Trwa ładowanie...
Przejdź na
Buffon
|
aktualizacja

Jakub Rzeźniczak interweniuje w sprawie "afery o czapkę" na profilu Pauliny Nowickiej. Tak BRONIŁ ukochanej (FOTO)

151
Podziel się:

Jakub Rzeźniczak nie mógł się powstrzymać, gdy zauważył, że jednej z internautek nie do końca spodobała się stylizacja jego żony. Taki mąż to skarb?

Jakub Rzeźniczak interweniuje w sprawie "afery o czapkę" na profilu Pauliny Nowickiej. Tak BRONIŁ ukochanej (FOTO)
Jakub Rzeźniczak staje w obronie żony (Instagram)

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka nie mieli łatwego początku w rodzimym show biznesie. Nie jest tajemnicą, że piłkarz odszedł od wówczas ciężarnej Magdaleny Stępień na chwilę przed porodem i związał się właśnie z Pauliną. Patrząc na burzliwą związkową przeszłość piłkarza i waśnie, jakie toczył z byłymi partnerkami, mało kto wróżył świetlaną przyszłość ich związkowi.

Ku zaskoczeniu wszystkich, para pobrała się w tajemnicy w Miami kilka miesięcy temu. Od tamtej pory zakochani coraz chętniej relacjonują swoje życie prywatne w mediach społecznościowych, publikując nawet zdjęcia z migdalenia się bez koszulek na kanapie. Niestety nie wszystko, co pokazują na Instagramie, spotyka się z samymi komplementami ze strony internautów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Magdalena Stępień w "Tańcu z Gwiazdami"? "Odzwierciedliłoby to wszystko, co przeżyłam"

Jakiś czas temu Jakub Rzeźniczak musiał stanąć w obronie ukochanej, której zarzucano, że przesadza z zabiegami medycyny estetycznej. Piłkarz zapewniał wówczas, że usta Pauliny są naturalne, a ona nie może ich poprawić ze względów zdrowotnych. Tym razem sportowiec również dorzucił swoje trzy grosze w dyskusji na temat... czapki Pauliny.

Jakub Rzeźniczak staje w obronie Pauliny Nowickiej

Jedna z internautek zapytała Paulinę, dlaczego zdecydowała się na założenie czapki do najnowszego, instagramowego zajęcia. Sama zainteresowana szybko i sarkastycznie odpowiedziała.

Nie wiem, co tu jest do rozumienia. Czapka to taka część garderoby - odparła Paulina.

Wśród internautów rozpoczęła się niemała dyskusja na temat stosowności takiego komentarza. Na sam koniec do gry wkroczył Rzeźniczak, który podsumował internautkę, krytykującą jego żonę.

I na koniec całej wymiany zdań z ludźmi wyszło wszystko z Pani - skwitował piłkarz.

Rozumiecie coś z tego?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(151)
Mareczek789
3 miesiące temu
Byle bzdet i od razu cały artykuł z tymi samymi wiecznie zdjęciami.
sylwia
3 miesiące temu
Artykuł o niczym, ale komentarzy będzie jakieś 500.
Ladna25
3 miesiące temu
Dla mnie ta dziewczyna to aż brak słów.W życiu,ale to w życiu nie związałabym się facetem,który zostawia swoją partnerke kiedy ta jest na porodówce i co więcej przyjeżdża na porodówkę z nową kochanka to jest dno dna. kobiety dzisiejsze równa sie brak jakichkolwiek zasad
asd
3 miesiące temu
Parkingowa chciała być błyskotliwa, ale jak zwykle nie wyszło
Alicja
3 miesiące temu
A włosy gdzie ?
Najnowsze komentarze (151)
Xxxxx
2 miesiące temu
W końcu znalazł taką, która poziomem urody pasuje do niego. Poprzedniczki za piękne i zbyt naturalne. Sugeruję aby parkingowa zwana z LEKKICH OBYCZAJÓW, zabierająca dziecku ojca przed samym porodem, zmieniła speca od kwasu w ustach, są bardzo obleśnie zrobione. Mam nadzieję ladacznico, że spotka Cie podwójne zło za to co robiłaś innej kobiecie....a pamiętaj ladacznico...karma wraca w najmniej oczekiwanym momencie, nie teraz to za 10 lat...
Maxi
2 miesiące temu
Teraz pokazówka w schronisku z pieskami co się nie robi dla lajkow
T888
2 miesiące temu
Może niech parkingowa zajmie się pracą zawodową wówczas nie będzie mieć czasu na bzdety. Bezrobotna po studiach zafundowanych przez byłego. A może jak mówiła " ma swój honor" i nie będzie jednak uczciwie pracować?
💩💩💩💩💩
2 miesiące temu
💩💩💩💩🤮
Adam
2 miesiące temu
Ona tylko ciągnąć w aucie na parkingu potrafi.
Adam
2 miesiące temu
Ona tylko ciągnąć w aucie na parkingu potrafi.
Facet
2 miesiące temu
Ten, ktory nic nie ma potrzebuje splendoru panie Rzeznik. Tak jak pan i parkingowa.
🤮🤮🤮🤮🤮🤮�...
2 miesiące temu
Międzyrzecz się wstydzi 🤮
🤣🤣🤣
2 miesiące temu
Paulisia - parking czeka
Milek
2 miesiące temu
Najgorsza jego partnerka. Każdy z piłkarzy ma piękne kobiety. Lewandowski, Krychowiak, Szczęsny... A on sobie wziął takie NIC 🤣 stać Jakuba na więcej.
🤮🤮🤮
2 miesiące temu
Okropna fryzura 🤮🤮
🤮🤮🤮🤮🤮
2 miesiące temu
🤮🤮🤮🤮
Mala
2 miesiące temu
Okropna jest
Czas chyba
2 miesiące temu
wielki - byśmy my internauci - wreszcie zrozumieli celebrycki dekalog: 1.Celebryka/ -ta jest najepiękniejsza 2.Celebrytka ma zawsze rację, jest mądra, dowcipna. 3. Każda celebrytka i celebryta jest ikoną stylu - choćby nie wiem jak źle wyglądała 4.Celebrtom wolno powiedzieć o drugiej osobie wszystko - natomiast komentującym wolno jedynie przytaknąć, zachwycić się mądrością lub przyklasnąć każdej opublikowanej treści. 5.Hejt to to każdy komentarz, który nie spełnia punków 1-4 i jest nie po myśli celebrtów. 6. Publikowanie treści np. w mediach społecznościowych - nie oznacza, wbrew znaczeniu słowa - wystawianie jej przed publiczność - a więc, po to, by ludzie to skomentowali - To nadal treść ściśle prywatna i nie należy wyrażać się o niej krytycznie. 7.Interanauta jest po to, byobserwować celebrytę, lajkować, udostępniać, piać z zachwytu - bo celebryta i jego/jej ego - z tego żyją. 8.Celebrytów nie obowiązują ani kultura słowa, ani szacunek do komentujących, ani tłumaczenie się z różnych oszustw, wśród których obróbka zdjęć, ustawki - to najmniejsze grzeszki. 9.Każdy celebryta ogłasza, że nie zniża się do czytania "hejtu" na swój temat i szczerze gardzi plotkarskimi portalami - jednocześnie starannie dbając, by ani te portale, ani internauci o nim ani na chwile nie zapomnieli. 10. Celebryta jest znany z tego, że jest znany. Za to mu płacą/płacimy. Nie należy go pytać o osiągnięcia czy wysyłać do jakiejś pracy. Poślednia aktorka, marna piosenkarka, pani z trybun sportowych - nie musi mieć żadnych osiągnięć - wystarczy, że założy odjechane buty lub kieckę za 10 tys. A więc - STOP HEJT!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie