Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Hotel Paradise: Julia zawróciła w głowach uczestników. "Powiększałam sobie usta, ZROBIŁAM SOBIE CYCKI"

102
Podziel się

Nowa domowniczka szybko znalazła sobie adoratora. Myślicie, że ma szanse wygrać program?

Hotel Paradise: Julia zawróciła w głowach uczestników. "Powiększałam sobie usta, ZROBIŁAM SOBIE CYCKI"
Hotel Paradise (TVN)
bCYIuCbp

Producenci Hotelu Paradise zapewniają, że druga edycja programu będzie jeszcze bardziej pikantna i skandaliczna niż poprzednia. Patrząc na to, jak uczestnicy zachowują się po zaledwie tygodniu wspólnej egzystencji, jesteśmy skłonni w to uwierzyć. W reality show nawiązują się już pierwsze romanse. Zauroczeni sobą Dominika i Artur zaprezentowali widzom umizgi na balijskim łożu.

Staram się rozkochać Dominikę w sobie - wyznał chłopak.

Trochę mniej gorące uczucia żywi z kolei Sonia w stosunku do Kamila. Dziewczyna jest na niego wyjątkowo cięta po rajskim rozdaniu, w którym wybrał Monikę.

bCYIuCbr

Nie poniżaj się - krzyczała w jego kierunku, starając się uprzykrzyć mu życie.

Bartek jednak nie miał czasu się skarżyć, bo spotkała go bardzo miła "niespodzianka". Nowa uczestniczka, Julia, z pomocą Klaudii El Dursi zagrała w "Tindera na żywo" i spośród wszystkich chłopaków z hotelu do gustu najbardziej przypadł jej właśnie Kamil. Ten wyraźnie odwzajemniał jej uczucia, czemu dał wyraz podczas romantycznej randki w dżungli.

22-letnia Julia przedstawiła się widzom jako świadoma swojej urody kosmetolog. Zdradziła, że nigdy jeszcze nie była zakochana.

bCYIuCbx

Powiększałam sobie usta, zrobiłam sobie cycki - wyznała bez ogródek.

Jest zadbana, jak to mówię, flądra - podsumował ją czule Bartek.

Podekscytowana Klaudia El Dursi o drugim sezonie "Hotelu Paradise: "Będzie się działo!"

bCYIuCby

Monika nieco stresowała się podczas randki jej "partnera", która zdawała się nieco przedłużać. Wówczas Bartek starał się ją pocieszyć, mówiąc, że jeżeli chłopak wybierze nową uczestniczkę, to znaczy, że jest "fałszywą k*rwą".

Niestety Kamil nie miał szansy zostać poddany tej próbie. Produkcja zadecydowała, że do końca tygodnia będzie sparowany z Julią, na co ten oczywiście się nie skarżył...

Gdy Julia w końcu przedstawiała się wszystkim domownikom, ci zgodnie stwierdzili, że jest ona prawdziwą seksbombą. Co ciekawe, Julia okazała się koleżanką Moniki. Obie startowały w jednym z konkursów Miss, podczas którego Julia zdobyła drugie miejsce, a Monika pierwsze.

Myślicie, że pojawi się między nimi rywalizacja?

bCYIuCbz
bCYIuCbA
bCYIuCbS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(102)
Jadzia
2 tyg. temu
To jeszcze dzieciaki, a już wszystko takie próżne i sztuczne...
gść
2 tyg. temu
To chyba były wybory miss chirurgii plastycznej....
Gość
2 tyg. temu
Ani to ładne ani mądre
bCYIuCbT
gość
2 tyg. temu
Błagam niech ktoś powie tym dziewczynom że doklejone rzęso-szczoty zupełnie im nie pasują, szczególnie przy delikatnych rysach twarzy...
Kaja
2 tyg. temu
Czy to są dwudziestoparolatki? Te dziewczyny wyglądają zdecydowanie starzej , niektóre wyglądem daje 40. Po co się tak postarzać , smutne to do jakich czasów dotarliśmy , gdzie operacje i upiekszanie na sile jest metoda na życie.
Najnowsze komentarze (102)
Stanley
2 tyg. temu
I KTO TO OGLĄDA....
Mer
2 tyg. temu
Choć metrykalnie młode, wyglądają na ..przechodzone, zużyte, z bujnym życiem towarzyskim imprezy, picie, nałogi, gościnne w pewnym miejscu...wyglądają jak zyją, taka prawda ...
Adam
2 tyg. temu
Staro wygląda ,dałbym 10 lat więcej 😋
asd
2 tyg. temu
Według mnie nie jest wiele ładniejsza od pozostałych dziewczyn. Ma sztuczne usta i to widać, na zdjęciu może mniej ale jak zaczyna mówić wygląda gorzej.
???
2 tyg. temu
A ta Julia to nie jest przypadkiem też w tym drugim programie, na Polsacie (Love Island)?
Ania Nic
2 tyg. temu
Najfajniejszy jest lektor 😂🤣😂
On111
2 tyg. temu
Czy nie ma już normalnych kobiet?
Lima
2 tyg. temu
Wyreżyserowane wszystko pod publikę aż razi! To żaden spontan
bCYIuCbL
Gość
2 tyg. temu
W tym programie pośrod uczestnikow nie ma nikogo ciekawego. Wszyscy próżni, bez elokwencji. Wygląd to kwestia gustu, jednak teraz są takie czasy, że priorytetem są tylko i wylącznie usta, piersi, rzęsy, doczepione włosy. Gdzie osobowość, zainteresowania...hm..Gdzie te rozmowy do białego rana, ktore sie nigdy nie kończyly...
Kasia
2 tyg. temu
Faceci tragiczni niestety.
Gość
2 tyg. temu
Wyglądają na grubo po 40tce a wszyscy nawet 25 nie mają. Szok.
Gość
2 tyg. temu
Wszystkie zrobione masakra jakaś. Wyglądają o 20 lat starsze.
gość
2 tyg. temu
Miłość do kamery nie istnieje.Albo się gra i pozuje albo się coś czuje.
Prorokczyco
2 tyg. temu
Z Arturem i Dominiką to jeszcze będzie afera coś czuję. ...Dominika się pogubi. Ivan , ten chłopak pewnie też rozwinie skrzydełka i to wcale nie przy Ani , Kamil , Julia , ooooo to są gracze. Chłodni Ludzie. Sonia "biedulka taka" się okazała , płacze ...
...
Następna strona
bCYIuCcn