Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Internauci edukują Izabellę Miko STRASZĄCĄ SZCZEPIENIAMI: "Nie rozumiesz działania szczepionek i tyle!"

385
Podziel się:

Pod postem, w którym Małgorzata Rozenek informowała o przyjęciu trzeciej dawki szczepionki, Izabella Miko postanowiła nastraszyć ludzi zgonami wśród zaszczepionych pacjentów. Celebrytka zapomniała najwyraźniej zapoznać się z danymi na temat ilości zgonów wśród osób, które nie przyjęły szczepionki...

Internauci edukują Izabellę Miko STRASZĄCĄ SZCZEPIENIAMI: "Nie rozumiesz działania szczepionek i tyle!"
Internauci edukują Izabellę Miko STRASZĄCĄ SZCZEPIENIAMI: "Nie rozumiesz działania szczepionek i tyle!" (AKPA)

Izabella Miko przed laty wyjechała do Stanów Zjednoczonych, by robić karierę, ale o jej sukcesach jakoś nie słychać. Od czasu do czasu udaje jej się natomiast zwrócić na siebie uwagę polskich mediów za pomocą wypowiedzi o okadzaniu krocza czy wkładaniu piersi z kurczaka do stanika.

Teraz Miko uaktywniła się przy okazji dyskusji o szczepionkach. 40-latka zamieściła komentarz pod postem Małgorzaty Rozenek, w którym ta informowała, że przyjęła już trzecią dawkę. Gwiazda zwróciła się przy okazji do antyszczepionkowców, pisząc, że są "po złej stronie mocy".

Zobacz także: Szczepionka dla dzieci poniżej 12. roku życia. Lekarz o możliwym terminie dopuszczenia

W swoim wpisie Miko straszy ludzi zgonami wśród piłkarzy i twierdzi, że media ukrywają prawdę.

To nie jest zwykła szczepionka i osoby, które mają obawy, nie powinny być oceniane jako "po złej stronie". Dlaczego? Patrząc jedynie na ponad sto zgonów w grupie rejestrowanych piłkarzy i coachów w FIFA przez ostatnie 6 miesięcy (to są super zdrowi atleci) to nie dziw, że jest wiele osób, które dalej czeka na podjęcie tej decyzji, no bo to jest pięciokrotna ilość, więc trochę to dziwne (...), jest wiele statystyk i liczb które nie są pokazywane w mediach, więc trzeba samemu szukać i uważam, że osoby, które są dociekliwe i nie wierzą ślepo w to, co jest pokazywane w tv akurat naprawdę dbają o swoje zdrowie i bardzo świadomie podchodzą do tego ryzyka - rozprawia celebrytka.

To, że to szczepienie nie ma wpływu na zarażenie siebie czy innych nie jest już sekretem, więc to jest indywidualna decyzja każdego i nie powinna być krytykowana, jeżeli ktoś inaczej z tym wirusem chce sobie radzić. Cieszcie się, że w Polsce nie jesteście przymuszani do tego, jeżeli chcecie pracować albo usiąść w restauracji - kończy Miko, najwyraźniej nie sprawdziwszy wcześniej, że w krajach, w których zaszczepiła się większa ilość populacji, zdecydowanie mniej osób umiera na COVID, w przeciwieństwie do państw, gdzie stopień "wyszczepienia" jest niski i gdzie statystki zgonów są o wiele wyższe.

Pod komentarzem Miko zaroiło się od pochwał i komplementów od przeciwników szczepień, ale są też głosy rozsądku.

Nie rozumiesz działania szczepionek i tyle! Jedyne prawdziwe źródło statystyk to przepełnione szpitale i ludzie pod respiratorami; Zgony po zażyciu szczepionki to odsetek procenta. Rozumiem lęk przed nieznanym, ale spłycanie szczepionki tylko do zgonów jest mało mądre - piszą internauci.

Zdradzimy Wam, kto najlepiej klika się na Pudelku!

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(385)
Heloł
6 miesięcy temu
Nauka to badania, analizy i konkretne wyniki tych badań. A badania nad tym preparatem jeszcze się nie zakończyły, nie wspominając o dalekofalowych skutkach. Rzeczywistość pokazuje, że szczepienia nie są tak skuteczne jak obiecywano, nie powstrzymują transmisji wirusa, nie powstrzymują kolejnej fali a chorują i umierają również zaszczepieni. Zachorowań jest dokładnie dwa razy więcej niż rok temu, kiedy nikt jeszcze nie był zaszczepiony.
ddd
6 miesięcy temu
oczywiście, że Miko ma racje. Dość terroryzmu szepionkowego! niech ludzie sami decydują za siebie.
Ari
6 miesięcy temu
Trzeba się kierować faktami, nie emocjami.
Oni
6 miesięcy temu
True ! Bravo
nick
6 miesięcy temu
Miko ma rację.Pudel sprawdź najpierw statystyki a potem pouczaj.Im większe wyszczepienie społeczeństwa,tym więcej chorych na covid i zgonów: patrz Belgia,Niemcy, Gibraltar.
Najnowsze komentarze (385)
Józef
5 miesięcy temu
Nie rozumiem po co organizowany jest Sylwester w Zakopanem. Covid "szaleje" a Pan K. ma to w nosie. Chwalą się ile to artystów na scenie będzie..O co kaman ?
Jojo
6 miesięcy temu
Media i rządy ogłupiły tych, którzy ten preparat przyjęli, tak preparat-bo szczepionka to uśpiony patogen danego wirusa, który organizm uczy się zwalczać, natomiast ten preparat to materiał genetyczny, którego końcowego działania nie zna nawet producent więc powodzenia w braniu kolejnych dawek, ja wyznaję wolność i dobrowolność przyjmowania czegokolwiek
aaa
6 miesięcy temu
ci atleci niekoniecznie są zdrowsi, mogą być naszpikowani dziwnymi substancjami. nie mówię, że wszyscy, ale...
Rodzynek
6 miesięcy temu
Oczywiście nikt nie zapłacił i masońskie pozdrowienie V na drugim zdjęciu haha
Magda
6 miesięcy temu
Ale piszesz głupoty Pudełek, szkoda właśnie mi takich ludzi jak ty, nie macie własnego zdania podążacie za tą głupią modą, czekam na ten dzień gdzie Ci którzy wzięli szczepionkę i promowali to główno będą płakać i przepraszać na wizjach, jak można być tak ślepym i na dodatek głupim żeby wierzyć to co rząd czy inny polityk mówi jeśli oni cały czas nas kłamią. A teraz rzekomo chcą dla nas dobrze niech sami się zaszczepią, a dodam ze jakoś moi znajomi ciężko wciąż to przechodzą mając szczepionkę, to po h.. to brać jeśli nie pomaga, ja to przyszłam i jakoś żyje a mam astmę alergie i inne choroby.
Pstro
6 miesięcy temu
A może ty Pudel i reszta ignorantów zaczniecie zapoznawać się z danymi z oficjalnych stron rządowych. Wszystko jest czarno na białym, macie oczy a nie widzicie. Smutne i przykre, widząc do kąd to wszystko zmierza dzielicie zamiast stać w jednym rzędzie. Wszyscy jesteśmy ludźmi i powinniśmy mieć takie same prawa. Stop dyskryminacji i segregacji sanitarnej !!!
777
6 miesięcy temu
Zbyt Inteligentna jestem żeby inspirować się Małgorzatą Rozenek 😘
Iza
6 miesięcy temu
Kazdy ma swoje autorytety w danej dziedzinie. W dziedzinie nauki i medycyny ta pani nie jest moim autorytetem. Nie kupuję jej farmazonów
Melchior
6 miesięcy temu
U mnie w pracy teraz po kolei wszyscy szczepieni chorują. A my które nie dalysmy podać tego preparatu biomedycznego jesteśmy zdrowe i musimy za nich pracować.
Justyna
6 miesięcy temu
Pudel zapomnial dodać że to artykuł sponsorowany. To nawet nie jest szczepienie. To produkt biomedyczny. Musisz pudelku sporo nadrobić.
Joanna
6 miesięcy temu
Redaktorku, po szczepieniach nikt nie powinien umierac. Absolutnie nikt! Zdrowie nie jest sprawa publiczna i nikt nie zmusi mnie bym nim ryzykowala. Wolalabym umrzec w wyniku choroby niz szczepienia. Ale na szczescie przezylam tego swirusa.
Pozytywna
6 miesięcy temu
Odleciala, kolejna
Iza
6 miesięcy temu
Jeśli dobrze niektórych z was rozumiem, to szczepienie jest eksperymentem na ludziach, który na za zadanie depopulację??? Czyli „komuś” chodzi o to, żeby pozbyć się ludzi wykształconych i inteligentnych, bo tacy się głównie szczepią????? Czyli na świecie ma zostać tylko patologia i niewykształceni płaskoziemcy??? To ja wole tego świata nie oglądać🙈
Iju
6 miesięcy temu
Miko! W szczepieniach chodzi o odporność populacyjną. Gdyby nie fakt że jako małe dziecko zaszczepiono cię na szereg chorób nie okadzałabyś dziś krocza
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie