryzji w kwestiach związanych z kryzysem klimatycznym".

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(100)
Ona
2 lata temu
Sprawdźcie w internecie, jak wyglądał meghan przed korekcją zgryzu. Ona to miała zębiska...
Olleen
2 lata temu
No i co? Harry i Meghan to egoisci i materialisci Tylko pieniądz Kasa Kasa Meghan czerpie korzyści dzieki Harremu bo ona NIC NIE ZNACZY!!!!
Martyna
2 lata temu
Druga Angelina Jolie. Wydoi chłopa a potem kopnie. I charytatywność na pokaz.
Jop
2 lata temu
Jeżeli tak będzie to faktycznie hipokryci.
Gifi
2 lata temu
I to by było na tyle jeśli chodzi o deklarowaną działalność charytatywną... Nabijanie konta milionami, ambasadorowanie podejrzanym instytucjom i łzawe opowieści za kasę o skandalach i traumatycznym dzieciństwie na brytyjskim dworze....
Najnowsze komentarze (100)
Iwa
2 lata temu
Ludzie co z Wami. Jaki jad.Co Ona Wam zrobiła. W czym tak Wam zagraża że tyle hej tu.
GOŚCIE
2 lata temu
Oni są ze sobą po prostu szczęśliwi- dajmy im się cieszyć swoim życiem!
ebi
2 lata temu
krolowa powinna ukarac toto za zdrade monarchii i kraju
gabo
2 lata temu
teraz widac ze eskimosy stoja za ta proba rozbicia monarchii z udzialem tych dwojga sprzedawczykow
Leontyna
2 lata temu
Za miliard mogą przestać głosić, a co dopiero praktykować.
mamba
2 lata temu
żyjecie , ok, pozwólcie żyć innym .
jmg@
2 lata temu
Gdzie tam jej starczy. zaraz wszystko przetraci.
POLA
2 lata temu
CO TAM KLIMAT . NACHAPAĆ SIĘ KASY ILE SIĘ DA. A PLANETA I TAK SIĘ ROZPADNIE. NA ANTARKTYDZIE ZANOTOWANO 20 STOPNI NA PLUSIE. TRAGEDIA.
POLA
2 lata temu
CO TAM KLIMAT . NACHAPAĆ SIĘ KASY ILE SIĘ DA. A PLANETA I TAK SIĘ ROZPADNIE. NA ANTARKTYDZIE ZANOTOWANO 20 STOPNI NA PLUSIE. TRAGEDIA.
Prawy
2 lata temu
Ludziska co z wami jest? Jest to ich prywatna sprawa co robią. Pewnie każda z osób piszących te komentarze łącznie ze mną nie odmówił by takiej propozycji. Interesujecie się cudzym życiem prywatnym zamiast zająć się swoim.
----
2 lata temu
Obrzydliwi dwulicowcy! Szczególnie ona.
jan
2 lata temu
..barachło..
bleee
2 lata temu
Jak dziwki sprzedajne. Do Dubaju niech jadą najlepiej.
dell
2 lata temu
Czyli głupa będą palić i opowiadać bajki za kasę, a reszta będzie słuchać tych ....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie