Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Janusz Korwin-Mikke odpływa na sejmowej mównicy: "Iloraz inteligencji Aborygenów australijskich jest równy inteligencji DZIECKA Z ZESPOŁEM DOWNA"

219
Podziel się

Co na to jego była koleżanka z partii Kaja Godek?

Janusz Korwin-Mikke odpływa na sejmowej mównicy: "Iloraz inteligencji Aborygenów australijskich jest równy inteligencji DZIECKA Z ZESPOŁEM DOWNA"
Janusz Korwin-Mikke (fot. YouTube, fot. ONS)
bCXSbHLV

Wysoka kultura osobista i rozważne dobieranie słów nie są raczej przymiotami, których przyszło nam się spodziewać po członkach Konfederacji. Tym razem jednak ich "religijny guru" w osobie Janusza Korwina-Mikke przeszedł chyba sam siebie, choć poprzeczka była i tak zawieszona naprawdę nisko.

Zwolennik teorii, że "kobiety nie mogą być zbyt inteligentne, aby móc wytrzymywać psychicznie w obecności gaworzących dzieci" tym razem postanowił zabrać głos w dyskusji na temat prawa aborcyjnego. Możemy jedynie przypuszczać, że chciał opowiedzieć się po stronie zwolenników absolutnego zakazu aborcji. W efekcie jednak obraził wszystkie możliwe strony debaty, wplątując w to jeszcze Bogu ducha winnych Aborygenów.

bCXSbHLX

Mówiono o wspólnocie między tak odległymi krajami jak Nowa Zelandia, Australia i Polska. Chciałem zwrócić uwagę na jeden drobiazg. Średni iloraz inteligencji Aborygenów australijskich jest mniej więcej równy ilorazowi inteligencji dziecka z zespołem Downa, a nikt w Australii nie myśli o tym, by wyskrobywać Aborygenów - wydeklamował z sejmowej mównicy szalenie dumny Korwin-Mikke.

Ciekawi jesteśmy, jak z tak barwnego porównania cieszyłaby się Kaja Godek - bodajże najpopularniejsza w kraju działaczka pro-life, a prywatnie mama dziecka z zespołem Downa, która jeszcze niedawno startowała u boku Konfederacji do walki o miejsca w Parlamencie Europejskim.

Myślicie, że fani Korwina będą zadowoleni z takiego rodzaju retoryki?

bCXSbHMd
bCXSbHMe
bCXSbHMy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(219)
Czizes...🙈
4 miesiące temu
Właśnie większość komentujacych popisala się inteligencja nie rozumiejac zupelnie sensu jego wypowiedzi... Mikke przesadził pare razy swoimi wypowiedziami, ale tutaj akurat nikogo nie obraża... Aj ludzie...
0bywattel
4 miesiące temu
Prawda boli, a lewaki (Razem, Wiosna) i lewica (POPiS, SLD) boją się prawdy, bo nie są wstanie wytrzymać bólu lub jak kto woli "bulu".
odp.
4 miesiące temu
Aborygeni po prostu nie wiedzą jak poprawnie wypełnić testy, bo się tego nie uczyli. Za to są zdolni do samodzielnego funkcjonowania w społeczeństwie i do przeżycia w trudnych warunkach, a również mają zdolność do rozmnażania się.
bCXSbHMz
Maria
4 miesiące temu
Jeśli Aborygeni mają tak niskie IQ, to jak niskie muszą mieć Polacy, żeby głosować na PiS i dać sobie rozwalać państwo. IQ Australipiteka?
Weronika
4 miesiące temu
Co za daleko posunięta demencja 🤦🏻‍♀️
Najnowsze komentarze (219)
LALALAMIGO
3 miesiące temu
NAJLEPSZA FOTKA TO TA Z KUKIZEM. TO BY BYŁA KOALICJA. :)
lol
4 miesiące temu
no Pan Janusz chyba nie logicznie myśli, skoro dzieci z zespołem Downa mają taki sam iloraz inteligencji to dlaczego nie potrafią same funkcjonować w społeczeństwie? Czyżby pominął fakt, że zespół Downa to choroba ? co ma wspólnego niskie IQ zdrowego człowieka z niskim IQ osoby chorej i upośledzonej niezdolnej funkcjonować w społeczeństwie bez pomocy ?
Bell
4 miesiące temu
Takich ludzi powinno się zamykać w więzieniu.
Ann
4 miesiące temu
#uj i tyle w temacie
Nick
4 miesiące temu
Życzę panu Januszowi, żeby był choć w 1/3 tak wspaniały jak dzieci z zespołem downa...
anna
4 miesiące temu
czy tego faceta ktokolwiek jeszcze bierze na poważnie? :D
borsuk
4 miesiące temu
Korwin a jesteś pewny co do inteligencji Aborygenów, bo takich badań nie ma, oni są ludźmi i jak ludzie mają wyższe i niższe ilorazy, Ty zaś pleciesz tyle bzdur ,ze coś z tą Twoją inteligencją jest nie tak, na pewno nie świadczy to o przynajmniej przeciętnym ilorazie.
ben😂
4 miesiące temu
Janusz patrz w niebo...🤣......na pewno po ciebie przylecą~!!!!!!!!!
bCXSbHMr
0=0
4 miesiące temu
Megalomania do kwadratu!
Bez znaczenia
4 miesiące temu
Odjechany stary człowiek z wyolbrzymiony mniemaniem o swojej nadprzyrodzonej inteligencji.....jakby mógł to by nawet swojego psa zgłosił na kandydata do wyborów.W jego głowie istnieje tylko kurs KASA,KASA,KASA.Nie ma nic wspólnego ze słowem PATRIOTA.Cwaniak , takie sam jak Czarzasty,Zandberg,Budka i inni komunisci choć ponoć które munizmem się brzydzi- ogólnie mówiąc NIEGLUPI HIPOKRYTA
Aciu
4 miesiące temu
Mówi jak jest i tyle
kibic
4 miesiące temu
no jak zwyke nacpany gosciu
Bartek
4 miesiące temu
Kaftan i do szpitala. Choć do obecnej polityki jak znalazł.
NS..
4 miesiące temu
W sejmie tylko Korwin jest inteligentniejszy od paczki gwożdzi i jeszcze ten Jakubiak. Reszta to noga od stołu
...
Następna strona
bCXSbHMT