Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Historia pierwszego małżeństwa Agnieszki Chylińskiej pod lupą menadżerki. "Nie przypominam sobie, by Kris jakoś nagle ZAMILKŁ"

31
Podziel się:

O pierwszym - i ponoć niekoniecznie udanym - małżeństwie Agnieszki Chylińskiej napisano już chyba wszystko. Krzysztof "Kris" Krysiak sam nawet zabrał głos, jednak do akcji wkroczyła też menadżerka gwiazdy. Zaskakujące, co ujawniła.

Historia pierwszego małżeństwa Agnieszki Chylińskiej pod lupą menadżerki. "Nie przypominam sobie, by Kris jakoś nagle ZAMILKŁ"
Rozpisywano się o pierwszym mężu Chylińskiej. Menadżerka gwiazdy zabrała głos (AKPA)

O pierwszym małżeństwie Agnieszki Chylińskiej napisano w mediach już chyba wszystko. Do rozstania doszło 16 miesięcy po ślubie, a piosenkarka dość gorzko wspominała o zakończonej przed laty relacji. Niedawno głos zabrał też sam Krzysztof "Kris" Krysiak, czyli niegdysiejszy pierwszy mąż gwiazdy, który zdecydował się rozmówić z redakcją Plejady.

Mieliśmy z Agnieszką wielu wspólnych znajomych, obracaliśmy się w tym samym środowisku. Życie codzienne i praca się przenikały, jednak dbaliśmy o to, by mieć prywatność i czas dla siebie. (...) Czasami zdarzały się niewygodne sytuacje i trudno było znaleźć prywatność w miejscach publicznych, nawet za granicą, bo Agnieszka była rozpoznawalna, nie przypominam sobie jednak, żeby związek z popularną osobą wiązał się dla mnie z jakimś dyskomfortem - wspominał.

Tak pisano o pierwszym mężu Chylińskiej. Jej menadżerka zabrała głos

O tym, jak Chylińska komentowała rozstanie z ówczesnym mężem, pisano już całkiem sporo. Kilka miesięcy temu, gdy Krysiak udzielił wspomnianego wywiadu, przez media przetoczyła się fala nagłówków, w których opisano, że ten "przerwał milczenie". Okazuje się, że wieści dotarły też do menadżerki Agnieszki, Joanny Ziędalskiej-Komosińskiej, która właśnie odniosła się do tych publikacji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Agnieszka Chylińska: "Kochałam się w Pawle Stasiaku z Papa Dance"

Na profil agentki Chylińskiej trafił screen jednego z nagłówków.

"Były mąż Agnieszki Chylińskiej nagle przerywa milczenie", "Były mąż Agnieszki Chylińskiej ujawnia...". Tak mi krzyczą te nagłówki nad uchem, tak mi nowe osoby wysyłają zbulwersowane screeny i "ojojają", jakże to tak... I media pytają, co my na to?" - zaczęła.

Jak twierdzi, Krzysztof nie musiał "przerywać milczenia", bo wszyscy znają się od lat, a medialne doniesienia starała się obrócić w żart. Sam Krysiak zajmuje się dziś usługami z zakresu medycyny alternatywnej, o czym wspomniano w poście.

A ja ze spokojem eremity myślę sobie, że nie przypominam sobie, by Kris jakoś nagle zamilkł mi przez te 26 lat, od kiedy się znamy, lubimy i szanujemy się bardzo, i musiał nagle przerywać milczenie. Milczał wprawdzie, gdy uczestniczyłam w jego sesji terapii misami tybetańskimi po nagłej stracie. A! Milczał nawet podczas masażu ajurwedyjskiego, bo osiąga mistrzostwo w tej dziedzinie, szkoląc się nieustannie. Nie milczał na pewno prawie 19 lat temu, gdy polecał z serca moją osobę Agnieszce, jako troskliwą, waleczną, dobrą i profesjonalną agentkę, nie szczędząc przy tym słów pełnych uznania.

Menadżerka Chylińskiej o jej pierwszym mężu. Co ujawniła?

Przy okazji Joanna przytoczyła pewną wypowiedź z przeszłości i przyznała, że o komentarzu Krisa dla wspomnianego portalu dowiedziała się od samego zainteresowanego.

W latach 90-tych to on zapraszał mnie na koncerty O.N.A., a ja mówiłam mu: "Ależ pięknie ta Agnieszka rozkwita przy Tobie, tak czuję, że to wyjątkowa dziewczyna jest". Nie znałam jej jeszcze, choć czułam. A intuicję to ja mam wyjątkową. I wiedziałam, że Kris o Adze wspomniał, bo napisał mi o tym w SMS-ie niedawno. Jedno zdanie, bo reszta to o nim - a mało jest tak wyjątkowych ludzi.

Na koniec agentka Agnieszki zapewniła, że nadal zamierza stać na straży jej prywatności. Między słowami wspomniała nawet o mężu gwiazdy, tajemniczym Marku. Określiła go wówczas "obecnym mężem" Chylińskiej, najwyraźniej dementując ewentualne plotki o domniemanym rozstaniu.

Nie ujawniam, nie ujawniałam i nie będę ujawniała żadnych szczegółów z życia prywatnego mojej artystki, ani o jej obecnym mężu, którego uwielbiam, ani o dzieciach. Wszakże to ja stoję od 18 lat na straży ochrony "wizerunku" i jestem w tym bardzo konsekwentna. A dobrą byłam harcerką i umiem na warcie stać bez strudzenia. I kupić mnie nie można.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(31)
Ciekawe
6 dni temu
Coś co o wiele bardziej zasługuje na medialną uwagę to zespol ona i to jak traktowali Agnieszkę Skawiński z kolegami. Tak że do dzisiaj ma poważne problemy sama że sobą...
gość
6 dni temu
Tak dyskretna, a mieli ozorem. I te przechwałki, jaka to wspaniała jest.... cały tekst o niej. Czyżby znudziła się praca i liczyły na popularność i karierę solową?
Cheers!
6 dni temu
Po trzydniowym maratonie z Harrym i Meghan, od poniedziałku 🐩rusza z akcją "Co godzina nowy artykuł o Chylińskiej? "
Zyta
6 dni temu
Pudel zlituj się nad nami.Ostatnio nudne newsy,ile można?
Xyzzz
6 dni temu
Coraz gorsze ma te piosenki, ale niestety non stop katują nimi w stacjach radiowych.
Najnowsze komentarze (31)
Gunroot
4 dni temu
Kobieta dramat z wypisaną depresją na gębie. Użyj to Agnieszka. I jeszcze nie umieraj.
jmw
5 dni temu
Margines społeczny i do tego tatuowany!!!
Honn
6 dni temu
Jak jej się to udaje Pudel? że nie robisz, nie masz jej żadnych prywatnych zdjęć na miescie przy szkole w sklepie....no chyba gdzieś wychodzi z domu z rodziną????
Menago
6 dni temu
Po co się babrze w starych brudach?
:(:(:(!!!
6 dni temu
Wygląd odstraszajacy.Śpiew tez okropny.To nie nasz świat:(
debaj
6 dni temu
ten tatuaż na czole to na serio?
Reklama menag...
6 dni temu
Pamiętajcie ludzie nie ma lepszej menadżerki harcerki od pani Komosińskiej.Nikt tak nie stoi na warcie jak ona.Chroni,broni a jak trzeba to złych ludzi pogoni......ble ble ble 🔨🧨😉
Ewel
6 dni temu
Agnieszka ma bardzo przenikliwe spojrzenie, az za bardzo jak dla mnie.
Cdn
6 dni temu
W sumie wyładniała
Xyzzz
6 dni temu
Coraz gorsze ma te piosenki, ale niestety non stop katują nimi w stacjach radiowych.
Alert
6 dni temu
Pudelku sprawdz co z Romainem zago od jakiegoś czasu nie ma jego ig
Edzio
6 dni temu
Rozenek nie żyje
Gucio
6 dni temu
Prondem leczyć
Berta
6 dni temu
Fatalne te tatuaże, matko i córko jak brudnopis wygląda 🤦
Oferty dla Ciebie