Trwa ładowanie...
Przejdź na
Venus
Venus
|
aktualizacja

Jacek Kopczyński już ROZSTAŁ SIĘ z nową ukochaną?! Klaudia Kardas zabrała głos. "Pomogłam Jackowi wyjść z dołka..."

81
Podziel się:

Niecały miesiąc temu kolorowe portale obiegła informacja o rzekomych zaręczynach Jacka Kopczyńskiego i Klaudii Kardas. Według jednego z tygodników plotki mają niewiele wspólnego z prawdą, a aktor i autorka erotyków nie są już nawet w związku...

Jacek Kopczyński już ROZSTAŁ SIĘ z nową ukochaną?! Klaudia Kardas zabrała głos. "Pomogłam Jackowi wyjść z dołka..."
Jacek Kopczyński już rozstał się z Klaudią Kardas? (AKPA)

Jacek Kopczyński ma za sobą wyjątkowo intensywny okres, jeśli chodzi o życie prywatne i uczuciowe. Już pod koniec 2022 roku kolorowe portale poinformowały, że po 16 latach zakończył się jego związek z Patrycją Markowską. Również wtedy aktora widziano po raz pierwszy w towarzystwie początkującej autorki erotyków Klaudii Kardas, która później okazała się jego nową partnerką. Przez pewien czas zakochani chętnie wybierali się razem na salony, a ukochana aktora udzieliła nawet kilku wywiadów mediom plotkarskim. Przełomem w relacji miały być rzekome zaręczyny, o których informowano zaledwie kilka tygodni temu. Co ciekawe, Kardas ani razu nie potwierdziła bezpośrednio, że Kopczyński jej się oświadczył.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Martyna Kaczmarek z „Top Model” ma męża i jest w nowym związku. Co z rozwodem?

Jacek Kopczyński już rozstał się z ukochaną? Zaskakujące doniesienia tygodnika

Plotki o zaręczynach wywołały rzecz jasna falę spekulacji na temat ślubu, do których autorka erotyków również zdążyła się już odnieść, jednocześnie nic konkretnego nie zdradzając. Tymczasem tygodnik "Twoje Imperium" donosi, że Jacek Kopczyński nie oświadczył się Klaudii Kardas i, mało tego, już od jakiegoś czasu nie jest z nią w związku!

Ja się z Klaudią rozstałem kilka tygodni temu - miał rzekomo przekazać tygodnikowi Jacek Kopczyński.

Klaudia Kardas zapytana o rozstanie z Jackiem Kopczyńskim. Zastanawiająca odpowiedź

W obliczu dość zaskakujących doniesień, portal Plejada postanowił skontaktować się z Klaudią Kardas. Jak łatwo się domyślić, kobieta nie potwierdziła rewelacji, a jedynie powtórzyła słowa, które padły z jej ust jakiś czas temu.

Motyle nadal mam i jest ich coraz więcej. Ten rok będzie jeszcze lepszy niż poprzedni. Chociażby dlatego, że uwolniłam się od toksycznego związku i Jacek bardzo mi w tym pomógł, wspierał i nadal wspiera. Wiem, że mogę na nim polegać. Bardzo dużo o mnie wie i ja o jego życiu również. Też pomogłam Jackowi wyjść z dołka, w którym tkwił po rozstaniu z poprzednią, byłą partnerką. Pewne rzeczy z jego poprzedniego związku opowiadał mi w tajemnicy i dlatego to zostawiam dla siebie, chociaż by mnie kroili, nie ujrzy to światła dziennego - tłumaczyła.

Autorka książki "Kokainowa księżniczka" wspomniała również w rozmowie ze wspomnianym serwisem, że jest szczęśliwa i spełnia się na polu zawodowym, a "ludzie doszukują się pierdół". Na koniec stwierdziła, że "Jacek jest cudownym mężczyzną, który daje dużo ciepła".

Skontaktowaliśmy się z Jackiem Kopczyńskim z prośbą o komentarz, jednak do momentu publikacji artykułu - nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(81)
Asa
2 miesiące temu
Już powiedziałaś za dużo...
Kiedyś znajom...
2 miesiące temu
Chłop w końcu się zorientował z kim ma doczynienia. Klaudia ,kobieto ,kiedy przestaniesz kłamać? Oprócz urody coś w głowie trzeba mieć jeszcze. A do tego teraz szantażowanie, skoro coś wiesz po co o tym wspominasz? Nigdy nie potrafiłaś dotrzymać obietnicy i nie zrobisz tego tym razem. Byle kogoś opluć. Cała ty, nie zmieniłaś sie od małolata.
Gder
2 miesiące temu
Czyli się tylko pocieszali w łóżku po byłych związkach.
Yes
2 miesiące temu
Ona coś nie wydaje się ok. Najechała na patrycje... słabe to bo jak tamta ma się bronić. Wejsc z obca bsbą w dyskusję na forum w necie?
Ciekawe
2 miesiące temu
Kogo o teresuje jakiś Kopczyński, kto to w ogóle jest oprócz tego, że spał z Markowską?
Najnowsze komentarze (81)
Kinga
2 miesiące temu
Myślę, że osiągnęła Pani cel jest już Pani "medialna" Wypowiedzią" nawet gdyby mnie kroili" podnieciła Pani dziennikarzy.
Pola
2 miesiące temu
Pomogła mu wyjść z dołka, po czym sama go w niego wepchnęła! Cóż za cynizm, albo cwaniactwo!
Nasza klasa
2 miesiące temu
Znam Klaudię z.liceum, uwierzcie, ona na 100% nie napisała tej książki. Poprawnego zdania nie potrafiła sklecić nie mówiąc o pisaniu czegokolwiek. Kojarząc fakty jej poprzedni partner jest scenarzystą, ona chwali się scenariuszem do książki. Czyżby przypadek?
Makutra40
2 miesiące temu
Nieciekawy facet !😕
Jola
2 miesiące temu
Gdzie jej do Markowskiej. Wymienił stryjek...
Ewa
2 miesiące temu
Dziewczyny, nie bądźcie plastrami dla świeżo rozwiedzionych facetów! Z takim żadnej przyszłości nie będzie tylko się podleczą przy waszym boku!
Jolka
2 miesiące temu
Pan Jacek fajnie gra w M jak M
Serio
2 miesiące temu
No to się wypromowała na d...e! Kiedyś wiedzieli tylko znajomi teraz wiedzą wszyscy. Tu już trzeba się leczyć i w końcu przyznać kto jest toksyczny.
jula
2 miesiące temu
z taką to strach nawet rozmawiać bo nie wiadomo czy potem nie opisze tego
Gocha
2 miesiące temu
Dziwne wyznanie ze ona cos tam wiem. Publicznie takich rzeczy sie nie mowi. Baba wydaje sie dwulicowa.
gość
2 miesiące temu
Miał fajną kobietę dobrze mu a aktorem jest słabym.
No nie
2 miesiące temu
Pierwsze slyszę o tym aktorze i o tej wybitnej pisarce, a siedzę na pudlu
Małgorzata
2 miesiące temu
Pierwsze słyszę o tych ludziach 😁
Królewna Loli...
2 miesiące temu
Mnie to wygląda że ten pan za bardzo wszedł chyba w rolę postaci którą gra w serialu "P jak Pośladek"😆😆😆 . Identycznie/bardzo podobnie przecież zachowuje się postać prawnika którą gra....
...
Następna strona