Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Nocne wpisy Jarosława Jakimowicza. Grozi Piotrowi Krysiakowi SĄDEM: "Nie mam z tą sprawą NIC wspólnego"

201
Podziel się

Choć Piotr Krysiak ani razu nie stwierdził wprost, kim jest zamieszany w aferę z gwałtem gwiazdor TVP, to w opublikowanym oświadczeniu Jarosław Jakimowicz twierdzi, że musi bronić swoich dóbr osobistych, bo "szczegóły wskazują na niego jako rzekomego "sprawcę" tego czynu". Sensowne wyjaśnienie?

Nocne wpisy Jarosława Jakimowicza. Grozi Piotrowi Krysiakowi SĄDEM: "Nie mam z tą sprawą NIC wspólnego"
Jarosław Jakimowicz zapewnia, że to nie on jest "gwiazdorem TVP Info" (AKPA, East News)
bDITVgQB

W poniedziałek Piotr Krysiak opublikował na swoim koncie na Facebooku obszerną relację z prywatnego dochodzenia w sprawie gwałtu na uczestniczce konkursu Miss Generation 2020. Choć reporter nie podał nawet inicjałów sprawcy, a jedynie kilka znaków szczególnych na ciele, to zdradził, że sprawa miałaby rzekomo dotyczyć "gwiazdora publicystyki TVP Info".

Do opisywanego przez Piotra Krysiaka zdarzenia miało dojść na zgrupowaniu w jednym z hoteli w Klimkach pod Łukowem. Kobieta zeznała, że mężczyzna podążał za nią korytarzem, a następnie wepchnął siłą do pokoju i tam zgwałcił. Ofiara podobno już zgłosiła sprawę policji oraz przedstawiła dowód w postaci nagrania. Co ciekawe, napastnik miał ją straszyć i twierdzić, że jest powiązany z niemiecką grupą przestępczą.

bDITVgQD
Zobacz także: "Byłam normalną Ewą". Miss Polski opowiada o minusach tytułu najpiękniejszej Polki

Nazwisko ani inicjały rzeczonego "gwiazdora publicystyki TVP Info" nigdy nie zostały podane do wiadomości publicznej. Media jednak szybko dotarły do informacji, że w hotelu Parisel Palace był wtedy Jarosław Jakimowicz. Świadczy o tym m.in. zdjęcie, które udostępnił na swoim profilu na Instagramie chłopak Shamili Mazhar, Miss Generation UK 2019. Sam Jakimowicz zaprzeczał jednak w rozmowie z Onetem, że jest jakkolwiek powiązany z tą sprawą.

bDITVgQJ

Nikogo nie zgwałciłem! Przysięgam na zdrowie moich dzieci! Nie jestem zdolny do takich czynów, brzydzę się agresją wobec kobiet. (...) Przyzwyczaiłem się do ataków, ale zarzuty o gwałt to przekroczenie wszelkich zasad - bronił się.

Poniedziałkowe wydarzenia skłoniły go też najwyraźniej do opublikowania serii postów na Instagramie, w których stara się dowieść, że nie ma z tym nic wspólnego. Najpierw Jarek wrzucił skan pisma, które zapewne już wysłał do lubelskiej prokuratury w sprawie toczącego się już podobno postępowania. Chwilę później na jego koncie pojawiło się z kolei obszerne oświadczenie i wezwanie do Piotra Krysiaka w sprawie usunięcia jego wpisu.

Szanowny Panie, zwracam się do Pana z żądaniem natychmiastowego usunięcia, zamieszczonego w dniu 18 stycznia 2021 przez Pana postu w portalu Facebook, dotyczącego rzekomego gwałtu, do którego miało dojść w lutym 2020 roku podczas obozu przygotowawczego do finału konkursu Miss Generation 2020. Zamieszczone w treści postu szczegóły wskazują, że jestem rzekomym "sprawcą" tego czynu. Oświadczam, po raz kolejny, że nie mam z tą sprawą nic wspólnego. Co więcej – choć minęło od opisywanego przez Pana zdarzenia prawie 12 miesięcy, nie skontaktowały się ze mną żadne organa – ani policja, ani prokuratura – władne do tego, by wyjaśnić sprawę rzekomego gwałtu. Uznaję więc Pana wpis za pomówienie, które godzi w moją osobę i – pośrednio – w Telewizję Polską, z którą współpracuję - grzmiał, po czym stwierdził, że w przypadku niezastosowania się do jego prośby skieruje sprawę do sądu.

Nie wiemy, czy Piotr Krysiak ma zamiar odnieść się do jego apelu, jednak kilkanaście minut później Jakimowicz opublikował kolejny post. Tym razem zestawił cztery zdjęcia reportera i dopisał do nich dość ironiczny komentarz. W tym przypadku internauci stanęli jednak w obronie Krysiaka, a aktora oskarżyli o nabijanie się z wyglądu dziennikarza zamiast jakiejkolwiek walki na rzeczowe argumenty.

bDITVgQK

I to jest ten wiarygodny dziennikarz Piotr Krysiak, hm. Całe życie tacy mnie baaardzo lubili - drwił.

Słabe. Jak nie ma argumentów to wjeżdżamy na wygląd - odpisała rozczarowana internautka.

A co ma do rzeczy wygląd tego faceta? Upublicznianie wizerunku przez popularną osobę może skutkować linczem. Niech pan podejmuje kroki prawne, jeśli prawda jest po pańskiej stronie, nie ma się pan czego obawiać. Z drugiej strony ja we wpisie tego pana nie zauważyłem pańskiego nazwiska - argumentował kolejny.

Dobry pomysł na "walkę o prawdę"?

bDITVgQL
bDITVgQM
bDITVgRe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(201)
wilk wilkowi ...
miesiąc temu
TAAAAAAA...... 🤔 UDERZ W STÓŁ A NOŻYCE SIĘ ODEZWĄ~ NO CÓŻ, BĘDZIE SPRAWA TO SIĘ OKAŻE KTO TU MÓWI PRAWDĘ... A MISSKA PEWNIE NIEŚWIADOMIE WZIĘŁA GHB I ~ ZA BARDZO NIE PAMIĘTA CO SIĘ POTEM DZIAŁO ~
Dana
miesiąc temu
No cóż... Może w końcu pan Jakimowicz dostrzeże i odczuje różnice pomiędzy publicznym pomawianiem i sr.niem na innych, a byciem pomawianym i osr.nym. Tak właśnie na wizji rujnuje pan życie innym. #jedziemy Panie Jakimowicz !
Sas
miesiąc temu
Widać że w tej telewizji lubią na ostro i partia polityczna też lubi co nie co pokazywać szczególnie Panie
bDITVgRf
:-p
miesiąc temu
Winny zawsze pierwszy się tłumaczy
Angie
miesiąc temu
Uderzył w stół, a nożyce się odezwały 😀
gość
miesiąc temu
Tak wygląda TVP żenada.
gość
miesiąc temu
Atrakcyjny i inteligentny inaczej...
Paweł
miesiąc temu
Gwiazdor TVP info ale to brzmi he he he
Hijuo
miesiąc temu
Z jednej strony dziwne ze laska to nagrala. Jak ja wrzucil do pokoju to zdazyla wlaczyc kamerke? Cos mi Tu smierdzi...
Ja to pisze
miesiąc temu
Jeśli nie jest sprawca czemu pisze o rzekomym gwałcie?? Skąd wie ze rzekomym? Przecież kobieta ma dowody wiec rzekomy ten gwałt nie był. Zamiast współczuć kobiecie i trzymać kciuki za rozwiązanie sprawy grozi pozwami, nie jest to dziwne????
Basy
miesiąc temu
Ludzie, jak wy czytacie te wszystkie wiadomości? W artykule tego dziennikarza było napisane, że ta kobieta mówiła TEŻ o bliznach napastnika a Jakimowicz je ma na brzuchu więc nie dziwię się mu, że czuje się wywołany do tablicy, mimo, że nie padło jego nazwisko
Kramer
miesiąc temu
Radzio też groził sądem Latkowskiemu i jakoś do procesu nie doszło
hmmm
miesiąc temu
"choć minęło od opisywanego przez Pana zdarzenia prawie 12 miesięcy, nie skontaktowały się ze mną żadne organa – ani policja, ani prokuratura" - Właśnie z tego powodu dziennikarz tym bardziej ma obowiązek interesować się dlaczego tak się dzieje, że sprawa nie jest wyjaśniana. Uczciwe uniewinnienie, to coś innego niż takie krętactwa.
bDITVgQX
Ola
miesiąc temu
Na dodatek uważa się za "gwiazdora TVPis", jaka TV takie gwiazdy;-)żenada
...
Następna strona
bDITVgRz