Trwa ładowanie...
Przejdź na
Spinner
Spinner
|
aktualizacja

Jakie wykształcenie ma Robert El Gendy? Prowadzący "Pytanie na śniadanie" ukończył WYMAGAJĄCY kierunek. Zdziwienie gwarantowane

208
Podziel się:

Robert El Gendy w TVP pracował od dwóch dekad, jednak kilka miesięcy temu zniknął z telewizji publicznej. Po kilkumiesięcznej przerwie dziennikarz powrócił do śniadaniówki, jako nowy prowadzący. Mało kto wie, jakie wykształcenie ma gospodarz "Pytania na śniadanie".

Jakie wykształcenie ma Robert El Gendy? Prowadzący "Pytanie na śniadanie" ukończył WYMAGAJĄCY kierunek. Zdziwienie gwarantowane
Robert El Gendy (AKPA)

21 stycznia Robert El Gendy wrócił do prowadzenia "Pytania na śniadanie". Wcześniej był związany z formatem przez cztery lata, jednak pożegnał się z redakcją we wrześniu 2022 roku. Jak mówił wówczas w wywiadzie dla Plejady, musiał podjąć męską decyzją i wolał spróbować sił w aktorstwie, do którego również ma predyspozycje. Inna sprawa to zawirowania w gronie prowadzących. W "Pytaniu" nie było już np. Macademian Girl, z którą to debiutował w 2018 r.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wieniawa według rankingu jest warta aż 134 miliony! Ma tyle w portfelu?

Jakie wykształcenie ma Robert El Gendy?

Droga Roberta do śniadaniówki nie była prosta. Mimo że z Telewizją Polską jest związany od wielu lat, bo ponad 20, to początkowo zajmował się tematami daleko odbiegającymi od tzw. lifestylu. Jego konikiem był sport. Relacjonował między innymi Rajd Dakar czy Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro.

Co ciekawe, mimo że szybko związał się mediami, to nie kształcił się na studiach dziennikarskich. Pierwotnie jego ścieżka zawodowa miała wyglądać zupełnie inaczej. Robert El Gendy jest z wykształcenie ekonomistą. Studiował handel zagraniczny.

Robert El Gendy ma doświadczenie nie tylko jako dziennikarz

A co z aktorstwem? Tu El Gendy również nie ma kierunkowego wykształcenia, ale może za to pochwalić się niemałym doświadczeniem. Od 2021 r. pojawia się epizodycznie w serialu "Komisarz Alex" jako strażak Artur Nowacki. Wcześniej pojawił się też w "Na dobre i na złe" oraz "Na sygnale".

Zdziwieni?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(208)
gosć
3 miesiące temu
bardzo miły i zdolny człowiek--
Magda
3 miesiące temu
Nie jestem zdziwiona.
ewa
3 miesiące temu
po 8 latach witam pana Roberta w TVP i czekam na nowych prowadzących śniadaniówkę
...
3 miesiące temu
ale się zdziwiłam ...
matużysta
3 miesiące temu
skończył studia ,a nie jak maturzysta rotacyjny marszałek
Najnowsze komentarze (208)
kasia
3 miesiące temu
a ma szkole podstawowa
Hrabia
3 miesiące temu
Studia mi nie były potrzebne , wystarczyła zawodówka , wyjazd do Francji a później do Niemiec średni zarobek 2800 € na rękę i drugie tyle żony , w Polsce koledzy którzy nie chcieli wyjechać mają najniższą krajową , nie ma co komentować i jeszcze jedno 800 € czyli najniższa krajowa w Polsce to od firmy na paliwo dostaję.
Lesio
3 miesiące temu
A ja mam zawodówkę . W USA zarabiam 130 tyś.dolarow rocznie jako kierowca w UPS. Niedługo przechodzę na emeryturę. Państwowa social security ponad 3 tyś dolarów i pensionariuszy z UNI 3200 dolarów .Miesięcznie . Nie potrzeba mi było idiotycznych studiów. God Bless USA.
Gość.
3 miesiące temu
Studiował czy ukończył studia?
Adek
3 miesiące temu
Tylko po co te jego rączki w kieszeniach?
cynik33
3 miesiące temu
Mi wygląda na cyklistę...
buddyjskilama
3 miesiące temu
Wymagający kierunek? Poważnie?
Sam
3 miesiące temu
To on nie jest po szkole teatralnej?
Sam
3 miesiące temu
Ale wzięcie go do komisarza Alexa to lekka przesada.
kiki
3 miesiące temu
faktycznie, zadziwiajace, niezwykle rzadki kierunek...
Marzena
3 miesiące temu
Brakuje mi poprzedniej ekipy. Wszyscy byli zgrani, świetnie prowadzili ten program. Szkoda, że polityka jest ważniejsza od ludzi 🤑🤔
TakJest
3 miesiące temu
To żaden wymagający kierunek.. Cztery dni nauki bez lab i trudnych ćwiczeń.. Też skończyłem w wolnym czasie dla jaj..bo miałem trochę czasu.. Wymagającym była fizyka matematyka i elektronika. A ekonomia to czysty żart. Po matematyce nie pisałem nawet kolokwium z tego przedmiotu będący tylko na pierwszym semestrze bo zadania jakie tak przerabiane to w zasadzie szkoła średnia..
brawo
3 miesiące temu
Dla mnie najfajniejszy z całej trójki. Inteligentny, naturalny w zachowaniu i nieopowiadający banialuków:)
Basia
3 miesiące temu
Stara kadra była SUPER- NIE MOGĘ POJĄĆ JAK MOŻNA ZROBIĆ TAKĄ CZYSTKĘ
...
Następna strona