Trwa ładowanie...
bEDuYimZ
Quizy/

Ile lat NAPRAWDĘ mają gwiazdy? (QUIZ)

iQuizyCreated with Sketch.
14 pytań
Średnia ocen

59%

Źródło: fot. AKPA, fot. Getty, fot. Instagram
Zmieniające rysy twarzy diety cud nie od dziś pomagają naszym ukochanym celebrytom zwalczać oznaki upływającego czasu. Co jednak w przypadku, gdy dana sława wygląda na starszą, niż jest w rzeczywistości? Przekonajcie się z najnowszym quizem Pudelka, jak dobrze jesteście obeznani w showbiznesowych metrykach!
KOMENTARZE
(128)
Wtf
7 miesięcy temu
Pytanie ile lat mają gwiazdy a tu obok cher jakiś szczyl z polskiego youtubea którego nawet imienia nie znam..gdzie Rzym gdzie Krym? ?
Werka1
7 miesięcy temu
Jared leto ma tyle lat, Boże dopiero się obudziłam ze jest już 2021
Jose
7 miesięcy temu
"Chylimy czoła przed prawdziwym znawcą show bizu"...dzyzasss.... za dużo Pudla za mało realu... co za czasy... napijmy się za to, żeby było lepiej
bEDuYinD
Kokardka
7 miesięcy temu
Lipińska najgorzej
powtórka bis
7 miesięcy temu
Jak porównałam Rozenową z Rogalską 46 lat, to uwierzyłam, że Rozenowa ma 42 lata, wygląda jak wnuczka Rogalskiej, serio.
Najnowsze komentarze (128)
RODO
7 miesięcy temu
A gdzie Rodowicz ?
Mella
7 miesięcy temu
Co z tą Lipińską? Jakaś nieudana operacja plastyczna?
Oooops!
7 miesięcy temu
W 'kuchennych rewolucjach' 40-letnie biedne kobiety pracujące upokarzane podawaniem wieku wyglądają na strasznie zniszczone, ale taka jest proza życia, nigdy nie będą miały pieniędzy, żeby wyglądać jak piękna czterdziestodwuletnia Małgorzata Rozenek, obiekt westchnień prawdziwych mężczyzn i obiekt zazdrości pozostałych. Biedne kobiety, to zniszczone kobiety i to się tylko pogłębi, nic z tym nie zrobicie.
mena
7 miesięcy temu
W publicznie dostępnym Krajowym Rejestrze Sądowym (ekrs) wystarczy sprawdzić dane Fundacji Małgorzaty Rozenek na podstawie nr KRS: 0000821864. Wynika z nich, że urodziła się 1 czerwca 1978 r. I to jest koniec marzeń naiwnych babć o łatwym zarobieniu miliona zł od Małgorzaty, bo dane w KRS są nie do podrobienia. Jedyne, co możecie zrobić, żeby utulić wasz żal, to wmawiać sobie, że wy, chociaż już po siedemdziesiątce, wyglądacie młodziej (hahaha, akurat) od niej. Żyjcie złudzeniami, bo niewiele już wam zostało, ledwo sapiące starowinki.
Adam
7 miesięcy temu
Wystarczy wpisać w Google - 'Klasa 1988 - 1997 - Państwowa Szkoła Baletowa, Łódź - Nk'. W GALERII jako pierwsze z prawej jest zdjęcie uczniów i uczennic, którzy ukończyli tę klasę mając po 19 lat, zamieszczone 13 lat temu przez sławnego obecnie tancerza, byłego ucznia tej klasy, Dominika Muśko. Na FORUM klasy, w drugim wątku wypowiedź z 2007 r. tego samego Dominika Muśko nie pozostawia wątpliwości, że Małgorzata Kostrzewska chodziła do tej klasy co on, gdy wymienia 'Gosię Kostrzewską' jako jedną z uczennic na tym zdjęciu, stojącą zresztą obok niego i wyglądającą jak 'nasza' Małgonia, tyle, że dwadzieścia kilka lat wcześniej. Teraz więc Małgonia ma 42 lata. Porównać z 46latką Marzeną Rogalską albo 40tką Martą Lempart czy z naciąganą 40tką Robaczewską, to Małgonia świeci pełnym blaskiem.
aport
7 miesięcy temu
W internetowej wyszukiwarce KRS (Krajowy Rejestr Sądowy) faktycznie można znaleźć fundację M&M Małgorzaty Rozenek-Majdan. Są podane: nazwa, adres, numery NIP, REGON i KRS, a także JEJ PESEL, zaczynający się od 78, co oznacza, że urodziła się ona w 1978 roku. Najistotniejsze, że w KRS pesel jest weryfikowany. TU NIE MA MIEJSCA NA FAŁSZERSTWO! Pesel zawiera w sobie tzw. sumę kontrolną, źle wpisany "nie przejdzie" w KRS. Podobnie, jak źle wpisany nr rach bankowego "nie przejdzie" w banku. Może dla kontrahentów nie jest ważne, czy pani prezes ma 20 czy 40 lat, jednak pesel jest niezwykle ważny dla KRS, bo jest to numer, który jednoznacznie identyfikuje każdego obywatela (teoretycznie Małgorzat Rozenek-Majdan może być kilka). Więc nie o wiek tu chodzi, ale o jednoznaczne wskazanie osoby, która reprezentuje spółkę czy inny podmiot prawny.
hu hu he
7 miesięcy temu
Bidoki! Walczcie o ten milion, jesteście bez szans :-P :-D. Małgorzata Anna Kostrzewska (Rozenek-Majdan) urodziła się 1 czerwca 1978 r.
Izaaa
7 miesięcy temu
78% za mało czytam pudelka😁
bEDuYinv
Sugestia
7 miesięcy temu
Nie podali prawdziwego wieku Małgoni 😂😂😂
111
7 miesięcy temu
92 %, "drzemie we mnie dusza prawdziwego pudelkowicza" och za za wyróżnienie;-) poległam tylko na Blance, dałam jej 45 lat, nadal nie wierzę, że jest ode mie tylko 5 lat starsza.
Hhhhhh
7 miesięcy temu
Ja nie wiem co Blanka z sobą zrobiła, ale wygląda okropnie. Albo się źle maluje albo źle ja naciągnęli wokół oczu, ale na każdej fotce wygląda na zezowata. Do tego zęby po ortodoncie ma gorsze niż przed.
linki m
7 miesięcy temu
link tu nie wchodzi, ale łatwo sprawdzić, że w Zaciszu Gwiazd Jacek Rozenek mówił, że Gosia jest od niego prawie dekadę młodsza, specjalnie na to zwróciłam uwagę, 15 min 03 sek i że mimo to rozumieją się jakby byli rówieśnikami
Tola
7 miesięcy temu
kto to jest gwiazda?? Lipińska to jest smieszne
linki m
7 miesięcy temu
Jacek Rozenek mówił, że Gosia jest od niego prawie dekadę młodsza, dokładnie tak mówił, tu macie babcie skołowane link do wywiadu
...
Następna strona
bEDuYiol
bEDuYinG
bEDuYinX