Trwa ładowanie...
Kokosimo
Kokosimo
|

Heidi Klum promuje na ściance kolejną z pociech. 19-letni Henry, podobnie jak mama i siostra, również pragnie zostać modelem

96
Podziel się:
96
Podziel się:

Henry Günther Ademola Dashtu Samuel, syn Heidi Klum, zadebiutował na wybiegu w styczniu podczas Paryskiego Tygodnia Mody. Od tamtej pory idzie jak burza, w czym pomaga mu troskliwa rodzicielka. Taka mama to skarb?

1
 / 6
Heidi Klum promuje na ściance kolejną z pociech. 19-letni Henry, podobnie jak mama i siostra, również pragnie zostać modelem
Heidi Klum z synem
Heidi Klum z synem (Getty Images)
0
0

Heidi Klum jest jedną z niewielu supermodelek lat z 90., które do dziś są aktywne zawodowo. Oprócz występowania w sesjach słynna Niemka od 20 edycji prowadzi niemiecką wersją "Top Model", a także sędziuje w amerykańskim odpowiedniku "Mam talent". Nie dziwi więc fakt, że przedsiębiorcza bizneswoman stara się, by jej dorastający syn poszedł w jej ślady i zrobił błyskawiczną karierę w branży.

Trzeba Heidi przyznać, że jest wyjątkowo skuteczna w promowaniu syna. Po zaliczeniu debiutu na paryskiego Tygodniu Mody Henry Samuel, który jest owocem małżeństwa modelki z Sealem, dostał kilka kolejnych prestiżowych zleceń. Wśród nich była oferta okładka poczytnego magazynu "Hunger", która ukazała się w marcu.

W natłoku obowiązków troskliwa mama nie zapomina o pociesze. W poniedziałek Heidi i Henry nawiedzili galę American Music Awards w Los Angeles. Kulminacyjnym punktem wieczoru było oczywiście pozowanie na ściance, co młodociana latorośl modelki zdążyła opanować do perfekcji. Oboje postawili tego wieczoru na czerń: Klum zadała szyku w efektownej sukni, do której dobrała sięgające uda kozaki, zaś jej syn odział się w szykowny garnitur.

Myślicie, że Heidi uda się wylansować kolejną z pociech?

2
 / 6
Heidi Klum z synem
3
 / 6
Heidi Klum z synem
4
 / 6
Heidi Klum z synem
5
 / 6
Heidi Klum z synem
6
 / 6
Heidi Klum z synem
KOMENTARZE
(96)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Hmm
10 miesięcy temu
Przecież AI zastąpi niedługo wszystko i wszystkich, darmowa modelka czy model są już na jedno kliknięcie
Didi
10 miesięcy temu
Heidi podpisała pakt z dioblem na wieczną młodość
Ola
10 miesięcy temu
Wow, piękne rysy ma, bardzo męski.
Krisstof Z.
10 miesięcy temu
Nie wiem co, ale cytując klasyka:" jest w niej coś takiego, co nie daje spać kolegom". I za to jej dziękuję.
Kolok
10 miesięcy temu
Dokładnie tak widzę niemcy.
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
nick
10 miesięcy temu
Znani z tego że się urodzili...
Eva
10 miesięcy temu
Dzieci ambitne po Heidi.
Oooo
10 miesięcy temu
Ile on ma wzrostu? Heidi ma 1,76 i takie szpile. On o głowę wyższy
Lola
10 miesięcy temu
Choć kocham aryjską urodę i nie przepadam za mężczyznami czarnoskórymi to ten jest naprawdę przystojny. Podobny do mamy mimo że ma kolor po ojcu.
Tyle
10 miesięcy temu
Już niedługo AI zje te modelki na śniadanie. Uczcie się korzystać z AI i uczcie się porzytecznych rzeczy a zwłaszcza szybkiego uczenia!
NAJNOWSZE KOMENTARZE (96)
Helga
10 miesięcy temu
Co to za ubranie? Kamizelka ratunkowa w wersji wieczorowej?
Stara kobieta
10 miesięcy temu
Ojciec przystojniejszy. Dziedziczenie to skomplikowana sprawa. Piekni rodzice nie tworza pieknych dzieci. Czesto z takiego koktajlu genow, takze po dziadkach i pradziadkach, wychodzi przecietny osobnik.
Iwo
10 miesięcy temu
fajny chłopak. ma zadatki na modela
ABC
10 miesięcy temu
Na zywo jest niebotycznie gruba i wyglada niestety bardzo staro , . Mozna tez ja w orginalnej wersji zobaczyc na fotach zrobionych w Cann , bo stamtad sa bez fotoszopa wstawione .
Figa
10 miesięcy temu
No cóż, genów nie wydłubie..
Mirka
10 miesięcy temu
Heidi jest super,ale nie piszecie nic o ojcu,cholernie przystojnym i o intrygujacym glosie.Czyzby ten artykul pisal rasista? Przeciez syna nie sklonowala.
1111
10 miesięcy temu
Mi się syn nie podoba. Gdyby nie znana mama, nikt by na niego nie spojrzał...
XYZ
10 miesięcy temu
Model???Chyba radiowy!!!
Super
10 miesięcy temu
Wziął co najlepsze z rodziców
ara
10 miesięcy temu
Seal jest cudowny ,wspaniały człowiek i muzyk , a jego syn podobny do ojca , ale lansuje sie głównie ,,mamusia '' na wszystkich ściankach świata .
Marz X.
10 miesięcy temu
Mama pomoże
nick
10 miesięcy temu
Super :)))))
Kolok
10 miesięcy temu
Dokładnie tak widzę niemcy.
Dorota
10 miesięcy temu
Mnie się ten czarny kolor skóry nie podoba. Podobnie jest z Hindusami, żółtą rasą. Wyjątkiem są Arabowie, uważam, że są wyjątkowo urodziwi. Z przyczyn jednak kulturoworekigijnych, wolałabym nie wchodzić z nimi w relację bliską. Uważam, że Europejczycy (biali) są ładni. Ja tam lubię swojego męża.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Celebryci lansują się na pokazie: Ciemnousta Katarzyna Warnke, Maja Hyży w kwiatach, uchachana Lara Gessler z mężem (ZDJĘCIA)

Sporo celebrytów stawiło się na środowym pokazie Answear. Na widowni można było wypatrzyć m.in. Katarzynę Warnke, Maję Hyży czy Larę Gessler. Nie zabrakło wymyślnych stylizacji i uśmiechów do fotoreporterów. Kto popisał się modową smykałką?
9.

Dolph Lundgren z młodszą o prawie 40 lat żoną nawiedzają restaurację w Beverly Hills. Słodziaki? (ZDJĘCIA)

Emma Krokdal, z którą Dolph Lundgren w 2023 roku tworzy małżeństwo, jest w wieku jednej z jego córek. Fajna z nich parka?
8.

Księżna Kate walczy ze zrywanym przez wiatr kapeluszem w drodze na uroczystość powitania głowy Kościoła Anglikańskiego (ZDJĘCIA)

W środę księżna Kate i książę William wzięli udział w uroczystości powitania głowy Kościoła Anglikańskiego. Żona następcy tronu postawiła na efektowną stylizację z wielkim kapeluszem. Po wyjściu ze świątyni musiała trzymać zrywane przez wiatr nakrycie głowy.
7.

Marta Nawrocka w garsonce zasiadła do stołu z Melanią Trump i Brigitte Macron w Białym Domu. Jak wypadła na ich tle? (ZDJĘCIA)

Drugi dzień szczytu "Fostering the Future Together" organizowanego przez Melanię Trump w Waszyngtonie skupił się na międzynarodowej współpracy w ochronie dzieci przed wyzwaniami cyfrowymi. W wydarzeniu uczestniczyła Marta Nawrocka. Wpadła też Brigitte Macron.
6.

Klaudia Halejcio już przystroiła wartą 12 MILIONÓW ZŁOTYCH willę na Wielkanoc: zajęczy motyw, kwiaty i pozowanie z pisklętami (ZDJĘCIA)

Klaudia Halejcio, jak przy okazji każdych świąt, tak i tym razem podeszła na poważnie do udekorowania gniazdka z okazji świąt. Zainspirowała was?
5.

Shawn Mendes przyłapany na NAMIĘTNYM POCAŁUNKU z byłą dziewczyna Neymara! (ZDJĘCIA)

Shawn Mendes i Bruna Marquezine zostali przyłapani przez paparazzi na czułościach w brazylijskim apartamencie piosenkarza. Wygląda na to, że plotki o ich romansie były prawdziwe.
4.

Sofia Vergara i jej imponujący dekolt pozdrawiają ze ścianki "America's Got Talent" (ZDJĘCIA)

Sofia Vergara zameldowała się we wtorek na czerwonym dywanie amerykańskiej odsłony "Mam Talent". 53-letnia gwiazda postawiła na podkreślającą sylwetkę kreację i wyeksponowała imponujący dekolt.
3.

Wtuleni w siebie Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz kopytkują do auta za 300 tysięcy (ZDJĘCIA)

Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz znów przykuli uwagę paparazzi. Tym razem stylowo odziani zakochani zostali sfotografowani podczas romantycznej przechadzki po Warszawie.
2.

Sydney Sweeney niestrudzenie lansuje autorską markę w KORONKOWEJ BIELIŹNIE. Doceniacie jej wysiłek? (ZDJĘCIA)

Sydney Sweeney, jak na wszechstronną gwiazdę przystało, spełnia się teraz również jako "twarz bielizny". Na nowym nagraniu zaprezentowała się w prześwitującym komplecie.
1.

Deynn i Majewski zapłacili KILKASET TYSIĘCY ZŁOTYCH za pobyt w luksusowej willi na Malediwach. Powodzi się? (ZDJĘCIA)

Deynn i Daniel Majewski od niemal trzech tygodni relacjonują rajski wywczas na Malediwach. W miejscu, w którym się zatrzymali, mają do swojej dyspozycji m.in. basen i prywatny kawałek plaży. Luksusowo?