Trwa ładowanie...
Przejdź na

Holland: "Kaczyński jest mistrzem budowania nienawiści. To on zapoczątkował dzielenie Polaków!"

960
Podziel się

"Według władzy protestujący to Polacy najgorszego sortu, komuniści i złodzieje, potomkowie gestapo. Nie mają żadnych argumentów poza obrażaniem ludzi i kłamstwem."

bCFUlMzp

Agnieszka Holland zalicza się do szerokiego grona artystów, które od lat ostro krytykuje Prawo i Sprawiedliwość i Jarosława Kaczyńskiego. Przypomnijmy: Agnieszka Holland o wygranej PiS-u: "Te tendencje idą w kierunku Putina!"

W ostatnim czasie stała się szczególnie aktywna – zarówno w mediach, jak i w bezpośrednim działaniu. Wzięła udział w manifestacji KOD-u przeciw działaniom rządu i prezydenta. To zaowocowało zaproszeniem do Dzień Dobry TVN. Jak się można było domyślać, również z okazji świąt nie zostawiła na Kaczyńskim suchej nitki. Jej zdaniem to on dzieli Polaków i robi to z premedytacją, by móc utrzymywać się przy władzy.

Kukiz powiedział, że manifestacje finansuje żydowski bankier, to retoryka z PRL-u. Trudno to komentować. Władza nie ma żadnych argumentów poza obrażaniem ludzi, insynuacją i kłamstwem. Według nich protestujący to bezwolny tłum, Polacy najgorszego sortu, komuniści i złodzieje, a nawet potomkowie gestapo. Określanie setki tysięcy, a nawet miliony ludzi, jako ludzi słabego umysłu. To budowanie nieufności i nienawiści. Kaczyński jest w tym mistrzem, on zapoczątkował dzielenie Polaków. To polityka dziel i panuj. Mam o to ogromne do niego pretensje.

bCFUlMzr
bCFUlMzx
bCFUlMzy

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

bCFUlMzS
KOMENTARZE
(960)
tezjaro
5 lata temu
Piszą tutaj w większości zapyziałe przygłupy. Spróbujcie prostego testu: dajcie Kaczorowi auto - wnet przekonacie się, ze tym czymś on nie potrafi manipulować. Jaki wniosek z tego? Jesteście ciemna masą ulegającą manipulacji życiowego nieudacznika. Przykre, ale prawdziwe.
gość
5 lata temu
Hitler w 1933 tez był zbawcą narodu, potem opanował sądownictwo, wojsko, a potem było już za późno . Ludzie przejrzyjcie na oczy!!!
JAROPIN
5 lata temu
pani Holland ma pani 100 procentową rację
bCFUlMzT
gość
5 lata temu
Elektorat PiS sami prawdziwi katolicy nawet w święta musza ludzi obrażać .
gość
5 lata temu
Co za prostactwo w tej Poslce. jaki ty masz p***y jezyk, ile nienawisci w tobie, jadu i glupoty wszetecznej. Zamilcz i sprobuj myslec ciemnogrodzie.
Najnowsze komentarze (960)
gosc
3 lata temu
wh0cd7443009 advair diskus
asdw
4 lata temu
Co to za pojebana holland... ona jest pierdolnieta jak kaczyński
gość
5 lata temu
Ta kobieta jest totalnie oderwana od polskiej rzeczywistości.
Cheap Mejia G...
5 lata temu
Chheap Mejka Gamee Jerseys Cheap Authentic Headlewy Yankees Jerseys
cheap jersey ...
5 lata temu
cheap jersey boy tickets toronto pittsburgh steelers merchandise cheap
Mosze
5 lata temu
Aj Waj pani Holland ma Pani racyje . Polaki to antysemici - wystarczy popatrzeć na polakai czuć od nich antysemityzmem . Nację Polaków Aj waj likwidować rękami muzułmanów . A wtedy będzie Wolny Polin
wholesae jers...
5 lata temu
wholesale jerseys cheap jerseys biz wholesale jerseys
Jana
5 lata temu
Ja nie byłam za żadnym ugrupowanie politycznym ale obserwuję scenę polityczną od p.Balcerowicza jak było zaciskanie pasa a potem miało być lepiej.I z całą odpowidzialnością powiem że podział nastąpił między polakami dzięki rządom p.Wałęsy i PO!!!!!!! oby z Nowym Rokiem Polacy się zjednoczyli a ci którzy robią ZADYMĘ niech się uspokoją my wiemy gdzie jest prawda!!!!!!
bCFUlMzL
gość
5 lata temu
wyszło szydło z worka
gość
5 lata temu
Pani Holland to rzeczywiście wybitna persona i trzeba być bardzo odpornym na wiedzę, żeby tego nie zauważyć. Nie dziwię się, że ktoś taki napisał to, co napisał. Mam nadzieję, że pani Agnieszka się tym nie przejmie, bo mądry głupiemu ustępuje, i że nadal będzie robić wspaniałe filmy, które przynoszą Polsce dobrą sławę.
cheap nfl jer...
5 lata temu
cheap nfl jerseys china Super Bowl Jersey cheap mlb jerseys
Andy
5 lata temu
To p.Holland szkaluje Polskę i Polaków. Czas odfrunąć do Israela.
szewach
5 lata temu
większej od takich pań jak Agnieszka Holland chyba niema, no może jeszcze żona Radosławka Sikorskiego - Anne Appelbaum czy jakie tam jej prawdziwe nazwisko...?
gość
5 lata temu
A Holand jest mistrzynią "budowania zgody" w Polsce !!!!!
...
Następna strona
bCFUlMAn