Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

"Hotel Paradise". Internauci zażenowani wybuchową przemową Karoliny: "TOTALNA PATOLOGIA"

197
Podziel się:

Po tym, jak okazało się, że Miłosz na Rajskim Rozdaniu wybrał Wiktorię, odrzucona Karolina nie omieszkała na odchodne powiedzieć, co myśli o parze. Emocjonalnym monologiem nie zaskarbiła sobie sympatii widzów...

"Hotel Paradise". Internauci zażenowani wybuchową przemową Karoliny: "TOTALNA PATOLOGIA"
Internauci gorzko o reakcji Karoliny (Instagram)
bEDTWSkB

Pod koniec sierpnia ruszyła kolejna, czwarta już edycja formatu "Hotel Paradise", który zdaniem Klaudii El Dursi (i chyba tylko jej) jest swoistą "fabryką gwiazd"...

Jak dotąd w show nie wydarzyło się nic nadzwyczajnego, a głośniej jest raczej o przemianach, jakie przeszły zarówno twarze, jak i ciała uczestników.

bEDTWSkD
Zobacz także: Klaudia El Dursi: "Nasz program to fabryka gwiazd"

Najnowszy odcinek "Hotelu Paradise" wywołał jednak całkiem duże emocje. Wszystko za sprawą Rajskiego Rozdania, podczas którego Miłosz zmuszony był podjąć niełatwą decyzję. Mężczyzna musiał wybrać między KarolinąWiktorią. Mimo wcześniejszych zapewnień, że zamierza spróbować szczęścia u boku tej pierwszej, nieoczekiwanie postąpił odwrotnie.

bEDTWSkJ

Chciałbym powiedzieć, że rozum jest bardzo ważny, ale ja kieruję się sercem i nawet jeśli ten wybór będzie zły, to ja czuję coś do Wiktorii i chcę z nią być - mówił rozdarty.

Jak można się domyślać, sytuacja ta nie spodobała się Karolinie, która nie omieszkała głośno powiedzieć tego, co myśli zarówno o Miłoszu, jak i swojej rywalce.

Gratuluję! Chyba mogę oficjalnie powiedzieć, że zostaliście tutaj najbardziej fałszywą parą. Pasujecie do siebie - niemal wykrzyczała żegnająca się z programem blondynka.

W mediach społecznościowych show błyskawicznie zawrzało. Internauci nie kryli zażenowania zachowaniem odrzuconej kobiety.

bEDTWSkK

Zachowanie Karoliny to jakaś totalna patologia. Jak można kogoś takiego wziąć do programu? Na odległość widać, że dziewczyna ma mocne problemy ze sobą i agresją;

Niedojrzała i tyle. Zero klasy;

Przemowa na koniec... Czasami lepiej nic nie mówić, niż potem zostawić po sobie smród. (...);

Zachowanie wieś;

bEDTWSkL

To nie szorstkie pożegnanie, tylko brak klasy i bardzo niski poziom;

Czemu niektóre kobiety nie umieją odejść z godnością?;

Zachowanie jak jakaś 15-latka;

Ale siara. Co za zachowanie? Wstyd mi za tę dziewczynę. Dobrze, że odpadła;

bEDTWSkM

Karolina wydawała mi się inna. Pokazała swoją prawdziwą twarz. Żenada - rozpisują się licznie fani programu.

Zgadzacie się z nimi?

bEDTWSle
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(197)
Ehh
2 tyg. temu
Po osobach występujących w tego typu programach nie spodziewałbym się niczego więcej…
Evi
2 tyg. temu
Co za żenada, pasuje do koleżanki bez szyi..
denko
2 tyg. temu
Miłosz i Wiktoria którzy weszli ze sobą w jakąś interakcję albo przynajmniej próbują, są nazwani przez dziewuchę "najbardziej fałszywą parą" ale reszta towarzystwa która knuje, obgaduje, snuje intrygi, ma do siebie obrzydzenie, nie łączy ich absolutnie nic poza chęcią wygrania, to już są super szczere pary?
bEDTWSlf
Juy
2 tyg. temu
Mówi Miloszowi że jest w programie dzięki niej? Mogła w zeszłym tyg wybrać Gio... Ale jej nie pasował. Więc to był jej wybór. A Miłosz nic jej nie zawdzięcza.
Ewa
2 tyg. temu
Miłosz zachował się z klasą ,szacun
Najnowsze komentarze (197)
23:40 29
wczoraj
STARE
Ladna
1 tyg. temu
A mi sie wydaje,ze tak naprawde karolina nie jest taka pewna siebie,jak co niektorzy mowili,wystarczy spojrzec na jej nerwowe ruchy,zaczerwienienia na twarzy.Po prostu uczestnicy mowiac do niej,ze jest pewna siebie,uwazam,ze w tedy dodalo jej to skrzydel i chciala za wszelka cene pokazac,ze jest pewna siebie,ale niestety nerwowe ruchy,gestykulacja ja zdradzil.Nie jest ona wcale pewna siebie osoba
Sąsiad
1 tyg. temu
Wiktoria klasa sama w sobie 😍 Karolina, no cóż mam nadzieję że nie wrócisz już do Hotelu 🤮
majak
1 tyg. temu
Najgorsza msciwa jest dziewczyna z tatuażem na szyi ile w niej podłości, niech odpadnie jak najszybciej
11:01 12
1 tyg. temu
Stare
Sonia
1 tyg. temu
Miłosz jak każdy facet wybrał tą co się wyróżnia. Nie żałuj Karolino.. Można się było tego spodziewać a mężczyznę oceniamy po czynach a nie słowach.. Oni obiecają wszystko żeby Ciebie zdobyć ale jak się znajdzie lepszy model to pójdą za nim jak w amoku.. Oczywiście nie wszyscy.. Nie krytykujcie ją za jej reakcję bo poczuła się zdradzona.. Ten program nic innego nie gwarantuje a już na pewno nie miłość
widzka
1 tyg. temu
Niby nikt nie oglada ale z opisów widać, że większość jak mają na imię uczestniczy i co się wydarzyło a wiec....
MJHGF
1 tyg. temu
RZECZYWIŚCIE KAROLINA TO PORAŻKA ALE JEST TAM JESZCZE PRZECIEŻ TA Z TATUAŻAMI KTÓRA MA SIĘ ZA TAKĄ FAJNĄ I ATRAKCYJNĄ ALE ...NO WŁAŚNIE, MULATKA FAJNA ALE ZA MALO SIĘ UDZIELA, MARYSIA ZWYCZAJNA I NUDNA, WIKI CHYBA NAJMOCNIEJSZA NO I TE MIĘŚNIE.....PO CZORTA ROBIŁA SOBIE W OGÓLE USTA ????
bEDTWSkX
MROK
1 tyg. temu
A czego oczekiwać można, po takim programie? Wiadomo że wartościowe jednostki w takim cyrku udziału nie wezmą, płycizny intelektualno&kulturalne, jak to mawiają dno i wodorosty, przykro że takie czasy i taki SHIT. Ma oglądalność.
buachacha!
1 tyg. temu
Mnie jeszcze bardziej niż uczestnicy śmieszą komentarze tu zamieszczone .. Emocje jak na grzybobraniu , a to przecież tylko o bliskie spotkania pierwszego stopnia z kosmitami przecie ? Do prawdziwków im daleko
real
1 tyg. temu
Psychiatra przydałby i widzom , i prowadzącym , i producentom, i uczestnikom .
Matt
1 tyg. temu
Sam fakt, że znaleźli się ludzie chętni do tego rodzaju programu, każe z trwogą myśleć o pokoleniu, które już niedługo będzie nam naliczać na palcach rąk i nóg emeryturę.
set
1 tyg. temu
Nie wierzę, że ktoś, kto ma przynajmniej dwa zwoje, to ogląda . Ale jednozwojowców w tym kraju nie brakuje. Oni z pewnością to g. oglądają
Aaa
1 tyg. temu
Myślałam, że mężczyźni nie lubią sztuczności, a tu proszę, Wiktoria cała poprawiona.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDTWSlQ
bEDTWSlR
bEDTWSlS
bEDTWSlT
bEDTWSlU
bEDTWSlz