Trwa ładowanie...
Przejdź na
Spinner
|
aktualizacja

Jarosław Bieniuk wrzucił rolkę z dziećmi i zaliczył WPADKĘ! Zróbcie zbliżenie na zakładki internetowe... To strony DLA DOROSŁYCH (FOTO)

Podziel się:

Jarosław Bieniuk zaliczył wpadkę na Instagramie? Wrzucając rolkę z dziećmi, nie zauważył, że na jednym ujęciu widnieją zakładki internetowe. To strony dla dorosłych...

Jarosław Bieniuk wrzucił rolkę z dziećmi i zaliczył WPADKĘ! Zróbcie zbliżenie na zakładki internetowe... To strony DLA DOROSŁYCH (FOTO)
Jarosław Bieniuk (AKPA)

Jarosław Bieniuk już wielokrotnie borykał się z wizerunkowym kryzysem. Kilka lat temu modelka oskarżyła go o napaść na tle seksualnym. I choć był to największy skandal z jego udziałem, zostawienie byłej partnerki z małym dzieckiem również nie zapewniło mu dobrej prasy.

Od dłuższego czasu Bieniuk rozwija relację z Zuzanną Pactwą. W sieci sporadycznie pokazuje kadry z ukochaną. Największą uwagę, jak wskazują relacje w sieci, poświęca jednak dorastającym pociechom.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Oliwia Bieniuk studiuje na uczelni Bogusława Lindy: "Nie są to łatwe rzeczy"

Jarosław Bieniuk zaliczył wpadkę na Instagramie?

Dumny tata wykorzystał Dzień Dziecka, aby raz jeszcze pochwalić się swoimi pociechami na Instagramie. Opublikował rolkę z archiwalnymi zdjęciami całej trójki. Slide show urozmaica piosenka z Akademii Pana Kleksa.

Bądźcie szczęśliwi. Kocham Was – dopisał.

Uroczy obrazek zaburza jednak nieco szczegół, którym Bieniuk raczej nie chciał się chwalić. Na jednym ze zdjęć, na którym widzimy jego starszego syna, dostrzec można również internetowe zakładki. I cóż, szybki risercz wykazał, że są to strony dla dorosłych.

Wygląda na to, że Bieniuk jeszcze nie zorientował się, że zaliczył wpadkę. W trakcie pisania tego artykułu rolka nadal znajdowała się na jego instagramowym profilu.

Wpadki zdarzają się nawet najsprytniejszym, ale w Internecie nic nie ginie… Myślicie, że to jego przeglądarka?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl