Janja Lesar i Krzysztof Hulboj są razem od PONAD 20 LAT, ale ani myślą o ślubie. "Mnie takie tradycyjne rzeczy nie interesują"
Janja Lesar i Krzysztof Hulboj są parą z ponad 20-letnim stażem, ale ślubu nie planują i mówią o tym otwarcie. W jednym z wywiadów tancerka ujawniła powód.
Ostatnimi czasy media bacznie przyglądają się prywatnym losom Katarzyny Zillmann i Janji Lesar. Od tygodni spekulowano, że wioślarka i jej partnerka przeżywają kryzys, a wątpliwości rozwiało właśnie krótkie oświadczenie jej (byłej już) dziewczyny pod wspólną rolką. Wystarczyły tylko trzy słowa.
Janja Lesar i Krzysztof Hulboj nie planują ślubu
Jednocześnie sporo się mówi o rzekomo zażyłych relacjach Zillmann z Janją Lesar, czyli jej taneczną partnerką z "Tańca z Gwiazdami". Na afterparty po finale programu przyłapano je na czułościach, ale wcześniej wymieniły pocałunek także przed kamerami. Jest to o tyle zaskakujące, że Lesar jest od ponad 20 lat związana z innym tancerzem, Krzysztofem Hulbojem. Kluczem do sukcesu ich relacji, jak sama twierdzi, jest "dawanie sobie swobody".
Katarzyna Zillman i Janja Lesar o finale "Tańca z Gwiazdami" i wsparciu bliskich
Związek Janji i Krzysztofa znalazł się więc pod medialną lupą. Choć ci są razem już od ponad dwóch dekad i doszło nawet do zaręczyn, to nigdy nie ukrywali, że ślubu nie planują. W rozmowie z reporterką serwisu Jastrząb Post Lesar wprost stwierdziła, że nie czuje potrzeby formalizowania związku z partnerem.
Mnie takie tradycyjne rzeczy nie interesują
Jednocześnie przyznała, że to, co daje im spełnienie, to nie żadne ślubne plany, a wspólna praca.
My z narzeczonym mamy wspólną pasję, a naszą pasją jest praca. Dla niektórych największym spełnieniem jest dom, rodzina, dzieci - i to jest piękne. A są też tacy jak ja, którzy realizują się przede wszystkim w pracy. To ona daje mi radość, energię i poczucie sensu. Dom traktuję jako przestrzeń, w której mogę być sobą, odpocząć, naładować baterie - po to, by potem znowu działać, tworzyć, pracować.
Słuszne podejście?