Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
Unicorn
|

Ida Nowakowska pochwaliła się NOWĄ FRYZURĄ. Internauci zachwyceni: "Nie mogę się napatrzeć" (ZDJĘCIA)

274
Podziel się:

Ida Nowakowska kilka miesięcy temu została blondynką. Ostatnio gwiazda TVP po raz kolejny zdecydowała się na metamorfozę i sprawiła sobie nową fryzurę. Celebrytka pochwaliła się efektami przemiany w sieci, a fani nie szczędzili jej komplementów.

Ida Nowakowska pochwaliła się nową fryzurą
Ida Nowakowska pochwaliła się nową fryzurą (AKPA, Gałązka)

Ida Nowakowska już od ładnych kilku lat zawodowo związana jest z Telewizją Polską i uchodzi za jedną z największych gwiazd stacji. Tancerkę i prezenterkę regularnie można oglądać w "Pytaniu na śniadanie", gdzie występuje w duecie z Tomaszem Wolnym. Celebrytka stara się również pozostawać w stałym kontakcie ze swoimi fanami i ochoczo dokumentuje codzienne perypetie za pośrednictwem Instagrama. Nowakowska na bieżąco informuje obserwatorów o zawodowych aktywnościach, udostępnia rodzinne kadry, czy relacjonuje kolejne podróże. Kilka miesięcy temu celebrytka poważnie zaskoczyła wielu swoich fanów. Wszystko za sprawą diametralnej metamorfozy.

Ida Nowakowska sprawiła sobie nową fryzurę. Pochwaliła się efektem metamorfozy

Na początku maja Nowakowska poinformowała fanów, że właśnie postanowiła sprawić sobie nową fryzurę. Celebrytka od jakiegoś czasu pozostawała wierna włosom w kolorze czekoladowego brązu, podczas ostatniej wizyty u fryzjera zdecydowała się jednak na radykalną przemianę. Nowakowska znacznie rozjaśniła długie pasma i stała się blondynką. Metamorfoza celebrytki mocno podzieliła wówczas jej fanów. Choć jedni byli zachwycenie nowym odcieniem włosów Nowakowskiej, inni zdecydowanie bardziej woleli ją w poprzednim wydaniu.

Po kilku miesiącach w wersji blond Nowakowska postanowiła ponownie odwiedzić znanego wśród celebrytów fryzjera. Mało tego, gwiazda TVP zdecydowała się na kolejną już zmianę fryzury. Tym razem prezenterka sprawiła sobie modną ostatnimi czasy grzywkę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ida Nowakowska o związku Cichopek i Kurzajewskiego

Nowakowska upamiętniła przemianę, publikując w sieci nagranie z salonu fryzjerskiego. Na udostępnionym przez celebrytkę klipie można zobaczyć, jak ta z dumą prezentuje nowe uczesanie oraz pozuje w towarzystwie zaprzyjaźnionego fryzjera.

Choć w przypadku ostatniej metamorfozy Nowakowskiej opinie internautów były dość podzielone, tym razem większość fanów gwiazdy TVP była zachwycona jej wyglądem. W komentarzach pod nagraniem na profilu celebrytki nie brakowało komplementów. Pod wrażeniem nowej fryzury Idy była m.in. Klaudia Halejcio, która skomentowała jej nagranie za pomocą emotikon płomieni.

Pięknie wyglądasz z grzywką. Pasuje Ci taka fryzurka; Świetna fryzura, bardzo mi się podoba; Jest pięknie!!; Ale pięknie, wow! Nie mogę się napatrzeć; Przepięknie, cudna grzywka; To strzał w 10; Zdecydowanie twój kolor - rozpływali się nad metamorfozą Nowakowskiej internauci.

Zobaczcie, jak Ida Nowakowska prezentuje się w nowym wydaniu.

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(274)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Kto to
2 lata temu
A ja myslam ze to roxi, wszystkie na jedno kopyto , zmień fryzjera , jedz do innego miasta , bo strzyże sztampowo jedna i ta sama fryzurę i koloryzacje
Bogusław
2 lata temu
Włosy ładne a ona.. nie
Inap
2 lata temu
To jej włosy czy doczepy?
Gość
2 lata temu
Szkoda mi ludzi, którzy ciężko pracują, studiują dziennikarstwo,na rzecz celebrytów bez żadnych doświadczeń prowadzących śniadaniowki lub inne programy których nie da już się oglądać
Małgosia
2 lata temu
Pudelek TVP.
NAJNOWSZE KOMENTARZE (274)
Kea
2 lata temu
Zdjęcie w toalecie? Może tam sprzątała...?
Wena
2 lata temu
Zdecydowanie w ciemnych pani włosach jest lepiej.
Joasia fryzje...
2 lata temu
Ma długą końską twarz, nie pasują jej długie włosy .Krótka zawadiacka fryzura i gites by wyglądała.
Laila
2 lata temu
Mongolskie rysy nie bardzo pasują do blondu. Ale co mnie to..
John
2 lata temu
Chciałbym obejrzeć osoby które tak krytykują Nowakowską??Nie mogą znieść , że ktoś jest ładny.
Franek
2 lata temu
Nie jest ładna.
Nie nie nie
2 lata temu
Okropnie! W czarnych była oryginalna a teraz kolejny klon z taśmy…
olo
2 lata temu
Ktoś napisał, że ładna figura....????ma nieproporcjonalną budowę ciała, brzydkie ma szczególnie nogi....chudość nie oznacza zgrabność... !!!!
aga
2 lata temu
na 100% sa geny azjatyckie. Ktos wie skad?
Ewa
2 lata temu
Kukielka czyli chałka pozostała
wiera
2 lata temu
Zupełnie nie rozumiem skąd ten hejt na Idę, komu zależy na jej krytyce.....?????!!!!!! , ciekawe .Cokolwiek zrobi, cokolwiek powie od razu jest krytyka i hejt. A ja ją lubię i cenię. Dziewczyna ma charakter i stałe poglądy nie adekwatne do współczesności. Brawo!!!!.Reprezentuje kulturę i klasę i wartości narodowo patriotyczne charakterystyczne dla starszego pokolenia, dlatego przypuszczalnie jest nie akceptowana przez pewne grupy społeczne i krytykowana.
Prawda
2 lata temu
Iga po co ten żółty blond na siłę? Przecież tobie mie pasuje, nie jesteś blondynką. Fatalnie..
roma
2 lata temu
A gdzie ta cudna grzywka? Bo nie widzę żadnej
Gość
2 lata temu
Przy jej nieproporcjonalnych rysach twarzy lepiej było jak natura chciała. Niskie czoło, szparkowate oczy.
...
Następna strona